Świetny występ w Mistrzostwach i Pucharze Dolnego Śląska w Judo
2022-05-20

Bardzo dobry występ zaliczyli nasi judocy w barwach MKS Juvenia Wrocław w Pucharze i Mistrzostwach Dolnego Śląska w Judo, które w dniach 7-8 maja odbyły się w Łagiewnikach.

Medale w grupie Juniorek i Juniorów Młodszych zdobyli judocy zaczynający treningi w naszych sekcjach, m.in. Kacper Cielecki (Rzeplin i Wysoka), Anatol Zacharewicz (Krakowska 98), Maja Szymańska (Żórawina), Kamil Kowalik (Czernica i Jelcz-Laskowice) złote, Jakub Czyżewski (Kiełczów) srebro i Maciej Sadura (Żórawina) brąz.

Jeszcze więcej medali zdobyli nasi zawodnicy w młodszych grupach wiekowych. Serdecznie gratulujemy!

Pełne wyniki dostępne są na stronie: www.zabawajudo.pl/pliki/wyniki2 (zawody rozgrywane w niedzielę) oraz www.zabawajudo.pl/pliki/wyniki (zawody rozgrywane w sobotę).

W klasyfikcji drużynowej MKS Juvenia Wrocław zdecydowanie wygrał rywalizację. Brawa!

Sponsorzy i Partnerzy

Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt