Aktualności - co u nas słychać?

Ruszają zajęcia w Żórawinie
2017-09-11
 Pierwsze zajęcia w Żórawinie ruszą w przyszły poniedziałek, tj. 18 września 2017. Zapraszamy na zajęcia z trenerem Radkiem Zamęckim. Wszystkie informacje zamieszczamy w zakładce nasze sekcje. 

 
Najbliższe zawody
2017-09-07

Najbliższe zawody dla naszych Judoków odbędą się 23 i 24 września.

Super Liga Judo - komunikat znajduje się w zakładce do pobrania, odpowiedzialny jest trener Krzysztof Kiełbus

23 - International Judo League w Łodzi, odpowiedzialny za wyjazd jest trener Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak

24 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo w Poznaniu, odpowiedzialny za wyjazd jest trener Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak

22-25 - wyjazd na międzynarodowy turniej Judo na Litwę, Kadeci (trener Radosław Zamęcki)

tydzień później - Warsaw Judo Open!

Pełny kalendarz zawodów oraz sobotnich treningów będzie dostępny w ciągu kilku dni.

 
Zajęcia w Kątach Wrocławskich
2017-09-07
 Zajęcia w Kątach Wrocławskich z trenerem Patrykiem Jamińskim ruszają 19 września (wtorek). Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki, godziny najprawdopodobnie zostaną takie same (dostępne w zakładce nasze sekcji). 

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na pierwszy trening, proszę zapoznać się z kilkoma informacjami: zabawajudo.pl/index.php

 
Oferta pracy w Szkole w Tyńcu Małym
2017-09-07

Oferta pracy ze Szkoły Podstawowej w Tyńcu Małym, w której od wielu lat prowadzimy zajęcia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze szkołą:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyńcu Małym poszukuje do pracy nauczyciela edukacji przedszkolnej i nauczyciela świetlicy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 717151806 lub mailowy przedszkole.tyniecmaly@gmail.com

Prosimy o przekazywanie informacji dalej.

 
Zajęcia w Czernicy i Jelczu-Laskowicach
2017-09-05

Znamy już terminy zajęć w sekcji w Czernicy oraz Jelczu-Laskowicach. Zapraszamy do załadki nasze sekcje www.zabawajudo.pl/sekcje.php 

Ruszamy 11 (poniedziałek) i 12 września (wtorek). Opłata w tych sekcjach we wrześniu wynosi 60 złotych.

Jeśli wybierają się Państwo z dzieckiem na pierwszy trening, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi informacjami: zabawajudo.pl/index.php 

Do zobaczenia!

 
Nowa sekcja Judo we Wrocławiu
2017-09-01
 Nowa sekcja judo w centrum miasta - Szkoła Podstawowa nr 50. Polecamy także dzieciom, które wcześniej ćwiczyły Judo. Zajęcia prowadzi doświadczony zawodnik i trener, Mariusz Janicki, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista Mistrzostw Europy i Świata Wojska, obecnie Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego! Posiada stopień 2 DAN. 

Godziny zajęć podane są w zakładce nasze sekcje.

Numer kontaktowy do trenera: 504 908 498.

Prosimy o przekazywanie informacji dalej 

 
Agata Ozdoba brązową medalistką Mistrzostw Świata!
2017-08-31
 Damian Szwarnowiecki, zawodnik KS Gwardia Wrocław, wygrał jedną walkę na Mistrzostwach Świata Seniorów w Budapeszcie. W dogrywce rzucił na plecy rywala z Portugalii. W regulaminowym czasie walki obaj zawodnicy wykonali po jednym skutecznym ataku ocenionym na waza-ari (Damian już w pierwszej akcji zdobył punkty). W drugiej rundzie wyszedł na matę naprzeciwko Holendra De Wit, który jest wiceliderem światowego rankingu i po wyrównanej walce nieznacznie uległ (na jedno waza-ari).

Ogromny sukces odniosła Agata Ozdoba, która wywalczyła brązowy medal, po drodze pokonując świetne zawodniczki, m.in. Włoszkę Gwend, Szwedkę Hermansson, Brazylijkę Quadros czy wreszcie o medal Niemkę Trajdos. W półfinale dopiero w dogrywce uległa Wicemistrzyni Olimpijskiej oraz Mistrzyni Świata Francuzce Clarisse Agbegnenou. Dotychczas największym sukcesem Agaty był medal Mistrzostw Europy.

Gratulacje dla zawodniczki i trenerów! 

 
Zajęcia w nowym roku szkolnym
2017-08-28
 Mamy dla Państwa kilka informacji dotyczących organizacji w nowym roku szkolnym.

Nie znamy jeszcze decyzji dyrekcji szkół, dotyczących terminów zajęć. Dopiero po ustaleniu planów lekcji możemy się do nich dostosować.

Do niedzieli 3 września numer 601518070 jest niedostępny z powodu wyjazdu trenerów na Mistrzostwa Świata do Budapesztu. Prosimy o pisanie maili, będziemy odpowiadać w miarę możliwości.

Staramy się aby zajęcia były w podobnych godzinach jak w roku ubiegłym. Na razie podajemy godziny zajęć w Wojszyckiej Akademii Talentów.

Podajemy też kilka podstawowych informacji dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na pierwsze zajęcia.

1. nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia

2. na pierwszych zajęciach wystarczy żeby dziecko miało strój na w-f (t-shirt i spodenki) oraz klapki i wodę do picia (ćwiczymy na boso)

3. jedyna formalność - zgoda, która dostępna jest także w zakładce do pobrania (zgodę należy złożyć trenerowi tylko raz, jeśli ktoś przekazał ją rok temu to nie musi oddawać tego dokumentu)

4. informacje dotyczące płatności dostępne są w zakładce do pobrania (plik oplaty). Na pewno w większości sekcji opłata we wrześniu będzie mniejsza ponieważ ruszamy w połowie miesiąca

5. przez około 2-3 tygodnie judoga (strój) nie będzie potrzebny, później już trzeba będzie ją zakupić. U trenerów dostępne są judogi z plecionki z naszywkami klubu i sekcji.

6. w większości sekcji rodzice na kilku pierwszych treningach mogą oglądać zajęcia ale każdy trener ma swoje zasady i musimy to uszanować :-) niektórzy trenerzy prowadzą zajęcia bez udziału rodziców.

w razie dodatkowych pytań prosimy pisać maile.

do zobaczenia!

 
Relacja z II turnusu obozu letniego Judo w Chłapowie
2017-08-27
 Kolejny obóz za nami... Przede wszystkim należy pochwalić całą grupę za wytrwałość i zrealizowanie w 100% planu treningowego, i założeń sportowych, które trenerzy postawili uczestnikom!... 

 
Trener Patryk Jamiński zdał egzamin na stopień 2 DAN
2017-08-24
 Mamy dobre wieści z obozu w Chłapowie. Trener Patryk Jamiński zdał egzamin na stopień mistrzowski 2 DAN, jego UKE (partnerem) był trener Radosław Zamęcki. Egzamin na ten stopień stanowi forma Nage No Kata (5 grup rzutów).

Ponadto Paulina Woźniak, która zaczynała trenować w sekcji w Żórawinie, zdała na stopień 1 kyu (pas brązowy). Dziękujemy za wspieranie zawodniczki przez Gmina Żórawina. Na pewno w kolejnych latach kolejni wychowankowie sekcji Zabawa z Judo uzyskają pas brązowy oraz (mamy nadzieję) stopień mistrzowski 1 DAN. Jeśli dalej będą tak ciężko trenować to możemy być pewni, że to kwestia najbliższych 2-3 lat.

 
Próbne zajęcia w Wojszyckiej Akademii Talentów
2017-08-24
 W nowym roku szkolnym jako pierwsza rusza sekcja w Wojszyckiej Akademii Talentów, przy ul. Pawiej we Wrocławiu, gdzie treningi prowadzi trener Krzysztof Kiełbus. 31 sierpnia odbędą się otwarte bezpłatne zajęcia. Warto spróbować!!

Trener Krzysztof Kiełbus już przyjmuje zapisy (pod adresem: Krzysztof.Kielbus93@gmail.com), zarówno od osób które trenowały w ubiegłym roku jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Judo. 31.08 o godz. 16.00 odbędą się bezpłatne otwarte zajęcia. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy

 
Niedługo nowy rok szkolny
2017-08-16
 
Na pewno dzieciaki nie mogą doczekać się zajęć judo! Ruszamy w połowie września, terminy zajęć zostaną podane na początku września, najpierw Dyrektorzy szkół muszą opracować plan lekcji. Postaramy się aby terminy zajęć były zbliżone do tych z poprzedniego roku szkolnego. Zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki nasze sekcje. Jeśli nie znaleźli Państwo dla siebie odpowiedniej lokalizacji, można poszukać innych sekcji naszego klubu na www.gwardiajuvenia.pl (Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia Wrocław/KS Gwardia Wrocław).

Zapraszamy też na zajęcia dla dorosłych Sekcja Judo Dla dorosłych MKS Juvenia Wrocław lub Sekcja Judo Masters - Krakowska98.

Do zobaczenia!

 
Pierwszy obóz dzieci już za nami!
2017-07-15

Pierwszy obóz dzieci już za nami, nasi młodzi zawodnicy zdążyli już wrócić do domu i odpocząć po aktywnych dwóch tygodniach. Mamy nadzieję, że nie będą się lenić do końca wakacji tylko będą kontynuować treningi biegowe oraz wzmacniające.

Dzieci także wykazywały się ukrytymi talentami: okryliśmy urodzonego hydraulika, który szukał w ścianie rur, rzeźbiarzy, którzy elektrycznymi szczoteczkami rzeźbili w drewnianych łóżkach, masażystów i wielu innych… na pewno się nie nudziliśmy...

 
Sukcesy w Światowych Igrzyskach Dzieci w Kownie
2017-07-15

Aż 4 medale przywiozła z Międzynarodowych Igrzysk Dzieci 11-osobowa drużyna sportowców z Wrocławia, wszystkie zdobyli judocy Juvenia Wrocław.

Międzynarodowe Igrzyska Dzieci (International Children`s Games) to największa na świeice impreza sportowa dla dzieci do lat 15. Tym razem odbyła się w Kownie. Brali w niej udział przedstawiciele 90 miast z całego świata, m.in. Chin, Izraela, Meksyku, Niemiec, Australii, Chorwacji i Polski.

Z Wrocławia na igrzyska pojechała 11-osobowa reprezentacja skompletowana przez Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Biura Sportu i Rekreacji we wrocławskim ratuszu. Młodzi zawodnicy wrócili ze sporymi sukcesami, szczególnie w judo. 

  • Patryk Jamiński - trener

  • Kinga Klimczak (złoty medal)

  • Kinga Kniter (srebrny medal)

  • Wiktor Pigułeczka (brązowy medal)

  • Alex Pitner (brązowy medal)

  • Oliwia Szczepanowska (5 miejsce) 

Trener Patryk Jamiński i młodzi zawodnicy odbierali podziękowania od Piotra Mazura, dyrektora Biura Sportu i Rekreacji w Urzędzie Miejskim. Oprócz podziękowań zawodnicy dostali nagrody i gadżety The World Games 2017. Wrocław zapowiedział, że już kompletuje drużynę na kolejne igrzyska dzieci, które odbędą się w Izraelu.

 
Sukcesy zawodników sekcji dla dorosłych!
2017-06-12
Judo można trenować w każdym wieku. Większość naszych judoków w sekcji dla dorosłych ćwiczy dla zdrowia, lepszego samopoczucia, sylwetki czy po prostu żeby się odstresować i miło spędzić czas. Ale część z nich startuje w zawodach i zdobywa sukcesy. Świetne wieści doszły do nas z Pucharu Polski Masters w Płocku. Judocy z naszego klubu wracają z workiem medali!...

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio