Aktualności - co u nas słychać?

Znamy już informacje dotyczące obozu zimowego
2015-11-09
  Zachęcamy do udziału w obozie zimowym - mnóstwo atrakcji, ruchu, Judo i nie tylko :-) po raz pierwszy łączymy siły żeby stworzyć niezapomniany obóz...

 
Sukcesy w Warszawie
2015-11-09
 W miniona sobote odbył sie turniej o Puchar Burmistrza Białołęki 🏆w Warszawie organizowanego przez klub Judo Lemur 😊 Turniej stał na bardzo wysokim poziomie (ok 800zawodnikow) zjechali sie zawodnicy z całego kraju.
Nasi zawodnicy spisali sie bardzo dobrze zdobywając 10 medali...

 
Świetny występ naszych Judoków we Francji!
2015-11-09
 W dniach 6-8 listopada wzięliśmy udział w wyjeździe do Nancray we Francji, gdzie odbył się Towarzyski Turniej Judo. Nasi judocy czuli odpowiedzilność, że reprezentują nasz klub i kraj w walce z Francuzami i stanęli na wysokości zadania. Wszyscy zawodnicy mieli klubowe koszulki przygotowane specjalnie na ten wyjazd. Walczyli lepiej niż na dotychczasowych zawodach. Udawadniali, że pas nie ma znaczenia i wygrywali z rywalami z 1 czy 2 kyu. Ostatecznie drużynowo zajęliśmy 2 miejsce. W turnieju udział wziął także nasz zaprzyjaźniony klub Olimp Nowa Sól.

Zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci przez miejscowych rodziców, nasi zawodnicy spali w domach gospodarzy dzięki czemu chociaż trochę poznali kulturę (i jedzenie!) Francuzów. Było świetnie! Wracając zwiedzaliśmy Strasburg dlatego powrót zakończył się szczęśliwie w środku nocy. Pogoda dopisała, wyniki bardzo dobre i wszyscy zadowoleni.
Wyniki...

 
Świetna postawa naszych młodych judoków w Memoriale Jigoro Kano w Luboniu
2015-10-29
  Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w Turnieju w Luboniu. Liczymy, że ich ciężka praca w najbliższych latach przyniesie sukcesy w Mistrzostwach Polski oraz turniejach międzynarodowych (Mistrzostwach Europy i Świata).

Nasi Judocy wywalczyli dla MKS Juvenia Wrocław drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Podajemy wyniki (niektórzy zawodnicy nie trenują już w naszych sekcjach, ale są szkoleni we Wrocławiu)..

 
Zawodnicy MKS Juvenia Wrocław z sukcesami na Mistrzostwach Świata!
2015-10-27
  Rafał Kozłowski oraz Kamila Pasternak świetnie wypadli w Mistrzostwach Świata Juniorek i Juniorów. Kamila wywalczyła piąte miejsce, natomiast Rafał siódme. Są to wychowankowie naszego klubu, doskonalą się pod okiem trenerów MKS Juvenia i KS Gwardia Wrocław, przede wszystkim trenera Zbigniewa Zamęckiego. Nasi młodzi judocy mają z kogo brać przykład!! Gratulacje!!

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl

Warto czasem wejść na stronę i poczytać o naszych sukcesach!

 
Zajęcia w Żernikach Wrocławskich
2015-10-22
  Przepraszamy za zamieszanie, które miało miejsce w środę w Żernikach Wrocławskich. Doszło do nieporozumienia. Trener Arek starał się odebrać dzieci ze świetlicy ale bez zgody rodziców było to niemożliwe. Jeśli trener ma odebrać dziecko ze świetlicy, prosimy zgodę dostarczyć do świetlicy. Na pewno wszystkie kolejne zajęcia odbędą się według planu. 
Numer kontaktowy do trenera Arka to 724799994.

 
Sobotnie treningi na razie odwołane
2015-10-14
  W tym roku startujemy w zawodach tydzień w tydzień. Z tego powodu sobotnie zajęcia zostają odwołane. W przypadku zmiany zostaną Państwo poinformowani. 

Zapraszamy do pozostałych sekcji. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku. Większość z sekcji znajduje się na południu Wrocławia (lub poza miastem od strony południowej). Dodatkowe treningi są bezpłatne. Warto z tego korzystać!

 
Rusza sekcja w Żernikach Wrocławskich
2015-10-14
  Zapraszamy na zajęcia do sekcji w Żernikach Wrocławskich. Treningi ruszają 21 października (środa)...

 
Zmiana godzin w sekcji w Tyńcu Małym
2015-10-08
  Od dziś w Tyńcu Małym dzieci będą ćwiczyć w trzech grupach.

Grupa najmłodsza - 15-15:50

Grupa średniozaawansowana 16-17

Grupa zaawansowana 17-18:15

W związku z tym kilka osób zostało przeniesionych do innej grupy. Trener Radek będzie się kontaktował osobiście z rodzicami.

 
Rusza sekcja w SP 34 przy ul. Gałczyńskiego! na razie bez piątków Darmowe zajęcia we wrześniu!
2015-09-17
W końcu otrzymaliśmy informacje - ruszamy z JUDO w Szkole Podstawowej nr 34 we Wrocławiu (ul. Gałczyńskiego).
Zajęcia odbywać się będą w środy i piątki.
Na chwilę obecną pewne mamy zajęcia w środę 16:30-17:25 - grupa młodsza (klasy 0-3) oraz 17:25 - 18:25 grupa starsza (klasy 4-6).
W piątki na razie niestety zajęcia nie będą prowadzone. czekamy do początku października, kiedy ostatecznie zostaną ustalone wynajmy sali.
Zajęcia ruszają 23 września (środa) i we wrześniu są bezpłatne.
Mogą nastąpić jeszcze kosmetyczne zmiany (5 minut w którąś stronę) związane z dzwonkami i rozłożeniem przez trenera mat.
Zajęcia prowadzi trener Grzegorz Gajerski.

Podajemy też kilka podstawowych informacji dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na pierwsze zajęcia.

1. nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia

2. na pierwszych zajęciach wystarczy żeby dziecko miało strój na w-f (t-shirt i spodenki) oraz klapki i wodę do picia (ćwiczymy na boso)

3. jedyna formalność - zgoda, która dostępna jest także w zakładce do pobrania (zgodę należy złożyć trenerowi tylko raz, jeśli ktoś przekazał ją rok temu to nie musi oddawać tego dokumentu)

4. przez około 2-3 tygodnie judoga (strój) nie będzie potrzebny, później już trzeba będzie ją zakupić. U trenerów dostępne są judogi z plecionki z naszywkami klubu i sekcji.

5. zajęc kosztują 90 złotych za miesiąc. informacje dotyczące opłat znajdują się w zakładce do pobrania.

w razie dodatkowych pytań prosimy dzwonić lub pisać maile.

 
Olek Raczek medalistą Mistrzostw Polski w SUMO
2015-09-13

Dwóch zawodników z naszych sekcji startowało w Mistrzostwach Polski w SUMO w barwach MKS Juvenia Wrocław. Aleksander Raczek zdobył brązowy medal, natomiast Wiktor Pigułeczka wywalczył V miejsce.

Więcej informacji znajduje się na stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl

Gratulacje!

 
Reprezentantki Polski srebrnymi medalistkami Drużynowych Mistrzostw Świata!
2015-09-05

Polska Drużyna Kobiet srebrnymi medalistkami Drużynowych Mistrzostw Świata - Astana Kazachstan 2015r.
Skład drużyny: Karolina Pieńkowska, Arleta Podolak, Agata Ozdoba, Ania Borowska, Karolina Tałach Katarzyna Kłys, Daria Pogorzelec, Katarzyna Furmanek oraz Pani Trener: Aneta Szczepańska.

Polki pokonały drużyny Algierii, Niemieci Rosji a przegrały z bezkonkurencyjnymi Japonkami.

Gratulacje!

 
Nowy rok szkolny
2015-09-03

Nie znamy jeszcze godzin zajęć w Rzeplinie oraz SP 34 we Wrocławiu.

Podaliśmy godziny zajęć SP 10 we Wrocławiu, Wojszyckiej Akademii Talentów, Żórawiny, Tyńca Małego, Krakowskiej 98, Kątów Wrocławskich, Jelcza-Laskowic, Czernicy.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo sekcję, w której dni i godziny zajęć będą pasować.

Do zobaczenia!

 
Terminy zajęć oraz podstawowe informacje
2015-08-27
  Zapraszamy do zakładki nasze sekcje gdzie napisaliśmy już o pierwszych ustaleniach. Staramy się aby zajęcia były w podobnych godzinach jak w roku ubiegłym.

Podajemy też kilka podstawowych informacji dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na pierwsze zajęcia.

1. nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia

2. na pierwszych zajęciach wystarczy żeby dziecko miało strój na w-f (t-shirt i spodenki) oraz klapki i wodę do picia (ćwiczymy na boso)

3. jedyna formalność - zgoda, która dostępna jest także w zakładce do pobrania (zgodę należy złożyć trenerowi tylko raz, jeśli ktoś przekazał ją rok temu to nie musi oddawać tego dokumentu)

4. informacje dotyczące płatności dostępne są w zakładce do pobrania (plik oplaty). Na pewno w większości sekcji opłata we wrześniu będzie mniejsza ponieważ ruszamy w połowie miesiąca

5. przez około 2-3 tygodnie judoga (strój) nie będzie potrzebny, później już trzeba będzie ją zakupić. U trenerów dostępne są judogi z plecionki z naszywkami klubu i sekcji.

6. w większości sekcji rodzice na kilku pierwszych treningach mogą oglądać zajęcia ale każdy trener ma swoje zasady i musimy to uszanować :-)

w razie dodatkowych pytań prosimy dzwonić lub pisać maile.

do zobaczenia!

 
zajęcia sekcji dla dorosłych ruszają 2 września
2015-08-13

 Od 2 września ruszają zajęcia dla dorosłych. Sekcja judo dla dorosłych KS Gwardia Wrocław zmienia nazwę na Sekcja Judo dla dorosłych MKS Juvenia Wrocław. 

Kolejna ważna informacja - W tym roku Mistrzostwa Polski nie będą się odbywać we wrześniu tylko 17 października...

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio