Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2015-04-20

W sobotę w Hali GOKiS w Kątach Wrocławskich odbył się Turniej Dzieci i Młodzików w Judo "Przyszłych Olimpijczyków". Startowało ponad 300 zawodniczek i zawodników z klubów z 5 województw. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju! Dla wielu był to pierwszy start w poważniejszych zawodach, gdzie o medal trzeba było toczyć ciężkie boje. W niektórych kategoriach wagowych walczyło ze sobą prawie 20 osób więc zdobycie medalu było sukcesem. Medaliści mogą być z siebie dumni, dzięki Waszym medalom MKS Juvenia Wrocław wygrała klasyfikację klubową! Jeśli ktoś medalu nie zdobył, będą kolejne szanse!

W takcie otwarcia turnieju, w którym udział wzięły dzieci ćwiczące Judo w Kątach Wrocławskich oraz uczestnik ubiegłorocznych Mistrzostw Europy Juniorów Rafał Kozłowski, zaprezentowano sylwetki polskich medalistów olimpijskich. Rafał Kozłowski odpalił znicz olimpijski.

Zawody były sprawnie zorganizowane dzięki pomocy licznie zgromadzonych w hali zawodników Judo KS Gwardia Wrocław i MKS Juvenia Wrocław, którzy wypatrywali młodych talentów. Walki rozgrywano na 5 matach.

Organizatorami byli: Gmina Kąty Wrocławskie, Zabawa z Judo oraz MKS Juvenia Wrocław. Sponsorem nagród dla zwycięzców była wrocławska firma Alfa Tonery.

W klasyfikacji medalowej turnieju zwyciężył MKS Juvenia Wrocław, drugie miejsce zajął Ippon Kożuchów, trzecie KJ Panda Warszawa, czwarte WKS Śląsk Wrocław a piątek Akademia Judo Poznań. 

Zawodnicy MKS Juvenia Wrocław zdominowali zawody zdobywając 14 złotych medali.

Podziękowania dla klubów, które nas odwiedziły. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni. Zrobimy wszystko żeby turniej być cykliczny i coraz mocniejszy!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji, w szczególności zawodniczkom i zawodnikom KS Gwardia Wrocław i MKS Juvenia Wrocław, rodzicom z Kątów Wrocławskich z Panią Bogusią na czele, trenerom, w szczególności Patrykowi, Grześkowi i Radkowi, sponsorowi - firmie Alfa Tonery, Panu Marcinowi Sikorskiemu. 

Wyniki wszystkich kategorii wagowych podane są w zakładce do pobarania.


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio