Mistrzostwa Gminy Kobierzyce Szkół Podstawowych
2022-05-20

MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY KOBIERZYCE W JUDO odbyły się 5 maja 2022 w Szkole Podstawowej w Wysokiej. Była to już druga edycja rywalizacji międzyszkolnej w judo w Gminie Kobierzyce. Kibice mogli obejrzeć mnóstwo zaciętych walk i pięknych rzutów. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom i trenerom.

Najlepszą zawodniczką została Ola Szczerba (SP Tyniec Mały) a najlepszym zawodnikiem Oliwier Ragan (SP Wysoka). Otrzymali specjalne statuetki.

W rywalizacji szkół wyniki przedstawiają się następująco (klasyfikacja medalowa złote-srebrne-brązowe medale):

1. Szkoła Podstawowa w Tyńcu Małyn 14-9-8

2. Szkoła Podstawowa w Wysokiej 13-17-30

3. Szkoła Podstawowa w Bielanach Wrocławskich 6-4-3

4. Szkoła Podstawowa w Kobierzycach 0-2-2

Dziękujemy współorganizatorom:

- Gmina Kobierzyce za wsparcie finansowe turnieju

- UKS Judo Tyniec Mały za organizację i wsparcie finansowe zawodów

- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Wysokiej za umożliwienie rozegrania zawodów i pomoc w przygotowaniu turnieju.

Wyniki indywidualne (wpisane kat. wagowe nie zawsze są zgodne z rzeczywistą wagą, raczej stanowią symbol poszczególnych grup):

kat. 20kg
1. Anhelina Panchokha Tyniec Mały
2. Julia Noga Tyniec Mały
3. Dawid Ciesielski Wysoka
kat. 21kg
1. Antoni Cichosz Wysoka
2. Radosław Kolenda Tyniec Mały
3. Artur Zajdel Wysoka
kat. 22kg
1. Julia Sokołowska Tyniec Mały
2. Alicja Korczyńska Tyniec Mały
3. Oliwia Tusińska Bielany Wrocławskie
kat. 23kg
1. Stanisław Sikorski Tyniec Mały
2. Leon Dadek Tyniec Mały
3. Oliwier Walukiewicz Wysoka
kat. 24kg
1. Piotr Smoliński Bielany Wrocławskie
2. Ksawery Pietrzak Tyniec Mały
3. Piotr Łytka Tyniec Mały
kat. 25kg
1. Ignacy Gałka Tyniec Mały
2. Sofiia Soliarh Wysoka
3. Jeremi Frank-Głowaty Wysoka
kat. 26kg
1. Gaspar Domerecki Bielany Wrocławskie
2. Hanna Wierzbicka Wysoka
3. Bartosz Zając Tyniec Mały
kat. 27kg
1. Piotr Wiśniewski Tyniec Mały
2. Marcin Lubczyński Wysoka
3. Mikołaj Szczygielski Wysoka
kat. 28kg
1. Marcel Pluta Wysoka
2. Bartosz Wrona Tyniec Mały
3. Iwo Gogolewski Wysoka
kat. 29kg
1. Bartosz Spaleniak Tyniec Mały
2. Kamil Markiewicz Wysoka
3. Filip Drozd Bielany Wrocławskie
kat. 30kg
1. Krzysztof Lasota Bielany Wrocławskie
2. Ignacy Bodo Tyniec Mały
3. Tymoteusz Borowczak Tyniec Mały
kat. 31kg
1. Oliwier Ragan Wysoka
2. Tomasz Dyjur Wysoka
3. Filip Korczyński Tyniec Mały
4. Wojciech Wierzbicki Wysoka
kat. 32kg
1. Karol Kwit Wysoka
2. Antoni Siezieniewski Wysoka
3. Antoni Dałek Wysoka
4. Tymon Lewko Wysoka
kat. 33kg
1. Regina Kabanov Wysoka
2. Milena Madycka Wysoka
3. Kalina Dura Wysoka
kat. 34kg
1. Adam Boumlit Wysoka
2. Jakub Godlewski Wysoka
3. Błażej Dutkiewicz Wysoka
4. Szymon Dobrowolski Bielany Wrocławskie
kat. 35kg
1. Adam Fendor Wysoka
2. Marcin Papierkowski Wysoka
3. Jan Kondrat-Młynarczyk Wysoka
kat. 36kg
1. Filip Dudak Wysoka
2. Karol Drozd Bielany Wrocławskie
3. Antoni Banasiński Tyniec Mały
4. Antoni Białkowski Wysoka
kat. 37kg
1. Stanisław Polański Tyniec Mały
2. Franciszek Ocharski Wysoka
3. Wojciech Wisiecki Wysoka
kat. 38kg
1. Szymon Nyczaj Wysoka
2. Stanisław Niedzielski Kobierzyce
3. Mieszko Liszkowski Wysoka
4. Paweł Żyłka Kobierzyce
kat. 39kg
1. Aleksandra Szczerba Tyniec Mały
2. Viktoria Gorbatovskaia Wysoka
3. Laura Taras Tyniec Mały
kat. 40 kg
1. Rodion Kharczuk Tyniec Mały
2. Tymon Kowalski Wysoka
3. Jakub Golis Kobierzyce
4. Franciszek Szołtysik Wysoka
kat. 41kg
1. Mikołaj Rudnicki Bielany Wrocławskie
2. Rafał Walczak Wysoka
3. Damian Budziński Wysoka
kat. 42kg
1. Hubert Adamski Wysoka
2. Bohgdan Vischur Wysoka
3. Oskar Dalmata Wysoka
kat. 43 kg
1. Wojciech Spaleniak Tyniec Mały
2. Mikolaj Kędzior Wysoka
3. Tymon Pulcer Wysoka
4. Ignacy Piotrowski Tyniec Mały
kat. 44 kg
1. Antoni Gałka Tyniec Mały
2. Jakub Jaksa Kobierzyce
3. Michał Dulski Wysoka
4. Timur Kabanov Wysoka
kat. 45 kg
1. Wojtek Warzocha Tyniec Mały
2. Iwo Zawadzki Bielany Wrocławskie
3. Jakub Marciniak Tyniec Mały
4. Iwo Bulcewicz Wysoka
kat. 46 kg
1. Antoni Pajerski Wysoka
2. Jan Krupa Wysoka
3. Leon Wyskiel Wysoka
kat. 47 kg
1. Wojciech Piotrowski Tyniec Mały
2. Karol Matusiak Tyniec Mały
3. Szymon Sroka Wysoka
4. Tymoteusz Jaworski Wysoka
kat. 48kg
1. Mateusz Kostjan Bielany Wrocławskie
2. Tymoteusz Popławski Wysoka
3. Elias Boumlit Wysoka
kat. 49kg
1. Gaja Urbańska Wysoka
2. Julia Pawlak Wysoka
3. Julia Lipert Wysoka
kat. 50kg
1. Jakub Obrzut Bielany Wrocławskie
2. Maksymilian Maryjowski Bielany Wrocławskie
3. Tymoteusz Kowalczyk Wysoka
kat. 55 kg
1. Michał Kosek Wysoka
2. Jan Warzycha Bielany Wrocławskie
3. Piotr Urban Wysoka
kat. +55kg
1. Maja Krasińska Tyniec Mały
2. Pola Pączko Tyniec Mały

Dziękujemy Panu Adamowi za super zdjęcia, są one dostępne pod linkiem:

https://photos.google.com/.../AF1QipPitlN0RP3vQhH5BK4wqsX...


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio