Aktualności - co u nas słychać?

Zajęcia w nowym roku
2016-09-11
  Znamy już godziny zajęć w Tyńcu Małym - pozostają te same co w ubiegłym roku szkolnym. Jeśli nie otrzymają Państwo informacji co grupy, w jakiej ma ćwiczyć dane dziecko, proszę przyjść na pierwsze zajęcia do tej samej grupy. Roszady zostaną dokonane na kilku pierwszych zajęciach.

Nie znamy jeszcze jedynie godzin zajęć w Żórawinie, ale we wtorek na zebraniu wszystko będzie już jasne!

 
Ruszają zajęcia w SP 34 na Ołtaszynie
2016-09-07
W końcu otrzymaliśmy informację dotyczącą zajęć na Ołtaszynie. Zacieśniamy współpracę między naszymi dwiema sekcjami - w Szkole Podstawowej nr 34 we Wrocławiu, przy ul. Gałczyńskiego, oraz Wojszycką Akademią Talentów, przy ul. Pawiej...

 
Sukcesy Międzynarodowych Mistrzostw Polski Federacji "Gwardia"
2016-09-05
 Zawodnicy MKS Juvenia Wrocław nie marnują czasu i w trakcie pierwszego weekendu po przepracowanych wakacjach wzięli udział w Mistrzostwach Polski Federacji "Gwardia". Wychowankowie naszych sekcji zdobyli sukcesy w tych zawodach...

 
Zapraszamy na zajęcia Judo dla dorosłych
2016-08-29

 Zajęcia odbywają się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska 98 oraz w hali przy ul. Poznańskiej 14. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, poznać podstawy judo, odstresować się po ciężkim dniu. 

Zachęcamy także zawodników, którzy zakończyli już swoją karierę sportową i chcą wrócić do sportu. Nasi judocy zdobywają medale Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Masters!

Ruszamy w przyszłym tygodniu!

Więcej informacji o zajęciach znajduje się w zakładce "Nasze sekcje" oraz "Zajęcia".

Nie ma co zwlekać! Facebookowiczów zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszej sekcji www.facebook.com/Sekcja-Judo-Dla-doros%C5%82ych-MKS-Juvenia-Wroc%C5%82aw-176907769011939/

 
3-tygodniowe szkolenie z Mistrzem Hiromi Tomita
2016-08-29
 Zawodnicy z Kadry Regionu oraz Kadry Narodowej Kadetów, Juniorów oraz Seniorów, w tym oczywiście zawodnicy naszego klubu, trenowali z wybitnym trenerem Judo, Japończykiem Hiromi Tomita. W składzie byli m.in. wychowankowie z sekcji w Żórawinie, Arek Rakowski oraz Paulina Woźniak.

Szkolili się także nasi trenerzy: Radosław ZamęckiPatryk JamińskiBartek BochniakArek Makarewicz oraz Arek Kisielewicz.

Wierzymy, że już niedługo uzyskana wiedza pomoże w osiągnięciu kolejnych sukcesów! Pozdrawiamy z Chłapowa!

Czas na powrót do domu, niedługo ruszamy z zajęciami :-)

 
Najbliższe zawody
2016-08-24
 Zbliża się wrzesień, początek nowego roku szkolnego. Niektórzy mocno przetrenowali okres wakacyjny, niektórzy trochę się obijali, ale czas laby na pewno się skończył!

Najważniejszy turniej odbędzie się 10 września w Kątach Wrocławskich - II Turniej im. Przyszłych Olimpijczyków! Jesteśmy gospodarzami i chcielibyśmy, podobnie jak w roku ubiegłym, wygrać klasyfikację drużynową.

Startować mogą dzieci z roczników 2004-2007 oraz Młodzicy (2002-2003), ale tylko zawodnicy wyznaczeni przez trenerów.

Komunikat znajduje się w zakładce "do pobrania".

Wrześniowe turnieje:

- 3.09. - Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Sportu "Gwardia" w Bydgoszczy  - pierwszy sprawdzian dla młodzików przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, w turnieju mogą startować także Kadeci (komunikat w zakładce do pobrania)

- 10.09. - II Turniej im. Polskich Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich Dzieci i Młodzików

- 18.09. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Żórawinie

- 25.09. - Turniej Judo w Sobótce

Nie możemy się doczekać!

 
Na początku to zabawa... ale czas szybko mija i rosną nam prawdziwi sportowcy...
2016-08-20

Prowadzone przez nas zajęcia to przede wszystkim zajęcia ogólnosprawnościowe z elementami Judo. Ale po kilku latach systematycznego treningu widać postępy w rozwoju dzieci, a także w nauce trudnych technik Judo. W pewnym momencie warto zwiększyć ilość treningów do 3 lub 4 w tygodniu i dać dziecku szansę osiągnięcia sukcesu. 

Mamy wiele utalentowanych osób na zajęciach Judo, które mogą osiągnąć sukces sportowy. W pewnym momencie trzeba poświęcić temu więcej czasu i wysiłku. Jest to wyzwanie dla judoków, ale i rodziców! 

Prowadzimy zajęcia w powiecie wrocławskim od 6 lat. W tym czasie wychowaliśmy medalistów Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski i wierzymy, że w ciągu najbliższych kilku lat grupa tych medalistów powiększy się bardzo znacznie.

Młodzi i ambitni trenerzy na pewno pomogą Państwa dzieciom osiągnąć sukces. Ale bez Państwa pomocy nam się nie uda :-)

Jedną z osób, które podjęły wyzwanie na treningach i obozach, jest Kinga Klimczak. Mimo, iż jest jeszcze dzieckiem, w tym roku wzięła udział w dwóch obozach Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Takich przykładów mamy na szczęście jeszcze więcej! Tymczasem zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o "Młodym Talencie" z Kątów Wrocławskich!

www.sportowywroclaw.eu/mlode-talenty/mlode-talenty-kinga-klimczak-wideo/

 
Relacja z obozu w Chłapowie
2016-08-16
 Jeszcze nigdy na obóz dzieci nie pojechał tak młody skład jak w tym roku! Dlatego drugi obóz dla dzieci MKS Juvenia Wrocław nie był łatwy ale chyba wszyscy zdali egzamin z wynikiem bardzo dobrym!...

 
Kadra trenerska
2016-08-16

Od początku września ruszamy z zajęciami. Jeszcze nie mamy grafiku ale wiemy kto będzie pracował z dziećmi. A nie ma niczego ważniejszego od kompetentnej kadry trenerskiej!

Wszystkie informacje o trenerach znajdują się w zakładce trenerzy.

Pozdrawiamy i do zobaczenia 

 
Nowy rok szkolny
2016-08-12
 Drodzy Rodzice,

na chwilę obecną nie znamy dokładnych terminów prowadzonych przez nas zajęć. Pod koniec sierpnia ustalane są plany lekcji i dopiero później układa się plan zajęć pozalekcyjnych. 

Postaramy się żeby zajęcia odbywały się w podobnych terminach co w ubiegłym roku szkolnym.

Wszystkie informacje dotyczące grafiku będziemy podawać Państwu na bieżąco nie wcześniej niż pod koniec sierpnia. Zajęcia ruszają przeważnie w połowie września. Terminy pierwszych zajęć także podamy na stronie.

Nie ma wcześniejszych zapisów, wszystkie informacje dotyczące zajęć znajdują się w zakładce "Zajęcia"

Pozdrawiamy serdecznie :-)

Trenerzy Zabawa z Judo

 
Pierwszy obóz dzieci w Chłapowie za nami!
2016-08-01

Od 28 czerwca 2016 - 9 lipca 2016 trwał pierwszy turnus obozu judo grupy najmłodszych zawodników.

Wszyscy cali i zdrowi dojechali na miejsce wiec czas na szybką obiadokolacje, spacer i pierwsze przywitanie z polskim morzem. Dla większości dzieci był to ich pierwszy obóz więc emocje były ogromne...

 
Kolejny sukces Ani Dąbrowskiej!
2016-08-01
 Gratulacje dla Ani Dąbrowskiej, która wygrała Puchar Europy Juniorek w Berlinie. W finale pokonała Rumunkę Stefania Dobre, która jest Mistrzynią Europy Kadetek i Juniorek oraz Wicemistrzynią Świata Juniorek. Ania wygrała 6 walk! Gratulacje dla trenera Ani, Zbigniewa Zamęckiego.

Nasi młodzi Judocy mają z kogo brać przykład!

 
zajęcia Masters w wakacje
2016-07-24
  Mastersi! Jest możliwość trenowania w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska 98, przy ul. Krakowskiej 98 we Wrocławiu, w każdy wtorek i czwartek od 20:15.

Żeby być na bieżąco zachęcamy żeby polubić profil Mastersów z Krakowskiej 98 na facebooku. 
https://web.facebook.com/Krakowska98JudoMasters/photos

Odpowiedzialnym za organizację zajęć jest Marcin Sikorski, dostępny pod numerem telefonu 608396471

pozdrowienia 

 
półkolonia letnia judo
2016-06-30
 Informujemy, że z powodu małego zainteresowania drugim turnusem półkolonii Judo w Centrum Krakowska 98, została ona odwołana.  

 
WAKACJE!
2016-06-30

 Długo oczekiwany okres w życiu każdego ucznia (i nauczyciela  ). Wakacje już się zaczęły, pierwsi śmiałkowie pojechali na obóz. Naszymi judokami zajmują się m.in. Trener Zbigniew Zamęcki (7 DAN), Arek Kisielewicz oraz Arek Makarewicz. Już niedługo czas na pierwszą relację. Dziś judocy mają wycieczkę do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Bieżącą fotorelację można zobaczyć na fanpage MKS Juvenia Wrocław na Facebooku - www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia/

równolegle dzieci biorą udział w Półkolonii Judo w Centrum Krakowska 98. Dziś młodzi sportowcy poszli do Parku Trampolin. 

Tak więc dzieje się, dzieje...

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio