MKS Juvenia Wrocław ponownie wygrała w Memoriale im. Jigoro Kano w Luboniu k.Poznania
2013-10-31

 W dniach 26-27.10.2013 na hali Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się V Memoriał im. Jigoro Kano w Judo-Szansą dla Każdego. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Akademia Judo z Poznania.Była to już 5 edycja największego Międzynarodowego Festiwalu Judo dla dzieci w Polsce. Turniej odbywał się na 8 matach w dużej nowoczesnej sali z zastosowaniem elektronicznego systemu do rozgrywania zawodów. W turnieju uczestniczyło blisko 1100 zawodniczek i zawodników z 81 polskich i 3 zagranicznych klubów( 2 kluby niemieckie oraz 1 klub z Francji). W zawodach wzięło ponad 140 osób z MKS Juvenia Wrocław. 

Pierwszego dnia zostały rozegrane zawody dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat oraz Turniej dla Osób Niepełnosprawnych wg zasad Olimpiad Specjalnych. Natomiast w niedziele odbył się turniej Młodzików(12-13lat) i Juniorów Młodszych(14-16lat) medalistów V Memoriału Jigoro kano dekorował triumfator Światowego turnieju Jigoro Kano rozgrywany w Japonii a zarazem ambasador Memoriału -Tomasz Kowalski a także mistrzyni Polski Seniorek Halima Seghir - Mohamed z klubu Wybżerze Gdańsk oraz brązowa medalista Igrzysk Olimpijskich Niesłyszących - Natalia Brzykcy z Klubu Akademia Judo Poznań. 

Każdy uczestnik, jak co roku otrzymał pamiątkową koszulkę. 
W roku 2012 w klasyfikacji drużynowej MKS Juvenia Wrocław wywalczyła pierwsze miejsce, podobnie było w tym roku. Jeśli za rok uda się znów wygrać, puchar przechodni na stałe zostanie we Wrocławiu. 

Gratulujemy naszym zawodnikom, dziękujemy też trenerom, którzy opiekowali się zawodnikami: Radkowi Zamęckiemu, Patrykowi Jamińskiemu, Bartkowi Bochniakowi, Marcinowi Niedzielskiemu oraz innym trenerom klubu MKS JUvenia Wrocław.
Pełne wyniki zawodów dostępne są w zakładce do pobrania.


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio