Dziękujemy za współpracę trenerowi Grzegorzowi Gajerskiemu.
2016-12-30

Dziękujemy za wieloletnią współpracę trenerowi Grzegorzowi Gajerskiemu. Świetny zawodnik, bardzo dobry trener, jednak postanowił pójść inną drogą. Na pewno judo zawsze będzie miał w sercu. Mamy nadzieję, że ą mu jeszcze dużo radości i satysfakcji. 

W imieniu trenerów, zawodników i rodziców: dziękujemy.

Oto kilka słów od trenera:

Doszedłem do wniosku że powinienem napisać parę słów...
Po ponad sześciu latach ciężkiej i owocnej pracy (myślę że mogę powiedzieć to z czystym sumieniem), z wielkim żalem postanowiłem, że od nowego roku kończę moją karierę zawodową jako trener . Była to dla mnie bardzo ciężka i bardzo długo analizowana decyzja, ponieważ kończy pewien wspaniały etap mojego życia, który przynosił mi bardzo wiele przyjemności i satysfakcji. 
Na początku chciałem podziękować przede wszystkim Radosławowi Zamęckiemu, który gdy byłem w klasie maturalnej zaproponował mi współprace i poprowadzenie sekcji w SP w Świętej Katarzynie. To tam rozpocząłem swoją przygodę jako trener. Bardzo dużo rzeczy się tam nauczyłem, często na własnych błędach ale to stamtąd wywodzi się Aleksander Raczek (aktualnie drugi zawodnik w rankingu młodzików MKS Juvenia Wrocław). Następnie dzięki pomocy Radka zapoczątkowałem sekcje w Rzeplinie, która to oddałem po roku Arkadiuszowi Makarewiczowi aby otworzyć sekcje w Jelczu-Laskowicach. To właśnie praca w Jelczu przynosiła mi najwięcej przyjemności, bo wiedziałem, że to miasto ma potencjał do judo i duże możliwości. To tam oprócz prowadzenia zajęć dla ponad setki dzieci w przedszkolach udało mi się dzięki wsparciu rodziców otworzyć UKS Judo Jelcz-Laskowice.
Chciałem również bardzo serdecznie podziękować Patrykowi Jamińskiemu z którym to zawsze doskonale współpracowaliśmy, od samego początku naszej pracy jako trenerzy, w organizacji wielu zawodów ale przede wszystkim na obozach i półkoloniach.
Wielkie podziękowania należą się oczywiście mojemu przyjacielowi Bartłomiejowi Bochniakowi (dzisiejszemu solenizantowi- jeszcze raz sto lat :D ). Dzięki niemu mogę spokojnie zmienić prace, ponieważ przejmie on sekcje w Jelczu-Laskowicach. Uważam, dzięki jego pracy w przyszłych latach dotychczasowi moi zawodnicy, pod jego pieczą będą systematycznie robić bardzo duże postępy. A osoby które przejdą od września spod pieczy Adama Stolarczyka z przedszkoli, solidnie zasilą nasz klub. 
Oczywiście wszystkim moim zawodnikom i zawodniczką UKSu Judo Jelcz-Laskowice oraz ich rodzicom chciałem serdecznie podziękować za tych parę lat wspólnej ciężkiej pracy. Wspólnie stworzyliśmy mocny ośrodek judo w Jelczu-Laskowicach. Wiem że dzięki waszej wytrwałości i zaangażowaniu będzie za parę lat o was głośno. 
W nowym roku życzę wszystkim zawodnikom i zawodniczą MKS Juvenia Wrocław szczęśliwego nowego roku i samych sukcesów w nadchodzącym sezonie startowym.
myślę, że na pewno będziemy się spotykać na zawodach ;)

Z judockim pozdrowieniem
Grzegorz Gajerski

PS. Najbardziej chciałem podziękować mojemu trenerowi Zbigniewowi Zamęckiemu od którego to wszystkiego się nauczyłem.


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio