Podsumowanie obozu w Borowicach
2016-02-28

Obóz zimowy w Borowicach trzeba uznać za bardzo udany. Jedynym minusem był brak śniegu. Mimo zapewnień gospodarzy z Borowic, śniegu nie było. No ale akurat na to wpływu nie mamy.

W obozie udział wzięło prawie 50 młodych judoczek i judoków z kilkunastu sekcji Judo naszego klubu. Dodatkowo 50 osób przyjechało z zaprzyjaźnionego klubu OKAY Opole.

Pod kątem szkoleniowym był to bardzo udany obóz. Dzięki całodobowego dostępu do prawie 300 metrów kwadratowych maty mogliśmy realizować wszystkie cele szkoleniowe. Efektem tego były świetne walki pomiędzy zawodnikami obu klubów, zdane egzaminy na wyższe stopnie szkoleniowe, wieczorne treningi techniczne oraz czasami treningi pełne zabaw.

Udało się rozegrać niezwykle emocjonujące zawody Sumo. Niektórym judokom sumo bardziej przypadło do gustu niż judo. A warto dodać, że w czerwcu tego roku MKS Juvenia Wrocław organizuje Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Sumo (roczniki 2002-2004) i na pewno część z naszych wojowników sprawdzi się w tym turnieju. Najlepsza drużyna otrzymała Judo Puzzle firmy Martial Arts Games. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

2 razy wybraliśmy się do Karpacza. Droga nie była łatwa i sprawiała dużo kłopotów ale wszyscy świetnie sobie poradzili. Raz poszliśmy do Aquaparku w Hotelu Gołębiewski a drugi raz do Świątyni Wang oraz na małe zakupy ;-)

Piękna okolica pozwalała na piesze wycieczki. Jedną z nich przeprowadziliśmy do wodospadów przy Przesiece oraz okolic. Nie każdy z młodych uczestników docenił piękno naszych gór, ale każdego po naszej wędrówce bolały nogi ;-)

Wieczorami mieliśmy możliwość korzystania z basenu w budynku co dawało dzieciom chyba największą frajdę. Szczególnie gdy walczyli na gumowe piłki z trenerem Grześkiem i Bartkiem!

Zrobiliśmy też konkurs wiedzy o judo. Nasi zawodnicy oglądali piękne rzuty w wykonaniu najlepszych zawodniczek i zawodników świata i musieli podać nazwę wykonywanych rzutów. Niektóre akcje były naprawdę trudne i kłopoty mieli nawet trenerzy.

Niestety nie udało nam się pojeździć na nartach. No ale żeby mieć pewność, że na obozie będzie śnieg, musielibyśmy jechać do Austrii… Mimo tego nudy nie było. Wszyscy bezpiecznie dotarli do domu, chociaż kilka osób lekko się podziębiło w ciągu ostatnich dwóch dni. Mamy nadzieję, że wszyscy będą miło wspominać pobyt w Borowicach. Na koniec każdy dostał pamiątkowy dyplom i czapkę.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajduje się kilka zdjęć z obozu. Więcej można znaleźć na naszym profilu na Facebooku.


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio