III Mistrzostwa Zabawa z Judo za nami!
2013-04-11

III Mistrzostwa Zabawa z Judo odbyły się w niedzielę 7. kwietnia w hali GOKiS w Kątach Wrocławskich. Startowało ponad 330 dzieci z 20 sekcji i klubów. Młodzi zawodnicy nie mieli łatwego zadania, niektórzy walczyli nawet w 6 pojedynkach. O medale było ciężko ale każdy zawodnik niezależnie od wyniku otrzymywał pamiątkową koszulkę.

W klasyfikacji drużynowej najlepiej spisała się ekipa WKS Śląsk Wrocław. Podopieczni trenera Mirka Wolszczaka, Dariusza Tabisza i Grześka Harężlaka pokazała ładne Judo co pozwoliło zdobyć pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna z Sobótki. Do ostatnich kategorii wagowych podopieczni Trenera Bartka Zamęckiego próbowali dogonić ekipę Śląska. Trzecie miejsce należało do zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wrocławiu od Trenera Zbigniewa Zamęckiego. Poza podium znaleźli się Judocy Sakury oraz Oleśnicy Tigers.

W klasyfikacji sekcji Zabawa z Judo trzeci rok z rzędu wygrali młodzi wojownicy z Kątów Wrocławskich. Podopieczni Trenera Patryka Jamińskiego zdecydowanie wygrali z drugą ekipą z Marcinkowic oraz trzecią z Tyńca Małego. Ciekawie było w pojedynku pomiędzu zawodnikami trenera Marcina Niedzielskiego oraz Radka Zamęckiego, ponieważ między 2 i 3 miejscem różnica punktowa wyniosła 05, punktu (za złoty medal dla sekcji przyznawano 7 punktów).

Zawody były wymagające - zawodnicy z roczników 2000 i 2001 mogli próbować technik z kolan, poświęcenia oraz dźwigni. Wszyscy uczestnicy wykazali się wolą walki i dużą odwagą. Dla wielu uczestników

Dziękujemy ekipom, które wzięły udział w turnieju: Akademia Judo Poznań, Mietków, Sakura, SP nr 3 we Wrocławiu, Centrum Sportowo-Rekreacyjne Krakowska98. Gwardia Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, Oleśnica Tigers, Jordanów Śląski, Dojo Sobótka, Świdnica, Dzierżoniów, Oleszna, Kąty Wrocławskie, Tyniec Mały, Rzeplin, Marcinkowice, Żórawina, Czernica, Święta Katarzyna oraz ich trenerom.

Dziękujemy także organizatorom oraz firmom, które wsparły nas przy zakupie koszulek:

Gmina Kąty Wrocławskie
AgroTimh
BMK Centrum Rehabilitacji
Centrum Sportowo-Rekreacyjne Krakowska98
Lazarus
Endorfina Fitness
Transport Towarowy Bogdan Jamiński
Restauracja Szajnochy11
JM Cotton Service
Judo-Sklep.pl Gladiator Shop
Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Judo

Turniej przebiegł sprawnie, było kilka problemów organizacyjnych ale popracujemy żeby za rok było jeszcze lepiej. Przepraszamy za drobne problemy, mamy nadzieję, że ogólne wrażenie było pozytywne :-)

Wszystkich dekoracji dokonywał dwukrotny Mistrz Europy Damian Szwarnowiecki.

Specjalne podziękowania dla Trenera Bartka Zamęckiego, Grześka Gajerskiego i Bartka Bochniaka za dużą pomoc w trakcie turnieju.

Rodziców prosimy o przesyłanie zdjęć żeby można było się nimi podzielić :-)

Do zobaczenia za rok!


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio