Aktualności - co u nas słychać?

Już w czwartek jedziemy na obóz dzieci!
2018-07-16

Już w czwartek o godzinie 7:00 wyjazd na kolejny obóz dzieci Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia Wrocław/KS Gwardia Wrocław! Przypominamy o najważniejszych rzeczach: badania sportowo-lekarskie, karta obozowa, judoga i pas 🥋, olejek do opalania ☀️🌞🌤️, kasiora na lody 🍦🍦🍦 buty do biegania 🏃‍♂️🏃‍♀️ oraz slipki lub spodenki do kąpieli 🏊‍♂️
w razie pytań prosimy o kontakt ze swoimi trenerami lub poprzez Facebooka i maila.

Do zobaczenia 🖐️

 
Dziękujemy firmie ZONTI
2018-07-05
Dziękujemy firmie ZONTI sp. z o.o. za wsparcie sekcji Judo w Tyńcu Małym. Dzięki pomocy finansowej, dzieci otrzymają dofinansowanie do obozu oraz startów w zawodach w nowym roku szkolnym. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, które bezinteresownie wspierają sport dzieci i młodzieży!
Ponadto we wrześniu zostaną dofinansowane nowe Judogi dla zawodników z Tyńca Małego, dzięki programowi KLUB.
 
Dziękujemy!!

 
Pierwszy obóz dzieci już za nami!
2018-07-05
Wszystkie dzieci, biorące udział w letnim obozie Judo, wróciły już bezpiecznie do domu. Nie było czasu na nudę, chociaż nie zawsze pogoda rozpieszczała. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Niedługo napiszemy dłuższą relację z obozu, a tymczasem więcej informacji o obozie można znaleźć na naszym Facebooku www.facebook.com/ZabawaJudopl-129911823740967/

 
Pierwszy turnus obozu letniego!
2018-06-25
Wczoraj rozpoczął się pierwszy turnus letnich obozów w Chłapowie. Relacja na bieżąco znajduje się na naszym Facebooku www.facebook.com/ZabawaJudopl-129911823740967/ 

 
kolejny Czarny Pas w sekcji dla dorosłych!
2018-06-25
Kolejny stopień Mistrzowski 1 Dan w naszej sekcji. Dziś egzamin zaliczył Krzysztof Wilczyński. Jest to duże osiągnięcie, ponieważ w ciągu prawie 8 lat działania naszej sekcji takich egzaminów było zaledwie 4. Jeśli komuś w karierze zawodniczej zabrakło wytrwałości to w sekcji Masters trzeba jeszcze bardziej się napocić żeby móc podejść do egzaminu. Tym bardziej gratulujemy!
Na zdjęciu z UKE - Piotrem Nowakiem.

 
Odwołany trening dla dorosłych
2018-06-25

Niestety dzisiejszy trening dla dorosłych jest odwołany z powodu zamknięcia sali. Widzimy się w środę w Pubie Szklarnia o 20:00! Spotkanie na koniec sezonu. Później przerwa wakacyjna i ruszamy z początkiem września. Ale pamiętajcie żeby ćwiczyć przez wakacje bo inaczej powrót na matę nie będzie zbyt przyjemny  

do zobaczenia w środę!

 
Trener Arek Makarewicz Wicemistrzem Polski w Kures
2018-06-18

Trener Arek Makarewicz Wicemistrzem Polski w Kures. Po drodze do finału wygrał m.in. z kolegą klubowym, Patrykiem Kastnerem, który prowadził zajęcia w Rzeplinie. Kures to sztuka walki, która pochodzi z Kazahstanu i jest bardzo podobna do Judo (w czerwcu stroje są milsze do noszenia niż Judogi, szczególnie z powodu krótkich spodenek). 

Były to pierwsze zawody w Polsce. Zawodnicy KS Gwardia Wrocław oraz MKS Juvenia Wrocław zdobyli wiele medali z tej imprezy. Więcej informacji na www.gwardiajuvenia.pl 

Gratulacje!

 
Za nami ostatni turniej w tym roku szkolnym
2018-06-18
 W sobotę w Nowej Soli odbył się Solanin Cup. ROzgrywany od kilku lat turniej połączony z campem, którego prowadzącym był Or Sasson, medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Turniej był bardzo mocno obsadzony, w szczególności zawodnikami zza granicy (była nawet ekipa ze Sri Lanki). Gratulujemy wszystkim uczestnikom z MKS Juvenia Wrocław, w szczególności medalistom! 

W tym tygodniu ostatnie zajęcia a potem WAKACJEEE!

Część z Was trenować będzie na zgrupowaniach w Chłapowie, tym osobom mówimy: Do zobaczenia!

 
Pokazy Judo
2018-06-18

Czerwiec to okres festynów oraz pikników. W tym roku tradycyjnie sekcja Judo zaprezentowała się w Żórawinie. Młodzi Judocy pokazali niezwykłą sprawność oraz duże umiejętności techniczne. Zdjęcia nie oddadzą tego co działo się na macie, kto pokazu nie zobaczył musi zaczekać do przyszłego roku. Zapraszamy na zajęcia! Zapisy we wrześniu!

Za zdjęcia dziękujemy Panu Piotrowi Porębskiemu oraz Witoldowi Olszewskiemu.

Więcej zdjęć w galerii lub na naszym Facebooku. 

 
Trening z Mistrzem - Damian Szwarnowiecki
2018-06-16

W środę na treningu dla dorosłych gościliśmy reprezentanta Polski w Judo Damian Szwarnowiecki 🤗

Jest to zawodnik KS Gwardia Wrocław, zwycięzca Pucharu Świata i dwukrotny Mistrz Europy.

Damian pokazał swoje koronne techniki, które wykorzystuje na turniejach.

Dzięki cennym radą na pewno zwiększymy skuteczność wykonywania kata gatame i sumi gaeshi 💪💪💪🏼

Dziękujemy za poprowadzenie treningu i trzymamy kciuki za rozpoczęte kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 🥇🥇🥇🏆🏆 

 
Trener Mariusz Janicki z sukcesami zawodniczymi!
2018-06-16
Gratulacje dla trenera Mariusza Janickiego, który wywalczył w ostatnich dniach tytuł Mistrza Polski Wojska Polskiego oraz Mistrza Polski Służb Mundurowych! Trener z Sekcji Judo w Szkole Podstawowej nr 50 jest nie tylko bardzo dobrym wychowawcą, ale także czynnym Judoką.

W imieniu Trenera dziękujemy firmie DeFacto i trenerom: Artur Michalkiewicz, Jacek Kamiński oraz Roman Zięba.  

 
Wychowankowie sekcji Zabawa z Judo z medalami Mistrzostw Polski
2018-06-05

W ubiegły weekend w Pile odbywały się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w grupie wiekowej Juniora i Juniorki Młodszej. Spośród Judoków, którzy pierwsze kroki stawiali na macie w sekcjach Zabawa z Judo, medale wywalczyli:

Aleksander Raczek - zaczynał w sekcji w Świętej Katarzynie (trener Grzegorz Gajerski) - srebrny medal w kat. 60 kg oraz Mistrz Polski w Drużynie

Wiktor Pigułeczka - Kąty Wrocławskie (trener Patryk Jamiński) - brązowy medal w kat. 46 kg

Kinga Kniter - Czernica (trener Bartłomiej Bochniak) - srebrny medal w Drużynie

ponadto na wyróżnienie zasługuje Wiktor Pigułeczka - VII miesjce w kat. 55 kg (Marcinkowice, trener Marcin Niedzielski).

Zawodniczki i zawodnicy MKS Juvenia Wrocław wywalczyli 6 medali indywidualnie oraz Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych oraz Drużynowe Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych.


Więcej informacji na stronie www.gwardiajuvenia.pl oraz Facebooku klubu.

Gratulacje dla zawodników i trenerów!

 
Zajęcia Judo w czerwcu
2018-06-05

Zajęcia Judo w sekcji w Kątach Wrocławskich w tym roku odbywać się będą do 15 czerwca (piątek). 

Ostatnie zajęcia w Rzeplinie odbędą się we wtorek 12 czerwca.

W innych sekcjach działamy do końca roku szkolnego. 

W przypadku kolejnych zmian, będziemy Państwa informować na bieżąco. 

 
Pokaz Judo w Szkole Podstawowej nr 21
2018-05-27

W sobotę w Szkole Podstawowej nr 21 we Wrocławiu odbył się Piknik Japoński. W ramach tego wydarzenia, wszyscy uczestnicy mogli poznać elementy kultury japońskiej, nawet spróbować kaligrafi! Nie mogło zabraknąć pokazu Judo! Mamy nadzieję, że nasz występ podobał się licznie zgromadzonym dzieciom i rodzicom. Mamy nadzieję, że od września ruszymy z zajęciami Judo dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 21.

Dziękujemy uczestnikom pokazu - zawodnikom MKS Juvenia Wrocław, Oli Grygiel, Olkowi Raczkowi, Oliwce Woźniczce, Piotrkowi Zenderowi oraz trenerowi Radkowi Zamęckiemu.

Podziękowania należą się organizatorom za moc różnorodnych atrakcji!

Fragment naszego pokazu można zobaczyć na Facebooku: www.facebook.com/129911823740967/videos/1819889588076507/

Już niedługo kolejne pokazy, m.in. w Jelczu-Laskowicach czy Żórawinie.

 
Wrocławska Olimpiada Młodzieży
2018-05-27
Gratulujemy wszystkim uczestnikom Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się wczoraj w hali KS Gwardia Wrocław. Było mnóstwo pięknych rzutów, za nami kolejne doświadczenia! Mamy nadzieję, że uczestnikom podobały się pamiątkowe koszulki i medale!  

Startowali judocy z SP 3 we Wrocławiu, Wojszyckiej Akademii Talentów, Kątów Wrocławskich, Wysokiej, Skarbimierza Osiedle, Tyńca Małego, Czernicy, Kamieńca Wrocławskiego, Krakowskiej 98, Żórawiny oraz Jelcza-Laskowic. Gratulacje dla wszystkich uczestników i ich trenerów!

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio