Aktualności - co u nas słychać?

Rasowe szczeniaki!
2016-06-30
  Jeden z naszych trenerów ma do sprzedania rodowodowe Białe Owczarki Szwajcarskie - są to psy rodzinne idealne dla osób aktywnych, nadające się do wspólnego biegania, aportowania i wszelkich zabaw ruchowych i bardzo lubiące przebywać z dziećmi. Psy będą do odebrania w drugiej połowie sierpnia. Więcej informacji w linku: https://www.facebook.com/events/1717173875164182/ lub pod numerem telefonu 502436380

 
Karol Kurzej i Rafał Kozłowski zdobyli medale Pucharu Europy Seniorów
2016-06-30
 Gratulujemy Karolowi Kurzejowi i Rafałowi Kozłowskiemu, którzy wywalczyli medale w Pucharze Europy Seniorów na Słowenii. Oby był to początek drogi do Tokyo 2020! 

Więcej informacji na temat sukcesów klubowych można znaleźć na www.gwardiajuvenia.pl

 
Nowy super pomysł na naukę technik judo!
2016-05-26

  Zachęcamy do poznania gry Judo Memory, która pomoże w nauce technik do egzaminów na kolejne stopnie kyu (pasy). Nauka połączona ze świetną zabawą!

Jeśli ktoś mimo oglądania techniki na obrazku, nie przypomni sobie sposobu jej wykonania - można zobaczyć film ABCJudo na kanale youtube.

Można miło spędzić czas z dzieckiem i pomóc w nauce do egzaminu, nawet jeśli ktoś nie zna się na judo.

opis gry i wszelkie informacje można znaleźć klikając link poniżej :-)

magames.eu/gry-edukacyjne-puzzle/44-judo-memory-nage-waza.html

zachęcamy też do udziału w konkursie na Facebooku, w którym można wygrać grę Judo Memory

www.facebook.com/magameseu/photos/a.133029703703252.1073741828.100906553582234/289452424727645/

Damian Szwarnowiecki ma już swoje pudełko!

 
Dziękujemy za pomoc!
2016-05-26
 dziękujemy za pomoc w głosowaniu Aktywny Dolny Śląsk. Niestety się nie udało, ale wiemy, że jest wiele osób, które pomogły i nas wspierały. Dziękujemy!

 
PIKNIK JUDO
2016-05-24
Piknik Judo odbędzie się w niedzielę 29 maja w kompleksie sportowo-hotelowym GEM we Wrocławiu (ul. Mianowskiego 2), przy AWF Wrocław. Moc atrakcji, nie tylko dla judoków. Piknik organizowany jest z okazji Dnia Dziecka a atrakcje Judo są tylko jedną z części całego wydarzenia.
Zaczynamy biegiem charytatywnym. Zapisy trwają od 10 do 10:45. Bieg zaczyna się o 11 i trwa godzinę. Za każdy kilometr, który przebiegną zawodnicy, fundacja otrzyma złotówkę. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na rzecz potrzebujących.
 
Od godziny 12 rusza Piknik.
W planie są m.in. pokaz judo, bieg w workach, tor przeszkód, miniturniej SUMO, walki sumo w dmuchanych kombinezonach, malowanie twarzy, bieg z jajkiem i inne liczne konkursy.
Planowane są także zawody minikoszykówki, piłki nożnej, pokaz ekipy Futbolu Amerykańskiego Outlaws Wrocław.
Ponadto można bezpłatnie korzystać z basenu hotelu GEM.
Można spotkać naszych Mistrzów Judo - Rafała Kubackiego, Wiesława Błacha i Damiana Szwarnowieckiego.
Do tego dobre lody oraz jedzenie z grilla.
Pogoda ma być piękna więc zapraszamy.
Wstęp jest wolny, ale można wykupić vouchery, które wymienia się na kupony na jedzenie (w niższej niż regularna cena). Ponadto każdy bilet weźmie udział w losowaniu nagród. 
Zapraszamy serdecznie!!
Bieżące informacje można uzyskać na stronie Facebook:
https://www.facebook.com/events/274703459529571/

 
Zapraszamy na pierwszy wrocławski piknik JUDO
2016-05-21
 Termin: 29 maja 2016r
Miejsce: Teren obiektu GEM Wrocław ul. Mianowskiego 2b
Jest Judo - Jest zabawa, bilety do nabycia u Trenera klubowego. 
Super zabawa, muzyka na żywo, grill, wyścigi w workach, sztafety klubów, przeciąganie liny, walki sumo i wiele wiele innych atrakcji!
Warto powiedzieć, że wszyscy, którzy przyjdą na nasz piknik będą mogli BEZPŁATNIE korzystać z basenów Kompleksu Hotelowego GEM. Tak więc tym razem nie bierzemy judog (chyba, że ktoś chce zrobić zdjęcie z Mistrzami Judo) lecz strój do pływania!
Krótki film promocyjny naszego pikniku. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na super zabawę.

https://www.youtube.com/watch?v=mwHoRDPBokE&feature=youtu.be

Bilet podczas pikniku Judo - 29 maja, będzie pełnił funkcje talonu na napoje, posiłek z grilla oraz rzecz najważniejsza bierze udział w loterii !

Pewnie niewielu młodych brało kiedyś udział w wyścigach w workach. Będą mieli okazję w trakcie naszego pikniku! A starsi uczestnicy będą mogli upewnić się, że nie stracili formy z dzieciństwa.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy :)

 
Kalendarz imprez aż do wakacji
2016-05-09

 Przedstawiamy turnieje i wydarzenia, które odbędą się w najbliższych dwóch miesiącach i dotyczą naszych zawodników. Ostateczną decyzję dotyczącą udziału w zawodach podejmuje trener z danej sekcji.

15 maja - Wrocławska Olimpiada Młodzieży (komunikat w zakładce do pobrania)
22 maja - Turniej Judo w Świdnicy (komunikat w zakładce do pobrania)

28 maja - Turniej International Judo League w Bytomiu (www.ijl-poland.com)

29 maja - pierwszy wrocławski PIKNIK JUDO przy hotelu GEM

11 czerwca - Turniej Judo w Strzegomiu

12 czerwca - Tiger Cup w Oleśnicy

19 czerwca - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w SUMO - Jelcz Laskowice (roczniki 2002-2004)

26 czerwca - Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich

szczegóły będą podawane na stronie oraz przez trenerów.

 
Nasi trenerzy z sukcesami!!
2016-05-08
  Arkadiusz Makarewicz zdobył w ubiegły weekend brązowy medal Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski (do lat 23) oraz srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzieży. Ponadto medal w drużynie w barwach KS Gwardia Wrocław wywalczył Arkadiusz Kisielewicz oraz Adam Stolarczyk, który w zawodach indywidualnych był siódmy.

Więcej o sukcesach naszych trenerów można znaleźć na stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl

Gratulujemy sukcesów zawodniczych :-)

 
Kartka z kalendarza... Dołącz do najlepszych!
2016-05-04
  W maju w naszych kalendarzach można zobaczyć najlepszych zawodników sekcji judo MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław. Każdy młody sportowiec powinien mieć idola, wzór, który pokaże mu jaką ciężką drogę pokonał żeby osiągnąć Mistrzostwo. 

Chwalimy się bo mamy w klubie osoby wybitne. Medaliści Mistrzostw Świata i Europy, którzy zaczynali ćwiczyć tak jak nasi młodzi sportowcy. Uczyli się judo na tej samej macie, trenowali z tymi samymi trenerami. Liczymy, że rosną kolejni mistrzowie.

Większość ćwiczących dzieci usprawnia się i prawidłowo rozwija dzięki judo. Ale jeśli ktoś z młodych judoków ma talent oraz chęć osiągnięcia sukcesu, na pewno mu/jej pomożemy. 

Bierzcie z nich przykład!

Na zdjęciu znajdują się Ania Dąbrowska, Urszula Hofman, Kamila Pasternak,Damian Szwarnowiecki, Karol Kurzej oraz trener Zbigniew Zamęcki.

Sukcesy naszych zawodników można śledzić na stronie www.gwardiajuvenia.pl

 
półkolonia letnia judo
2016-04-25
 Jeśli nasz młody sportowiec nie jest jeszcze gotowy na wyzwanie jakim jest obóz letni nad morzem lub nie pasuje termin wyjazdu - ma możliwość udziału w półkolonii letniej judo w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska 98. Od 3 lat organizujemy półkolonie letnie i zimowe. Mnóstwo ruchu, różnorodne zajęcia, opieka nad dziećmi od 9 do 16. 

Szczegóły dostępne są w zakładce obozy. Zapisy przyjmowane są mailowo (kontakt@krakowska98.com) lub telefonicznie (692285907) u trenera Patryka Jamińskiego.

Zapraszamy!!

 
Międzynarodowy camp w Chłapowie
2016-04-25

W ten weekend wyjeżdżamy na międzynarodowy camp, który odbędzie się w Chłapowie. Udział wezmą m.in. reprezentacje Niemiec i Litwy. 10 mocnych treningów, wspaniała atmosfera, możliwość poznania ciekawych ludzi.

Należy wziąć ze sobą sprzęt do biegania oraz do treningów na macie.

Wyjazd odbędzie się w piątek o godzinie 6:30 ze Wzórza Andersa. Powrót około 21 we wtorek 3 maja.

Koszt po dofinansowaniu - 300 złotych.

Dotyczy to Młodzików i starszych zawodniczek i zawodników.

Szczegóły dostępne są u trenerów.

 
Polski Drużynowymi Mistrzyniami Europy Seniorek, Mężczyźni brązowymi medalistami!!!
2016-04-25
  Wielkim sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów - nasze Drużynowe Wicemistrzynie Świata wywalczyły tytuł Drużynowych Mistrzyń Europy!! Warto dodać, że impreza odbywała się w Kazaniu w Rosji a w finale nasze dziewczyny wygrały z drużyną gospodarzy. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Rosjanek 2:0 ale ostatecznie nasze judoczki wygrały 3:2. BRAWO!!


Czarnym koniem zawodów drużynowych okazała się nasza męska ekipa, w której składzie walczyli m.in. Damian Szwarnowiecki, Łukasz Błach i Jakub Wójcik, wychowankowie MKS Juvenia Wrocław!! 
Nasi judocy pokonali Ukraińców, Azerów oraz Czechów, przegrywając jedynie z Mistrzami - Gruzinami.

W zawodach indywidualnych medal zdobył Piotr Kuczera - brąz w kat. 90 kg.

GRATULACJE!!!

 
Paulina Woźniak i Arek Rakowski awansowali do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2016-04-25
  Paulina Woźniak i Arek Rakowski, którzy swoje pierwsze kroki na tatami stawiali w sekcji w Żórawinie, zakwalifikowali się do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się za 3 tygodnie w Elblągu. Gratulujemy i życzymy sukcesów w trakcie finałowej imprezy!

 
Zgłoszenia na obóz letni judo
0000-00-00
  Już ponad połowa miejsc jest zarezerwowana. Bardzo prosimy wszytkich zainteresowanych rodziców do zgłaszania się do trenerów prowadzących zajęcia w sekcjach. W kilku sekcjach otrzymaliśmy dofinansowanie do obozu. 

 
Rekrutacja do klasy o profilu Judo w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu
2016-04-17
  Zapraszamy do klasy o profilu JUDO w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu. Test kwalifikacyjny odbędzie się 12 maja o 17:00 w sali judo w budynku B. Na test wystarczy wziąć krótkie spodenki i t-shirt oraz wodę. No i pozytywne nastawienie.

Dlaczego warto wybrać klasę judo w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu?
- mamy profesjonalną salę do treningów judo z matą tatami
- najlepszych sparingpartnerów we Wrocławiu, medalistów Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski a także zawodów międzynarodowych, trenujących w klubach MKS Juvenia Wrocław, WKS Śląsk Wrocław oraz MaKo Judo Wrocław, m.in. Ola Kawecka, Kamil Dąbrowski, Kinga Wolszczak czy Wojtek Kordyalik. W naszym gimnazjum szkolił się m.in. Michał Michalski, uczestnik Mistrzostw Europy Kadetów
- opiekę nauczycieli, którzy wspierają sportowców
- niespotykaną atmosferę w grupie judoków
- opiekę trenerów, którzy współpracują z trenerami klubowymi
- plan lekcji ułożony tak, aby móc połączyć treningi z nauką.

Zapraszamy na test także osoby, które wcześniej nie ćwiczyły. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
Radosław Zamęcki 601518070 oraz Bartłomiej Bochniak 667931992.

Do zobaczenia w maju!

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio