Zajęcia w nowym roku szkolnym
2017-08-28

Mamy dla Państwa kilka informacji dotyczących organizacji w nowym roku szkolnym.

Nie znamy jeszcze decyzji dyrekcji szkół, dotyczących terminów zajęć. Dopiero po ustaleniu planów lekcji możemy się do nich dostosować.

Do niedzieli 3 września numer 601518070 jest niedostępny z powodu wyjazdu trenerów na Mistrzostwa Świata do Budapesztu. Prosimy o pisanie maili, będziemy odpowiadać w miarę możliwości.

Staramy się aby zajęcia były w podobnych godzinach jak w roku ubiegłym. Na razie podajemy godziny zajęć w Wojszyckiej Akademii Talentów.

Podajemy też kilka podstawowych informacji dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na pierwsze zajęcia.

1. nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia

2. na pierwszych zajęciach wystarczy żeby dziecko miało strój na w-f (t-shirt i spodenki) oraz klapki i wodę do picia (ćwiczymy na boso)

3. jedyna formalność - zgoda, która dostępna jest także w zakładce do pobrania (zgodę należy złożyć trenerowi tylko raz, jeśli ktoś przekazał ją rok temu to nie musi oddawać tego dokumentu)

4. informacje dotyczące płatności dostępne są w zakładce do pobrania (plik oplaty). Na pewno w większości sekcji opłata we wrześniu będzie mniejsza ponieważ ruszamy w połowie miesiąca

5. przez około 2-3 tygodnie judoga (strój) nie będzie potrzebny, później już trzeba będzie ją zakupić. U trenerów dostępne są judogi z plecionki z naszywkami klubu i sekcji.

6. w większości sekcji rodzice na kilku pierwszych treningach mogą oglądać zajęcia ale każdy trener ma swoje zasady i musimy to uszanować :-) niektórzy trenerzy prowadzą zajęcia bez udziału rodziców.

w razie dodatkowych pytań prosimy pisać maile.

do zobaczenia!


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio