Aktualności - co u nas słychać?

Takiego wyjazdu jeszcze nie było - Tokio 2018
2017-11-24

MKS Juvenia Wrocław organizuje wyjazd do kolebki Judo - Tokio. W lułego roku lecimy na dwutygodniowy obóz Judo do Japonii. Spełniamy marzenia prawie 40 zawodników z naszego klubu, w tym zawodników z sekcji w Żórawinie, Tyńcu Małym, Kątach Wrocławskich, Czernicy, Jelcza-Laskowic, oraz zawodników z byłych sekcji Zabawa z Judo.

Osoby, które jadą na obóz, wykazały się ogromną determinacją na treningach, nie zawsze wynikami sportowymi. Oczywiście większość z nich to zawodnicy, którzy zdobywali medale Pucharów Polski i Mistrzostw Polski, a nawet reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej.

Chcialibyśmy aby takie wyjazdy odbywały się co jakiś czas. 

Prosimy Państwa także o polubienie profilu na facebooku - www.facebook.com/Wyjazd-szkoleniowy-Judo-Tokyo-2018-1998292153774022/ Daje nam to szansę pozyskania kolejnych sponsorów aby dofinansować wyjazd.

Dziękujemy sponsorom oraz samorządom, które nas wspierają, m.in. Muszynianka, Epore, Druck.pl, Agrofoto.pl, Gmina Kąty Wrocławskie, Gmina Żórawina, Gmina Oława, Gmina Kobierzyce, Gmina Sobótka oraz innych indywidualnych sponsorów.

 
Turnieje Mikołajkowe 2017
2017-11-22

Przed nami Turnieje Mikołajkowe - zawody, w których większość osób, które trenują od września, zadebiutuje w rywalizacji sportowej. Ogromne emocje ale przede wszystkim zabawa i docenienie ciężkiej pracy na treningach. Każdy dostanie medal i nagrody!

Zgłoszenia przyjmowane są u trenerów.

Turniej Mikołajkowy w SP 3 we Wrocławiu - startuje sekcja z SP 10 we Wrocławiu, Wojszycka Akademia Talentów oraz SP 50 we Wrocławiu - 7 grudnia, czwartek, początek o godzinie 16:00,

Turniej Mikołajkowy w Żórawinie - startują zawodnicy z Żórawiny, Rzeplina i Wysokiej - 6 grudnia, środa, początek o 16:00

Turniej Mikołajkowy w Kątach Wrocławskich - startują zawodnicy z Kątów Wrocławskich, Tyńca Małego, 7 grudnia, czwartek, początek o 16:30

Więcej informacji można uzyskać u trenerów.

 
Sukcesy najmłodszych judoków MKS Juvenia Wrocław
2017-11-21

W tym roku MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Super Ligi Judo (lokalna liga judo dla początkujących zawodników) oraz International Judo League (ogólnopolska liga judo, w której startują kluby z całej Polski oraz kilku państw zagranicznych). Szczególnie cieszy drugi sukces, ponieważ rywalizacja o zwycięstwo była zacięta i wszystko rozstrzygnęło się w trakcie zawodów w Gdańsku. 

Serdeczne gratulacje należą się wszystkim dzieciakom, które chociaż raz startowały w zawodach obu lig, rodzicom ale przede wszystkim trenerom, których zaangażowanie oraz mobilizacja aby startować we wszystkich turniejach zapewniła te sukcesy.

Oby przyszły rok był równie udany! 

 
Mistrzostwa MKS Juvenia Wrocław Dzieci
2017-11-07

Zapraszamy wszystkich Judoków MKS Juvenia Wrocław z roczników 2005-2010 do udziału w Mistrzostwach Klubu, które odbędą się w sobotę 2 grudnia w hali KS Gwardia Wrocław. Super nagrody dla medalistów, loteria w której wezmą udział wszyscy uczestnicy a wygrać w niej można rower ufundowany przez sponsorów klubu! Turniej ten, obok turniejów mikołajkowych, zakończy sezon oraz da możliwość uzyskania dużej ilości punktów do rankingu klubowego (zawody z grupy niebieskiej). Jest to święto sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław. 

Komunikat dostępny jest w zakładce do pobrania. 

 
Rankingi MKS Juvenia Wrocław
2017-11-06

Na stronie klubu www.gwardiajuvenia.pl w zakładce do pobrania dostępne są Rankingi Juniorów Młodszych, Młodzików oraz Dzieci. Najlepsi w grupie Młodzików oraz Juniorów Młodszych (4 osoby) otrzymają bilety do Tokio, ufundowane przez firmy Druck.pl oraz Agrofoto.pl

W zakładce do pobrania zamieszczamy także Ranking Dzieci. Przed nami jeszcze kilka turniejów, m.in. w Krakowie, Gdańsku, Oleśnicy oraz Mistrzostwa Klubu, w których można uzyskać najwięcej punktów!

Prosimy o sprawdzenie czy dzieci mają wpisane punkty za wszystkie turnieje, w których brały udział. Jeśli wpisane jest 0 to znaczy, że wkradł się błąd. Prosimy wówczas o kontakt z trenerem prowadzącym zajecia w sekcji lub kontakt mailowy kontakt@zabawajudo.pl

W zakładce do pobrania znajduje się także kalendarz zawodów dla dzieci do końca grudnia (kalendarz2017.doc).

Na najlepszych czekają nagrody, ranking będzie także jedną z podstaw do powołania do Grupy Talent 2018!

Powodzenia!

 
Obóz zimowy w Borowicach
2017-11-06

W zakładce obozy zamieszczamy informacje dotyczące obozu zimowego w Borowicach, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z trenerami. Ilość miejsc mocno ograniczona więc prosimy o szybkie podejmowanie decyzji. 

Jest to obóz sportowy Judo i osoby, którym treningi sprawiają radość i mają predyspozycje żeby osiągnąć sukces sportowy, na pewno będą zadowolone. 

Jedzie z nami ekipa z klubu OKAY Opole więc na pewno będziemy mieć treningi na wysokim poziomie! 

Serdecznie polecamy!

 
Worki UKS Judo Tyniec Mały
2017-11-05
Wszystkich rodziców zawodników z sekcji w Tyńcu Małym prosimy o wpłatę na konto klubu UKS Judo Tyniec Mały (11 9574 1028 2002 0102 1426 0001)  kwoty 20 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup worków na Judogi. Koszt całkowity to 50 złotych ale otrzymaliśmy dofinansowanie od Gminy Kobierzyce, za co bardzo dziękujemy. Pieniądze zbieramy do 15 listopada. 

 
Możemy być dumni!
2017-11-05

Cieszymy się kiedy po kilku latach szkolenia, nasi wychowankowie zdobywają sukcesy. W tym i ubiegłym tygodniu odbywały sie Puchary Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych. Judocy z naszych sekcji wywalczyli kilka medali!

Złoto Kinga Klimczak (Kąty Wrocławskie)

Złoto Aleksander Raczek (zaczynał w sekcji w Świętej Katarzynie, obecnie Jelcz-Laskowice oraz Gimnazjum nr 37) 

brąz Wiktor Owsiany (zaczynał w sekcji w Marcinkowicach, obecnie Gimnazjum nr 37)

Wszyscy wymienieni zawodnicy walczą w barwach MKS Juvenia Wrocław. W ciągu ostatnich dwóch tygodni na dwóch Pucharach Polski nasi Judocy wywalczyli łącznie 18 medali. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.gwardiajuvenia.pl oraz facebooku klubu www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia

Gratulacje także dla trenerów, którzy zajmuja się zawodnikami, Patryka Jamińskiego, Bartłomieja Bochniaka oraz Radosława Zamęckiego. Gratulujemy także trenerom, którzy kilka lat temu zaczęli pracę z nimi, czyli oprócz trenera Patryka, trenerowi Grzegorzowi Gajerskiemu oraz Marcinowi Niedzielskiemu.

Zachęcamy do bieżącego obserwowania poczynań naszych zawodników.

Dziękujemy sponsorom klubu:
Muszynianka

Druck.pl

Epore

Agrofoto.pl

 
Kalendarz zawodów dzieci
2017-11-02
 W zakładce do pobrania znajduje się kalendarz zawodów dzieci do końca roku. Zostało jeszcze kilka startów... 

 
Ważne informacje dotyczące sekcji w Wysokiej
2017-10-30
 Mamy kilka bardzo ważnych spraw organizacyjnych dotyczących zajęć w Szkole Podstawowej w Wysokiej...

 
Jak zawiązać pas?
2017-10-25

Wrzesień i październik to miesiące, w których do grup Judo w całej Polsce dołączają setki młodych Judoków. Po kilku treningach każdy z nich czeka na moment... otrzymania Judogi (stroju do Judo). I tu zaczyna się problem, ponieważ żeby elegancko wyglądać trzeba prawidłowo zawiązać pas. Przedstawiamy film AbcJudo, w którym można zobaczyć najprostszy sposób wiązania paska (pierwszy), jak i trudniejsze.

www.youtube.com/watch

Powodzenia!

 

 
Medale Pucharu Polski Masters
2017-10-23

Dwie Judoczki z naszej sekcji dla dorosłych wywalczyły medale Pucharu Polski w Krakowie. Warto dodać, że obie zaczęły ćwiczyć Judo w naszej sekcji od początku w dorosłym wieku. Czyli można osiągać sukcesy w grupie Masters nawet, jeśli ktoś wcześniej nie próbował swoich sił w Judo!

Ilona Tatarowska wygrała Puchar Polski, Magda Tomaszek zajęła drugie miejsce.

Do zobaczenia na treningu!

Gratulujemy! 

 
Prosimy o głos! Wystarczy krótka chwila żeby pomóc naszym sekcjom!
2017-10-23

Sekcja Judo MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław dołączyły do programu SPORTBONUS. Do wygrania m.in. vouchery na sprzęt sportowy. Wystarczy podać imię i maila i zagłosować. Proste? Jasne, że proste. Prosimy o przesyłanie informacji swoim kolegom, koleżankom, rodzicom i facebookowym znajomym. Głosujemy na oba projekty!

MKS Juvenia Wrocławhttps://www.sportbonus.pl/klub/mks_juvenia_wroclaw-1364


KS Gwardia Wrocław https://www.sportbonus.pl/klub/ks_gwardia_wroclaw-1367

Bardzo prosimy o głos na jedną z naszych sekcji Judo. Niestety jedna osoba może oddać głos jedynie na jedną sekcję. Prosimy o zachęcanie do głosowania swoich znajomych. Możemy wygrać m.in. pieniądze na sprzęt sportowy. Zajmuje to krótką chwilę!

 
Kalendarz zawodów do końca roku
2017-10-23
 Gratulujemy wszystkim medalistkom i medalistom Memoriału im. Tadeusza Zamęckiego w Olesznej. W tym tygodniu opublikujemy kalendarz wszystkich zawodów do końca roku oraz aktualny ranking! 

Walczymy do końca o nagrody na zakończeniu sezonu. Zobaczymy kto zostanie wybrany do Grupy Talent 2018! 

 
Historyczny występ na Mistrzostwach Polski
2017-10-16

Ogromny sukces osiągnęli w ubiegły weekend zawodnicy oraz trenerzy w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików, które odbyły się w Poznaniu. 

Tytuł Mistrza Polski wywalczył Wiktor Pigułeczka, trener Patryk Jamiński

Wicemistrzynią Polski została Oliwia Szczepanowska, trener Patryk Jamiński

Brązową medalistką w kat. 70 kg została Dominika Sikorska, trener Patryk Jamiński

Brązową medalistką w kat. 40 kg została Kinga Klimczak, trener Patryk Jamiński

Brązową medalistką w kat. 52 kg została Kinga Kniter, trener Bartłomiej Bochniak.

VII miejsce wywalczył Alex Pitner, trener Patryk Jamiński.

Ponadto medal w barwach MKS Juvenia Wrocław wywalczył Hubert Waniszewski z Sobótki.

Serdeczne gratulacje dla trenerów Patryka Jamińskiego oraz Bartłomieja Bochniaka, którzy na te sukcesy wraz z zawodnikami pracowali wiele lat. Mamy nadzieję, że to dopiero początek wspaniałej kariery zawodników (także tych, którzy ciężko pracowali a nie stanęli na podium). 

Zawodniczki i zawodnicy, którzy wywalczyli medale, ciężko na te sukcesy zapracowali. Treningi 2 razy w tygodniu na pewno nie pozwolą na zdobycie medalu Mistrzostw Polski. Nasi medaliści trenowali co najmniej 4 razy w tygodniu i brali udział we wszystkich zgrupowaniach (w czasie wakacji niektórzy trenowali 2 miesiące).

Mamy nadzieję, że kolejne sukcesy nadejdą w kolejnych latach. Ale na to trzeba ciężko pracować. Czy są chętni?

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio