Aktualności - co u nas słychać?

Bardzo dobry występ naszych judoków w Skarbimierzu Osiedle
2015-02-22
 Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi judocy na zawodach w Skarbimierzu Osiedle. Startowali zawodnicy z Tyńca Małego, Krakowskiej 98, Żórawiny, Wojszyckiej Akademii Talentów oraz Jelcza-Laskowic.
Podajemy wyniki naszych zawodniczek i zawodników...

 
Obóz letni w Chłapowie - WAKACJE 2015
2015-02-15
 Dwutygodniowy obóz nad morzem nauczy dziecko samodzielności, funkcjonowania w grupie rówieśniczej, zacieśni relacje między kolegami i koleżankami z sekcji i klubu, da możliwość aktywnego i bardzo atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu oraz nauki judo pod okiem trenerów jednego z najlepszych klubów Judo w Polsce!

Terminy obozów w trakcie wakacji:

Turnus I - 28 czerwca -11 lipca - I obóz dzieci MKS Juvenia Wrocław

 Turnus II - 12 lipca - 25 lipca - I obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików (roczniki 1998-2002) oraz starszych zawodników

 Turnus III - 26 lipca - 8 sierpnia - II obóz dzieci MKS Juvenia Wrocław - dla sekcji Zabawa z Judo (roczniki 2003-2008)

 Turnus IV - 9-22 sierpnia - II obóz Młodzik-Senior

Powołanie na obóz znajduje się w zakładce do pobrania, więcej informacji w zakładce obozy.

relacja z obozu letniego z 2014 roku: http://www.zabawajudo.pl/index.php?id=277&nr_strony=7

 
Podziękowania dla firmy Agrofoto.pl oraz Gladiator-fight.com
2015-02-02

 Dziękujemy firmie Agrofoto.pl za wsparcie! W grudniu zostało przekazanych 30 judog dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z Wrocławia i okolic. Skorzystały z tego dzieciaki z ponad 10 sekcji Judo! Bardzo dziękujemy za wsparcie, dla wielu osób zakup nowej judogi to poważny wydatek. Cieszymy się, że są wśród nas ludzie bezinteresownie wspierający innych.


Dziękujemy także firmie Gladiator-fight.com przy ul. Krupniczej we Wrocławiu. W tym sklepie kupujemy m.in. judogi z haftem. Dzięki życzliwościGladiator-fight.com udało się pozyskać sprzęt po niższej cenie, dzięki czemu judogi od sponsora, firmy Agrofoto.pl, otrzymało aż 30 dzieci. Dzięki!

Jeśli chcą Państwo zakupić sprzęt do sztuk walki, serdecznie polecamy!

 
Krótkie podsumowanie obozu :-)
2015-01-25
 Obóz zimowy w Świeradowie-Zdroju za nami. Działo się tak dużo, że ciężko jest to wszystko opisać...

 
Pierwsze 4 dni obozu w Świeradowie-Zdroju
2015-01-21

  Oj działo się, działo! Wszyscy zdrowi i zadowoleni. Moc atrakcji, mniej śniegu niż zakładaliśmy ale część naszych judoków pojeździła na Gondoli (bardziej doświadczeni), część pobiegała na nartach biegowych a dziś cała grupa idzie jeździć na nartach zjazdowych z mniejszych stoków. Niektórzy pierwszy raz w życiu!

Atrakcji było mnóstwo - oprócz treningów na macie, zawody Judo i Walk Koreańskich, Karaoke, wyjście w góry i powrót na ślizgaczach, narty biegowe, zjazdowe, wizyta w Aquaparku, odwiedziny w Domu Zdrojowym oraz znajdującym się tam Muzeum, spacer po Świeradowie-Zdroju, treningi w terenie (głównie biegowe), krótko mówiąc, nie ma czasu na nudę!

Warunki są dobre, pomagają nam wychowawcy z Domu Wczasów Dziecięcych. Nie możemy się doczekać wizyty na stoku.

Zapraszamy do galerii zdjęć, codzienne relacje i o wiele więcej zdjęć publikujemy na Facebooku. Zapraszamy: https://www.facebook.com/pages/ZabawaJudopl/129911823740967?ref=bookmarks

Przedstawiamy wyniki naszych zawodów:...

 
Obowiązkowe badania sportowo-lekarskie
2015-01-10
  Informujemy, że w roku 2015 wszystkie dzieci z rocznika 2003 oraz starsze obowiązkowo powinny posiadać badania sportowo-lekarskie. Obowiązek ten dotyczy także dzieci, które startują w zawodach międzynarodowych i międzywojewódzkich. Badania te dadzą Państwu ogólny obraz stanu zdrowia dzieci. Ważne są przez 6 miesięcy. 

Bardzo prosimy o wykonanie badań do końca lutego 2015 roku. Dane kontaktowe do części przychodni sportowych znajdują się w zakładce do pobrania.

 
Sobotnie treningi w Centrum Krakowska98
2015-01-09
  W Nowym Roku nie rezygnujemy z sobotnich treningów dla naszych młodych judoków. Jutro zajęcia poprowadzi trener Bartek Bochniak. Jest to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w walce z judokami z innych miejscowości lub sekcji. 

Po licznych przerwach w grudniu i styczniu, od lutego ruszamy do pracy! Postaramy się, żeby zajęcia odbywały się co tydzień. Mogą być odwołane jeśli wszyscy nasi trenerzy wyjadą na zawody, ale wówczas napiszemy na stronie informację dla rodziców.

Zajęcia odbywają się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska98 przy ul. Krakowskiej 98 we Wrocławiu. Początek o godzinie 9:30. Koszt 5 złotych przeznaczony jest na opłatę za salę. 

Nie organizujemy tych zajęć z nadmiaru wolnego czasu tylko pragniemy żeby najbardziej pracowici i najzdolniejsi podopieczni naszych trenerów za kilka lat zdobywali medale Mistrzostw Polski oraz poważniejszych imprez sportowych. Pierwsze efekty już mamy ale to tylko dodaje nam wiatru w żagle. Wspólnie pracujemy na sukces sportowy w przyszłości :-)

Do zobaczenia!

 
Egzaminy na stopnie kyu
2014-12-17
 W niektórych naszych sekcjach w grudniu odbyły się egzaminy na wyższe stopnie kyu, szczególnie doniosła uroczystość miała miejsce w sekcji Judo dla dorosłych, w której aż 14 osób zdawało na wyższe stopnie, w tym 2 egzaminy dotyczyły brązowych pasów (1 KYU). Od grudnia została wprowadzona nowa organizacja egzaminów, szczegółowe informacje zostały zamieszczone w zakładce do pobrania, plik egzaminy.doc. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi egzaminów w naszych sekcjach.

Oto krótka relacja z egzaminów grupy dla dorosłych, większość zdających rozpoczęła treningi w naszej sekcji jako osoby dorosłe...

 
Nasi najmłodsi trenerzy Drużynowymi Mistrzami Polski Juniorów!
2014-12-01
 Dwóch naszych (najmłodszych) trenerów - Arek Makarewicz oraz Adam Stolarczyk, wraz z klubem Gwardia Wrocław, zdobyło tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów. Młodzi judocy z SP 10 we Wrocławiu oraz z Rzeplina mogą czuć się dumni z trenerów. Gratulacje!!

 
konto UKS JUDO Kąty Wrocławskie
2014-11-29
 wpłaty na obóz zimowy wszystkich uczestników z sekcji Zabawa z Judo oraz składki członków sekcji w Kątach Wrocławskich prosimy dokonywać na poniższe konto:


UKS Judo Kąty Wrocławskie

ul. 1 Maja 59, 50-080 Kąty Wrocławskie                              

NIP: 896-153-53-38             REGON: 022255361

                                        numer konta: 52 9574 0005 2001 0016 3297 0001


 
Kolejne sukcesy - tym razem w Opolu!
2014-11-20
 Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi Judocy w Międzynarodowym Turnieju w Opolu. Wywalczyli mnóstwo medali i pucharów. Startowali zawodnicy z Polski, Czech oraz Litwy. MKS Juvenia Wrocław pojechała mocnym składem co można stwierdzić po wynikach...

 
Dziękujemy uczestnikom pokazu w trakcie Otwarcie Mistrzostw Europy w Judo!
2014-11-17
  Pokaz w trakcie otwarcia Mistrzostw Europy Młodzieży (do lat 23) w hali Orbita we Wrocławiu wypadł rewelacyjnie. Biała fala opanowała tatami w Orbicie. Nasz występ był tylko częścią wielkiego wydarzenia artystycznego! Gratulacje dla wszystkich uczestników, brawa dla wszystkich dzieci. Dziękujemy głównym aktorom - młodym judokom, rodzicom, ale także trenerom dolnośląskich klubów, którzy w czasie wielkiego święta Judo w Polsce wspólnie stanęli na wysokości zadania. BRAWO!!

Była to także możliwość obejrzenia Judo na światowym poziomie. Nie wiadomo kiedy będzie kolejna taka okazja.

Gratulacje dla naszych zawodników - szczególnie Łukasza Łukasz Kiełbasińskiego, srebrnego medalisty, Karoliny Pieńkowskiej, Kamila Niedzieli, Kamila Grabowskiego i Beaty Pacut, którzy wywalczyli miejsca piąte, tuż za podium. Brawa dla wszystkich reprezentantów, którzy oddali serce na macie.

Wracamy do pracy!

 
Świetna postawa naszych młodych judoków w Memoriale Jigoro Kano w Luboniu
2014-10-31
  Bardzo dobrze spisali się nasi młodzi judocy, którzy w sobotę walczyli w Memoriale Jogoro Kano w Luboniu. Niestety nie udało się wygrać klasyfikacji drużynowej trzeci raz z rzędu. MKS Juvenia Wrocław zajął miejsce drugie.


Najwięcej medali (jak zazwyczaj się dzieje) zdobyli podopieczni Patryka Jamińskiego z sekcji w Kątach Wrocławskich. Specjalne wyróżnienie należy się Kindze Klimczak, która wygrała rywalizację w dwóch grupach wiekowych.

Ale co bardzo cieszy medale zdobywali zawodnicy z różnych sekcji - oprócz Kątów Wrocławskich - z Krakowskiej98, Marcinkowic, Żórawiny, Świętej Katarzyny, Czernicy czy Rzeplina...

 
Medale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych dla zawodników z Żórawiny!!
2014-10-21
  Dawid Smyk oraz Arek Rakowski, którzy stawiali swoje pierwsze kroki na macie w naszej sekcji w Żórawinie, wywalczyli wspólnie z ekipą MKS Juvenia Wrocław srebrne medale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
 
Serdeczne gratulacje dla podopiecznych trenera Radka oraz całej ekipy MKS Juvenia Wrocław!!
Brawo!!

 
Kąty Wrocławskie najlepsze w Olesznej, teraz czas na Luboń!
2014-10-20
  Na turnieju w Olesznej sekcja Judo w Kątach Wrocławskich wygrała klasyfikację drużynową. Gratulacje dla zawodników i trenera Patryka Jamińskiego!
Teraz czas na Luboń - Jigoro Kano Cup! Jednoczymy się w barwach MKS Juvenia Wrocław, walczymy o 3 z rzędu zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej. Komunikat organizacyjny znajduje się w zakładce do pobrania. W sobotę dzieci jadą z rodzicami, w niedzielę młodzicy i Juniorzy Młodsi jadą autokarem - 6:15, Wzgórze Andersa. 

POWODZENIA!!!

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio