Zawody dzieci w SP nr 3 we Wrocawiu
2011-05-12

Modzi judocy z sekcji w Ktach Wrocawskich oraz Tyca Maego wzili udzia w Majowym Turnieju rozgrywanym w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocawiu. Startowao 90 dzieci z czterech sekcji judo. Wszyscy nasi zawodnicy wykazali si wol walki oraz du odwag! Mimo modego wieku uczestników, mona byo zobaczy naprawd adne rzuty.

Wyrónienie dla najmodszych uczestników otrzymaa Zuzia Mandziak z Tyca Maego oraz Dimitrij Smycz z Któw Wrocawskich. Nagrody dla najlepszych zawodników przypady Zuzannie Powszek oraz Maksymilianowi Buczyskiemu z sekcji judo z SP nr 3 we Wrocawiu.

Na specjalne wyrónienie zasuyli Kinga Klimczak oraz Marcel Zotogórski.

Oto pene wyniki zawodów:

Kategoria 18 kg.

1.       Krzesiej Adam (Kty Wrocawskie)
2.       ukasiak Maciej (Kty Wrocawskie)
3.       Mandziak Zuzanna (Tyniec May)

Kategoria 20 kg.

1.       Zotogórski Marcel (Tyniec May)
2.       Krzesiej Patryk (Kty Wrocawskie)
3.       Baranikiewicz Kamil (Wrocaw- Bobrza)

Kategoria 21 kg.

1.       Pierzchaka Maciej (Altius Wrocaw)
2.       Krzesiej Micha (Kty Wrocawskie)
3.       Dajer Wojciech (Kty Wrocawskie)
Smycz Dimitri (Katy Wrocawskie)

Kategoria 21 kg.

1.       Klimczak Kinga (Kty Wrocawskie)
2.       Pigueczka Wiktor (Kty Wrocawskie)
3.       Biliska Wiktoria (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 22 kg.

1.       Hodakowski Jacek (Wrocaw-Bobrza)
2.       Medyska Oliwia (Kty Wrocawskie)
3.       Zgardowski Kamil (Altius Wrocaw)

Kategoria 24 kg.

1.       Brodacki Gracjan (Altius Wrocaw)
2.       Stasiak Naksymilian (Altius Wrocaw)
3.       Przygocki Filip (Altius Wrocaw)

Kategoria 25 kg

1.       Bielecki Bruno (Wrocaw-Bobrza)
2.       Pitner Aleks (Tyniec May)
3.       Stawiski Eryk (Altius Wrocaw)

Kategoria 25 kg.

1.       Maecki Aleksander (Wrocaw-Bobrza)
2.       Chmielewski Gabriel (Altius Wrocaw)
3.       Pawowski Jonasz (Altius Wrocaw)

Kategoria 25 kg.

1.       Pelczar Krzysztof (Wrocaw-Bobrza)
2.       Kozowski Oskar (Wrocaw-Bobrza)
3.       Balcerzak Andrzej (Wrocaw-Bobrza)
Dostal Jakub (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 26 kg.

1.       Girulska Julia (Wrocaw-Bobrza)
2.       Zender Piotr (Wrocaw-Bobrza)
3.       Wysocki Krzysztof (Wrocaw-Bobrza)
Zalas Dawid (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 26 kg.

1.       Kumanek Grzegorz (Wrocaw Bobrza)
2.       Misterska Wiktoria (Altius Wrocaw)
3.       Brzóska Adam (Tyniec May)

Kategoria 26 kg.

1.       Zieliski Jan (Altius Wrocaw)
2.       Blachura Katarzyna (Wrocaw-Bobrza)
3.       Garbacz Aleksander (Altius Wrocaw)

Kategoria 27 kg.

1.       Linder Jagoda( Kty Wrocawskie)
2.       Dzieldziak Dawid (Wrocaw-Bobrza)
3.       Maluki Bartomiej (Tyniec May)

Kategoria 28 kg.

1.       Chdzyski Dawid (Kty Wrocawskie)
2.       Wosiak Jan (Wrocaw-Bobrza)
3.       Tomczuk Krzysztof (Kty Wrocawskie)

Kategoria 30 kg.

1.       Selezniow Konrad (Altius Wrocaw)
2.       Czarnecki Jan (Wrocaw-Bobrza)
3.       Hucik-Gaicki Jakub (Altius Wrocaw)

Kategoria 30 kg.

1.       Wonica Krzysztof (Wrocaw-Bobrza)
2.       Wróblewski Marek (Altius Wrocaw)
3.       Masternak Bruno (Wrocaw-Bobrza)
Panas Marcin (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 32 kg.

1.    Powszek Zuzanna (Wrocaw-Bobrza)
2.       Kunierz Piotr (Tyniec May)
3.       Doroszew Bruno (Wrocaw-Bobrza)
Kowalska Natalia (Kty Wrocawskie)

Kategoria 32 kg.

1.       Pierzchaa Micha (Wrocaw-Bobrza)
2.       Grzywna Patryk (Altius Wrocaw)
3.       Wojsa Marcel (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 32 kg.

1.       Sdzik Mikoaj (Wrocaw-Bobrza)
2.       Nawrocki Aleks (Wrocaw-Bobrza)
3.       Piasecki Jakub (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 37 kg.

1.       Marciczuk Wojciech (Wrocaw Bobrza)
2.       Sochacki Stanisaw (Wrocaw-Bobrza)
3.       Mendry Tomasz (Altius Wrocaw)

Kategoria 40 kg.

1.       Niedorys Krzysztof (Wrocaw-Bobrza)
2.       Kowalski Micha (Wrocaw-Bobrza)
3.       Brutkowski Igor (Wrocaw-Bobrza)
Linder Julia (Kty Wrocawskie)

Kategoria 40 kg.

1.       Buczyski Maksymilian (Wrocaw-Bobrza)
2.       Drabicki Krzysztof (Tyniec May)
3.       Krupa Artur (Tyniec May)
Skadowski Kacper (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 41 kg.

1.       Samotyj Dominik (Wrocaw-Bobrza)
2.       Orowski Adrian (Wrocaw-Bobrza)
3.       Klecko Kacper (Altius Wrocaw)

Kategoria 42 kg.

1.       Jaworski Jakub (Altius Wrocaw)
2.       Domagaa Jakub (Wrocaw-Bobrza)
3.       Porbski Tymon (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 42 kg.

1.       Kartkowski Aleksander (Wrocaw-Bobrza)
2.       Zasawski Maciej (Wrocaw Bobrza)
3.       Maecki Piotr (Wrocaw-Bobrza)

Kategoria 50 kg.

1.       Kurczewska Magalena (Wrocaw-Bobrza)
2.       Jakubek Sara (Tyniec May)
3.       Brzózka Natalia (Tyniec May)

Kategoria 55 kg.

1.       Tomasiewicz Damian (Altius Wrocaw)
2.       Biliski Filip (Wrocaw-Bobrza)
3.       Miowski Przemysaw (Altius Wrocaw)

Kategoria +70 kg

1.       Kordiacki Wojciech (Altius Wrocaw)
2.       Kupa Adam (Tyniec May)


 « powrt


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosaw Zamcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczce patnoci zamieszczone s w zakadce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatnoci

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Wsppraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio