Zawody dzieci w SP nr 3 we Wrocławiu
2011-05-12

Młodzi judocy z sekcji w Kątach Wrocławskich oraz Tyńca Małego wzięli udział w Majowym Turnieju rozgrywanym w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocławiu. Startowało 90 dzieci z czterech sekcji judo. Wszyscy nasi zawodnicy wykazali się wolą walki oraz dużą odwagą! Mimo młodego wieku uczestników, można było zobaczyć naprawdę ładne rzuty.

Wyróżnienie dla najmłodszych uczestników otrzymała Zuzia Mandziak z Tyńca Małego oraz Dimitrij Smycz z Kątów Wrocławskich. Nagrody dla najlepszych zawodników przypadły Zuzannie Powszek oraz Maksymilianowi Buczyńskiemu z sekcji judo z SP nr 3 we Wrocławiu.

Na specjalne wyróżnienie zasłużyli Kinga Klimczak oraz Marcel Złotogórski.

Oto pełne wyniki zawodów:

Kategoria 18 kg.

1.       Krzesiej Adam (Kąty Wrocławskie)
2.       Łukasiak Maciej (Kąty Wrocławskie)
3.       Mandziak Zuzanna (Tyniec Mały)

Kategoria 20 kg.

1.       Złotogórski Marcel (Tyniec Mały)
2.       Krzesiej Patryk (Kąty Wrocławskie)
3.       Baranikiewicz Kamil (Wrocław- Bobrza)

Kategoria 21 kg.

1.       Pierzchałka Maciej (Altius Wrocław)
2.       Krzesiej Michał (Kąty Wrocławskie)
3.       Dajer Wojciech (Kąty Wrocławskie)
Smycz Dimitri (Katy Wrocławskie)

Kategoria 21 kg.

1.       Klimczak Kinga (Kąty Wrocławskie)
2.       Pigułeczka Wiktor (Kąty Wrocławskie)
3.       Bilińska Wiktoria (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 22 kg.

1.       Hodakowski Jacek (Wrocław-Bobrza)
2.       Medyńska Oliwia (Kąty Wrocławskie)
3.       Zgardowski Kamil (Altius Wrocław)

Kategoria 24 kg.

1.       Brodacki Gracjan (Altius Wrocław)
2.       Stasiak Naksymilian (Altius Wrocław)
3.       Przygocki Filip (Altius Wrocław)

Kategoria 25 kg

1.       Bielecki Bruno (Wrocław-Bobrza)
2.       Pitner Aleks (Tyniec Mały)
3.       Stawiński Eryk (Altius Wrocław)

Kategoria 25 kg.

1.       Małecki Aleksander (Wrocław-Bobrza)
2.       Chmielewski Gabriel (Altius Wrocław)
3.       Pawłowski Jonasz (Altius Wrocław)

Kategoria 25 kg.

1.       Pelczar Krzysztof (Wrocław-Bobrza)
2.       Kozłowski Oskar (Wrocław-Bobrza)
3.       Balcerzak Andrzej (Wrocław-Bobrza)
Dostal Jakub (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 26 kg.

1.       Girulska Julia (Wrocław-Bobrza)
2.       Zender Piotr (Wrocław-Bobrza)
3.       Wysocki Krzysztof (Wrocław-Bobrza)
Zalas Dawid (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 26 kg.

1.       Kumanek Grzegorz (Wrocław Bobrza)
2.       Misterska Wiktoria (Altius Wrocław)
3.       Brzóska Adam (Tyniec Mały)

Kategoria 26 kg.

1.       Zieliński Jan (Altius Wrocław)
2.       Blachura Katarzyna (Wrocław-Bobrza)
3.       Garbacz Aleksander (Altius Wrocław)

Kategoria 27 kg.

1.       Linder Jagoda( Kąty Wrocławskie)
2.       Dzielędziak Dawid (Wrocław-Bobrza)
3.       Maluśki Bartłomiej (Tyniec Mały)

Kategoria 28 kg.

1.       Chądzyński Dawid (Kąty Wrocławskie)
2.       Wosiak Jan (Wrocław-Bobrza)
3.       Tomczuk Krzysztof (Kąty Wrocławskie)

Kategoria 30 kg.

1.       Selezniow Konrad (Altius Wrocław)
2.       Czarnecki Jan (Wrocław-Bobrza)
3.       Hucik-Gaicki Jakub (Altius Wrocław)

Kategoria 30 kg.

1.       Woźnica Krzysztof (Wrocław-Bobrza)
2.       Wróblewski Marek (Altius Wrocław)
3.       Masternak Bruno (Wrocław-Bobrza)
Panas Marcin (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 32 kg.

1.    Powszek Zuzanna (Wrocław-Bobrza)
2.       Kuśnierz Piotr (Tyniec Mały)
3.       Doroszew Bruno (Wrocław-Bobrza)
Kowalska Natalia (Kąty Wrocławskie)

Kategoria 32 kg.

1.       Pierzchała Michał (Wrocław-Bobrza)
2.       Grzywna Patryk (Altius Wrocław)
3.       Wojsa Marcel (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 32 kg.

1.       Sędzik Mikołaj (Wrocław-Bobrza)
2.       Nawrocki Aleks (Wrocław-Bobrza)
3.       Piasecki Jakub (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 37 kg.

1.       Marcińczuk Wojciech (Wrocław Bobrza)
2.       Sochacki Stanisław (Wrocław-Bobrza)
3.       Mendryń Tomasz (Altius Wrocław)

Kategoria 40 kg.

1.       Niedorys Krzysztof (Wrocław-Bobrza)
2.       Kowalski Michał (Wrocław-Bobrza)
3.       Brutkowski Igor (Wrocław-Bobrza)
Linder Julia (Kąty Wrocławskie)

Kategoria 40 kg.

1.       Buczyński Maksymilian (Wrocław-Bobrza)
2.       Drabicki Krzysztof (Tyniec Mały)
3.       Krupa Artur (Tyniec Mały)
Składowski Kacper (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 41 kg.

1.       Samotyj Dominik (Wrocław-Bobrza)
2.       Orłowski Adrian (Wrocław-Bobrza)
3.       Klecko Kacper (Altius Wrocław)

Kategoria 42 kg.

1.       Jaworski Jakub (Altius Wrocław)
2.       Domagała Jakub (Wrocław-Bobrza)
3.       Porębski Tymon (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 42 kg.

1.       Kartkowski Aleksander (Wrocław-Bobrza)
2.       Zasławski Maciej (Wrocław Bobrza)
3.       Małecki Piotr (Wrocław-Bobrza)

Kategoria 50 kg.

1.       Kurczewska Magalena (Wrocław-Bobrza)
2.       Jakubek Sara (Tyniec Mały)
3.       Brzózka Natalia (Tyniec Mały)

Kategoria 55 kg.

1.       Tomasiewicz Damian (Altius Wrocław)
2.       Biliński Filip (Wrocław-Bobrza)
3.       Miłowski Przemysław (Altius Wrocław)

Kategoria +70 kg

1.       Kordiacki Wojciech (Altius Wrocław)
2.       Kupa Adam (Tyniec Mały)


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio