Świąteczny Turniej Judo w Tyńcu Małym
2015-12-23

19 grudnia w Szkole Podstawowej w Tyńcu Małym odbył się Świąteczny Turniej Judo. Startowało w nim ponad 140 dzieci z Żórawiny, Kątów Wrocławskich, Krakowskiej 98 oraz Tyńca Małego. Dla wielu z nich były to pierwsze zawody w życiu! Wszyscy świetnie sobie poradzili ze stresem i pokazali swoje umiejętności. Mimo młodego wieku zawodników, wielu z nich pokazało duże umiejętności a walki były zacięte jak finał Mistrzostw Świata!

Gościem specjalnym był Święty Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty. Każdy otrzymał medal, dyplom, paczuszkę słodyczy i kalendarz Zabawa z Judo. Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki. 

Specjalne statuetki otrzymali:

Franek Michlewicz (najmłodszy uczestnik zawodów)

Karolina Tarka (najlepszy "debiutant")

Dominika Sikorska (najlepsza zawodniczka)

Alex Pitner (najlepszy zawodnik)

Ponadto firma Martial Arts Games ufundowała wyjazd dla 2 zawodników na seminarium szkoleniowe z Mistrzem Świata Georgii Zantaraia. Wyróżnienia otrzymała Kinga Klimczak oraz Igor Ławrynowicz. Byli to najbardziej wyróżniający się judocy turnieju. Szkolenie odbędzie się w styczniu w Warszawie!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju. 

Trenerowi Patrykowi, który przyjechał z judokami z Kątów Wrocławskich i Krakowskiej 98 oraz sędziom (i trenerom MKS Juvenia Wrocław) Arkowi Makarewiczowi i Arkowi Kisielewiczowi.

Dziękuję rodzicom z Tyńca Małego, którzy upiekli pyszne ciasta oraz pomagali w organizacji oraz sprzedaży ciast. Dzięki Państwu klub w Tyńcu Małym uzyskał dodatkowe fundusze na działalność. W szczególności dziękuję Pani Dorocie Krasińskiej oraz Pani Oldze Piotrowskiej a także rodzicom Laury Szynczewskiej, Stasia Stańczaka, Majki, Piotrka i Mateusza Kozłowskich, Oliwiera Bojarskiego, Marcela Łoszewskiego i wszystkich, których nie wymieniłem, a mieli wkład w organizację naszego turnieju.

Rodzice mogli spróbować pysznej kawy Etno Cafe oraz zakupić produkty firmy Martial Arts Games.

Dziękujemy Gminie Kobierzyce i Wójtowi Ryszardowi Pacholikowi, Panu Wojtkowi Duczek oraz Pani Iwonie Antman.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć zrobionych przez Pana Krzysztofa Szynczewskiego. Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.

Wesołych Świąt!


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio