Aktualności - co u nas słychać?

Reprezentantki Polski srebrnymi medalistkami Drużynowych Mistrzostw Świata!
2015-09-05

Polska Drużyna Kobiet srebrnymi medalistkami Drużynowych Mistrzostw Świata - Astana Kazachstan 2015r.
Skład drużyny: Karolina Pieńkowska, Arleta Podolak, Agata Ozdoba, Ania Borowska, Karolina Tałach Katarzyna Kłys, Daria Pogorzelec, Katarzyna Furmanek oraz Pani Trener: Aneta Szczepańska.

Polki pokonały drużyny Algierii, Niemieci Rosji a przegrały z bezkonkurencyjnymi Japonkami.

Gratulacje!

 
Nowy rok szkolny
2015-09-03

Nie znamy jeszcze godzin zajęć w Rzeplinie oraz SP 34 we Wrocławiu.

Podaliśmy godziny zajęć SP 10 we Wrocławiu, Wojszyckiej Akademii Talentów, Żórawiny, Tyńca Małego, Krakowskiej 98, Kątów Wrocławskich, Jelcza-Laskowic, Czernicy.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo sekcję, w której dni i godziny zajęć będą pasować.

Do zobaczenia!

 
Terminy zajęć oraz podstawowe informacje
2015-08-27
  Zapraszamy do zakładki nasze sekcje gdzie napisaliśmy już o pierwszych ustaleniach. Staramy się aby zajęcia były w podobnych godzinach jak w roku ubiegłym.

Podajemy też kilka podstawowych informacji dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na pierwsze zajęcia.

1. nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia

2. na pierwszych zajęciach wystarczy żeby dziecko miało strój na w-f (t-shirt i spodenki) oraz klapki i wodę do picia (ćwiczymy na boso)

3. jedyna formalność - zgoda, która dostępna jest także w zakładce do pobrania (zgodę należy złożyć trenerowi tylko raz, jeśli ktoś przekazał ją rok temu to nie musi oddawać tego dokumentu)

4. informacje dotyczące płatności dostępne są w zakładce do pobrania (plik oplaty). Na pewno w większości sekcji opłata we wrześniu będzie mniejsza ponieważ ruszamy w połowie miesiąca

5. przez około 2-3 tygodnie judoga (strój) nie będzie potrzebny, później już trzeba będzie ją zakupić. U trenerów dostępne są judogi z plecionki z naszywkami klubu i sekcji.

6. w większości sekcji rodzice na kilku pierwszych treningach mogą oglądać zajęcia ale każdy trener ma swoje zasady i musimy to uszanować :-)

w razie dodatkowych pytań prosimy dzwonić lub pisać maile.

do zobaczenia!

 
zajęcia sekcji dla dorosłych ruszają 2 września
2015-08-13

 Od 2 września ruszają zajęcia dla dorosłych. Sekcja judo dla dorosłych KS Gwardia Wrocław zmienia nazwę na Sekcja Judo dla dorosłych MKS Juvenia Wrocław. 

Kolejna ważna informacja - W tym roku Mistrzostwa Polski nie będą się odbywać we wrześniu tylko 17 października...

 
Polecamy sklep MAGames.eu
2015-08-13
Pod koniec sierpnia rusza strona www.MAGames.eu

na stronie dostępne będą Judo Puzzle, odzież (m.in. koszulki, bluzy od dresu), sprzęt Judo oraz gadżety (m.in. worki na judogi, nerki, bidony). W przyszłości pojawią się nowe gry edukacyjne i rozrywkowe związane z Judo.

Oferta sklepu będzie systematycznie poszerzana dlatego warto być na bieżąco!
Zapraszamy wszystkich sympatyków Judo do polubienia profilu Firmy Martial Arts Games:

https://www.facebook.com/pages/MAGameseu/100906553582234?ref=bookmarks

 
Zajęcia w roku szkolnym 2015/2016
2015-08-13
  W zakładce nasze sekcje znajdują się dni i godziny prowadzonych zajęć w minionym roku szkolnym. Terminy zajęć w nowym roku szkolnym będziemy publikować na bieżąco. Plany lekcji ustalane są pod koniec sierpnia i do tego czasu trudno jest określić konkretne godziny. Jak co roku będziemy się starali uzgadniać terminy w tych samych dniach i godzinach ale nie wszystko jest od nas zależne. 


Prosimyo cierpliwość.

Zajęcia ruszają przeważnie w połowie września, nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia :-)

do zobaczenia we wrześniu!

 
dziękujemy za współpracę trenerowi Marcinowi, nie prowadzimy już zajęć w Marcinkowicach
2015-08-13
 Chcielibyśmy oficjalnie podziękować za współpracę trenerowi Marcinowi Niedzielskiemu, który prowadził sekcję Zabawa z Judo w Marcinkowicach. Od września nie będzie to nasza sekcja i za wszelkie sprawy organizacyjne oraz szkoleniowe odpowiedzialny jest trener Marcin. Życzymy powodzenia :-)

 
Sekcja w Świętej Katarzynie przeniesiona do SP 34 we Wrocławiu
2015-08-13
 Z wielu przyczyn organizacyjnych przenosimy sekcję judo w Świętej Katarzynie do Szkoły Podstawowej nr 34 we Wrocławiu przy ul. Konstantego Idefonsa Gałczyńskiego (blisko ul. Kurpiów). Przejazd pomiędzy Szkołą w Świętej Katarzynie a SP 34 zajmuje kilka minut. Postaramy się aby zajęcia odbywały się w tych samych dniach i jak najpóźniejszych godzinach, żeby cała grupa ze Świętej Katarzyny mogła dojechać. Wszyscy zawodnicy, którzy ćwiczyli u trenera Grzegorza w Świętej Katarzynie przeniesieni są do grupy starszej w sekcji w SP 34. 

Dziękujemyza 5-letnią współpracę Dyrektor SP w Świętej Katarzynie Pani Elżbiecie Świech, władzom i pracownikom GOKiS. Mamy nadzieję, że wszyscy judocy trenera Grzegorza będą od września kontynuować treningi. 

 
rachunki za udział w obozie
2015-08-08
  Z powodu wyjazdu trenera Zbigniewa Zamęckiego na Mistrzostwa Świata do Sarajewa nie mamy rachunków za obóz. Część z Państwa zgłaszała trenerom potrzebę odebrania rachunku. Żeby było mniejsze zamieszanie prosimy wszystkich rodziców o wysłanie na maila kontakt@zabawajudo.pl danych do rachunku i treść tytułu. 
W środę rachunki zostaną wystawione i wysłane.

 
Podsumowanie obozu
2015-08-08
 Oj działo się, działo...

 
Sławek IV w Pucharze Polski Masters
2015-07-07
 Sławek Jach, który posiada stopień 5 kyu (zdał w czerwcu) wziął udział w Pucharze Polski Masters, gdzie startowali zawodnicy z brązowymi, czarnymi pasami. Sławek rozpoczął treningi judo w naszej sekcji dla dorosłych. Nie bał się jednak wystartować. W kategorii powyżej 100 kg wygrał jedną walkę na ippon a dwie przegrał. Trzech zawodników miało ten sam bilans walk i o miejscach decydowała waga i tu Sławek miał przewagę kilku kilogramów ;-)

Film z walką sławka można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku, WARTO!

Wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw Judo a nigdy nie trenowali, wrócić do treningów po kilkuletniej przerwie, wystartować w zawodach, zadbać o siebie, zrzucić kilka kilogramów lub z jeszcze innego powodu, zapraszamy we wrześniu na Krakowską 98 lub do sekcji przy ul. Poznańskiej 14.

 
Zajęcia Judo dla dorosłych w wakacje
2015-07-07
  Przypominamy, że nasi Mastersi mogą trenować we wtorki i czwartki o 20:30 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska98. Musicie się jednak umawiać między sobą, ponieważ w okresie wakacyjnym trenerzy są na obozach i nie prowadzą zajęć. Pamiętajcie, że po wakacjach czekają Mistrzostwa Polski Masters!

 
Dziękujemy za udany rok szkolny
2015-06-27
  dziękujemy naszym zawodnikom, rodzicom i trenerom za bardzo udany rok szkolny. Życzymy wszystkim odpoczynku, do zobaczenia we wrześniu!!

 
V Mistrzostwa Zabawa z Judo za nami
2015-06-07
  Dziś odbyły się V Mistrzostwa Zabawa z Judo. Po raz pierwszy zawody miały charakter drużynowy. Ekipy rywalizowały w trzech konkurencjach – turniej drużynowy Judo (startowało w trakcie jednego meczu 9 osób), konkurs techniki Judo oraz przeciąganie liny.

Najlepszą ekipą okazały się Kąty Wrocławskie, które wygrały 2 konkurencje (turniej Judo i przeciąganie liny). Drużyna z Kątów była faworytem i faktycznie pokazała się z najlepszej strony. Drugie miejsce zajęła sekcja w Marcinkowicach (najlepsza w konkursie technicznym). Trzecie – Centrum Sportowo-Rekreacyjne Krakowska 98...

 
Dzień Dziecka
2015-06-01
 W Dniu Dziecka życzymy wszystkim młodszym i starszym dzieciom samych wybuchowych prezentów! Miłego dnia :-)

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio