Relacja z obozu
2013-08-17

 W dniach 28 lipca – 10 sierpnia odbył się II turnus obozu judo dla dzieci. Wzięło w nim ponad 120 dzieci z sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław w Marcinkowicach, Obornikach Śląskich, Sobótce, Świdnicy, Tyńcu Małym, Kątach Wrocławskich, Żórawinie, Czernicy, Świętej Katarzynie, Jordanowa Śląskiego, Brzegu Opolskiego oraz wrocławskich sekcji – z Maślic oraz Krakowskiej 98. Byli też gościnnie zawodnicy z Jeleniej Góry oraz Kłodzka. 

W trakcie obozu mieliśmy świetną pogodę – przez cały wyjazd dzieci mogły korzystać z kąpieli słonecznych oraz bawić się w morzu. Nasi judocy wzięli także udział w wycieczce do Parku Dinozaurów w Łebie, który w porównaniu do roku ubiegłego mocno się rozbudował. Ponadto statkiem po morzu bałtyckim oraz liczne atrakcje we Władysławowie. W Oceanarium można było zaznajomić się z kaszalotem czy rekinami.

Nie był to jednak obóz rekreacyjny. Prawie codziennie dzieci dzień zaczynały od rozruchu o 6:30. Część z nich biegla 4,5-kilometrową pętę a pozostali bawili się na plaży. Później plażowanie oraz zabawy na piasku a popołudniem mata. Dzieci były podzielone według umiejętności nawet na 5 grup. Każda grupa miała inne założenia szkoleniowe, co udało się zrealizować dzięki obecności 9 trenerów. Niektórzy judocy zdali egzaminy na wyższe stopnie, część musi poprawiać we wrześniu w sekcjach. 

Nasi judocy oglądali egzamin na stopień mistrzowski Kamili Pasternak, która wygrała miesiąc temu EYOF (Europejskiej Igrzyska Młodych) a przed kilkoma dniami startowała w Mistrzostwach Świata w Miami. Ponadto na trening dotarł Mistrz Europy, brązowy medalista Mistrzostw Świata oraz V zawodnik Igrzysk Olimpijskich – Robert KrawczyK. 

Debiutanci obozowi wzięli udział w chrzcie, większość przygotowała ciekawy występ artystyczny, ale najbardziej podobał się występ taneczny pod przewodnictwem Pani Marty.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Karol Drozdowski – najszybszy na porannych rozruchach, Viktoria Cituk – najmłodsza uczestniczka obozu, Olek Gidziński – najsympatyczniejszy judoka oraz Daniel „Pantera” Soroczyński – bohater ogniskowego programu artystycznego.

Oby za rok pogoda oraz atmosfera obozu była podobna. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości i zaangażowania! Korzystajcie z wakacji, niedługo wracamy do pracy!

Zamieszczamy kilka zdjęć z obozu, więcej znajduje się na naszej stronie klubowej na Facebooku - www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio