Aktualności - co u nas słychać?

Znamy już terminy zajęć na Wojszycach
2019-08-25

Ruszają zajęcia w Wojszyckiej Akademii Talentów przy ul. Pawiej! Zajęcia prowadzi trener Krzysztof Kiełbus - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, piąty zawodnik Mistrzostw Europy.

Pierwsze otwarte i bezpłatne zajęcia dla grupy naborowej odbędą się już 2 września (poniedziałek) o godzinie 16.00 w Wojszyckiej Akademii Talentów na ulicy Pawiej 9.

Chcielibyśmy utworzyć grupę poranną dla dzieci, które chodzą do szkoły na drugą zmianę. W tej sprawie prosimy o kontakt z trenerem Krzysztofem.

Terminy zajęć:

Grupa początkująca - poniedziałek i piątek 16-17
Grupa średnio-zaawansowana - wtorek, czwartek 16-17
Grupa zaawansowana - wtorek, czwartek 17-18
Grupa przedszkolna - czwartek 14-14.30 i 14.30-15

Miesięczny koszt zajęć to 110 złotych.

Kontakt do trenera Krzysztofa:
tel: 502 436 380
krzysztof.kielbus93@gmail.com

 
4 września ruszają zajęcia dla dorosłych!
2019-08-25

Zapraszamy na zajęcia Judo dla dorosłych!

Treningi prowadzone są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Oprócz nauki Judo, dbamy o zdrowie i kondycję fizyczną.
Przyjdź, poćwicz i odstresuj się po ciężkim dniu.
Zajęcia Judo mogą być świetną odskocznią od codziennych problemów!

Treningi prowadzą Trenerzy Radosław Zamęcki (II DAN) oraz Bartłomiej Bochniak (II DAN).

Do zobaczenia na macie!

Hala MCS przy ul. Poznańskiej 14.

 
Trener Bartek Bochniak uzyskał stopień 2 DAN
2019-08-16

Miło jest nam poinformować, że w dniu 16 sierpnia trener Bartek Bochniak zdał egzamin na stopień II Dan!

Trener Radosław Zamęcki wystąpił w roli UKE 💪 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

na zdjęciu Trener Bartek wraz z Kadrą Trenerską na obozie letnim w Chłapowie. Wśród nich takie osobistości jak Trener Czesław Łaksa oraz Zbigniew Zamęcki.

 
Sierpniowa półkolonia ze sportami walki
2019-07-15

Po bardzo udanej półkolonii Judo w lipcu, postanowiliśmy zorganizować jeden turnus w sierpniu, który będzie trwał pięć dni - od poniedziałku 5.08. do piątku 9.08. Miejsce: Fight Club Krakowska 98 przy ul. Krakowskiej 98.

Półkolonia prowadzona będzie przez trenera Pawła Józefowicza, który gościnnie prowadził zajęcia K-1 w trakcie półkolonii lipcowej.

Zajęcia trwają w godzinach 9-16, ale już od godziny 8:00 będzie można dowieźć dzieci.

W planie mamy: zajęcia ogólnosprawnościowe, gry i zabawy, treningi k-1 oraz innych sztuk walki, wyjście na ściankę wspinaczkową, do kina lub parku trampolin oraz inne atrakcje.

Koszt: 550 złotych obejmuje drugie śniadanie oraz obiad, wodę do picia, ubezpieczenie, wejściówki na wszystkie atrakcje, opiekę trenerską, pamiątkowe gadżety.

Udział mogą wziąć dzieci w wieku 5-12 lat, nawet jeśli wcześniej nie ćwiczyły sztuk walki.

Dokonywanie złoszeń oraz kontakt ws. półkolonii prosimy drogą mailową na kontakt@zabawajudo.pl

Zgoda na uczestnictwo w zajęciach będzie dostępna w recepcji Fight Club Krakowska 98. 

 
Lipcowa półkolonia Judo za nami, będzie drugi turnus w sierpniu!
2019-07-15
W dniach 8-12 lipca odbyła się półkolonia Judo w Fight Club Krakowska 98. Atrakcje i opiekę trenerską zapewnił Trener Krzysztof Kiełbus. Dzieci miały ciekawe zajęcia na macie, ale także poza budynkiem. Oprócz zajęć na świeżym powietrzu było m.in. wyjście do kina, na ściankę wspinaczkową, do parku trampolin, parku linowego czy naukę gry w tenisa. Działo się naprawdę wiele! Wszyscy ukończyli półkolonię z uśmiechami na ustach.

W sierpniu odbędzie się jeszcze jedna półkolonia ze sztukami walki, tym razem poprowadzi ją medalista Pucharu Świata K-1, Paweł Józefowicz. Zapisy, podobnie jak w poprzednim przypadku, drogą mailową na kontakt@zabawajudo.pl

 
Pierwszy obóz dzieci już za nami
2019-07-15

Pierwszy turnus dzieci już za nami, było mnóstwo ciekawych zajęć i szybko zleciało tych 11 dni. Dzieci miały możliwość podnoszenia swoich umiejętności w profecjonalnych warunkach - ćwiczyliśmy w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Zajęcia odbywały się na macie zapaśniczej, ponieważ w tym samym czasie trenowała m.in. Kadra Narodowa Juniorów w zapasach. Przynajmniej było jeszcze bardziej miękko!

Pogoda była wspaniała, mnóstwo słońca, co wykorzystywaliśmy na plaży. Ale wyjście na plażę to nie tylko odpoczynek czy zabawa w piasku, ale także zajęcia ogólnosprawnościowe no i chłodzenie w Bałtyku!

Duża grupa zawodników zdała na wyższe stopnie, serdecznie wszystkim gratulujemy!

Byliśmy w Helu, na latarni w Rozewiu a od strony sportowej urozmaiceniem było SUMO. Zajęcia poprowadziła medalistka Mistrzostw Europy w Sumo, trenerka Ola Grygiel.

Ognisko i pasowanie na Samuraja to już tradycja, która przypieczętowuje każde zgrupowanie Judo.

Dzieci wróciły całe i zadowolone. Gratulacje dla wszystkich i przypominamy, że aby trud obozowy nie poszedł na marne, warto w domu pobiegać, poćwiczyć czy jeździć na rowerze! Chociaż są też tacy, którzy jadą na kolejny turnus!

 
Trener Arek Makarewicz uzyskał stopień 2 DAN
2019-07-15

Egzamin na stopień mistrzowski - 2 DAN (nidan) Trenera Arkadiusza Makarewicza odbył się 3 dni temu na zgrupowaniu w Chłapowie.

➡️Tori (zdający) Arkadiusz Makarewicz - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w każdej grupie wiekowej oraz wychowanek trenera Zbigniewa Zamęckiego z "kuźni" talentów w SP 3 we Wrocławiu, prowadzi zajęcia w sekcji w Wysokiej

➡️Uke (partner) Radosław Zamęcki 2 DAN

⬇️Komisja egzaminacyjna:
Zbigniew Zamęcki
Patryk Jamiński
Michał Zamęcki

Oczywiście egzamin został przyjęty, także ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

 
Telefon
2019-07-05
Numer 601-51-80-70 jest znowu aktywny, przepraszamy za dotychczasowe problemy techniczne.

 
Grupa dla dorosłych
2019-06-24

Dziękujemy wszystkim członkom sekcji, którzy przyszli na spotkanie integracyjne naszej sekcji dla dorosłych 🍻

Ruszyły wakacje, w trakcie których nie prowadzimy zajęć, ale we wtorki i czwartki będzie możliwość doskonalenia swoich umiejętności w ramach "wolnej maty" w Fight Club "Krakowska 98". Treningi ruszają o 20:15. Koszt jednorazowego wejścia to 15 złotych, niestety nie są honorowane karty multisport.

Osobą odpowiedzialną za porządek na sali jest Marcin Sikorski. Zachęcamy do polubienia profilu Facebook Sekcja Judo Masters - Krakowska98, gdzie zamieszczane są bieżące informacje dotyczące zajęć.

Od września ruszamy z treningami a już w przyszłym roku pierwszy obóz grupy Masters!

Nie leńcie się przez wakacje, zapraszamy do Fight Club Krakowska 98! Formę zweryfikujemy we wrześniu 😉

 
Pierwszy turnus obozu letniego!
2019-06-23

Dziś rozpoczął się pierwszy turnus obozu letniego! Dzieci bezpiecznie dojechały i rozpoczęły zmagania od przywitania z plażą i zebrania organizacyjnego.

Telefony i kieszonkowe będą rozdawane po śniadaniu, tj. około godziny 8:00. 

Jeśli nie mogą się Państwo skontaktować ze swoimi dziećmi, prosimy o kontakt z trenerami:

Arkadiusz Makarewicz -  508 602 091

Aleksandra Grygiel - 782 969 141

Janicki Mariusz - 504 908 498

Zbigniew Zamęcki - 601 574 520

Pozdrawiamy z Chłapowa! 

 
Półkolonia letnia JUDO
2019-06-28

Po wielu zapytaniach rodziców z naszych sekcji o półkolonię letnią judo, postanowiliśmy zorganizować jeden turnus, który będzie trwał pięć dni - od poniedziałku 8.07. do piątku 12.07. Miejsce: Fight Club Krakowska 98 przy ul. Krakowskiej 98.

Półkolonia prowadzona będzie przez trenera Krzysztofa Kiełbusa.

Zajęcia trwają w godzinach 9-16, ale już od godziny 8:00 będzie można dowieźć dzieci.

W planie mamy: zajęcia ogólnosprawnościowe, gry i zabawy, treningi judo oraz innych sztuk walki, wyjście na basen, do kina lub parku trampolin oraz inne atrakcje.

Koszt: 550 złotych obejmuje drugie śniadanie oraz obiad, wodę do picia, ubezpieczenie, wejściówki na wszystkie atrakcje, opiekę trenerską, pamiątkowe gadżety.

Udział mogą wziąć dzieci w wieku 5-12 lat, nawet jeśli wcześniej nie ćwiczyły Judo.

Dokonywanie złoszeń oraz kontakt ws. półkolonii prosimy drogą mailową na kontakt@zabawajudo.pl

Zgoda na uczestnictwo w zajęciach będzie dostępna w recepcji Fight Club Krakowska 98. 

 
Badania sportowo-lekarskie - obowiązkowe na obóz sportowy
2019-06-13

Komunikat ws. zmian w zakresie orzekania o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież oraz przez zawodników.

W dniu 1 marca 2019 r. wchodzą w życie zmiany w rozporządzeniach Ministra Zdrowia dotyczące zasad orzekania o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież oraz przez zawodników, w tym kwalifikacji lekarzy uprawnionych do wydawania odpowiednich orzeczeń...

 
Reprezentanci Polski na Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów Młodszych
2019-06-13

Dwoje Judoków, którzy rozpoczynali treningi w sekcjach Zabawa z Judo, za 2 tygodnie walczyć będą w Mistrzostwach Europy Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo. Zawody odbędą się w Warszawie.

Nasi Reprezentanci to:

Kinga Klimczak, wychowanka trenera Patryka Jamińskiego, który cały czas prowadzi zawodniczkę, rozpoczynała treningi w sekcji w Kątach Wrocławskich, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek i Juniorek Młodszych. Startować będzie w kategorii do 44 kilogramów.

Aleksander Raczek - wychowanek trenera Grzegorza Gajerskiego, rozpoczynał treningi w nieistniejącej już sekcji w Świętej Katarzynie, od kilku lat trenuje pod okiem trenerów Radosława Zamęckiego oraz Bartka Bochniaka, kilkakrotny medalista Mistrzostw Polski, piąty zawodnik Pucharu Europy, startuje w kat. 66 kilogramów.

Aktualnie przygotowują się w Chorwacji wraz z Kadrą Narodową.

Czekamy na kolejnych młodych judoków, którzy rozpoczną prawdziwą karierę sportową! A za naszych Reprezentantów mocno trzymamy kciuki!

 
Koniec startów
2019-06-12

Sezon startowy powoli się kończy, już w ten weekend ostatnie zawody - bardzo mocny turniej Solanin CUP w Nowej Soli. 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy w ostatnim czasie startowali w turniejach - Super Liga, Turniej w Strzegomiu czy zawodach z okazji Dnia Dziecka. 

Do kolejnych startów wracamy w nowym roku szkolnym!

Niedługo zostanie opublikowany ranking dzieci za pierwsze półrocze. 

 
Zawody dla najmłodszych w Tyńcu Małym
2019-06-12
 Tydzień temu w Tyńcu Małym odbyły się Mistrzostwa Sekcji Judo. Brały w nich udział jedynie dzieci z najmlodszej grupy. Większość z nich nigdy nie brała udział w turnieju, więc musieli pokonać duży stres. Dali radę! 💪Młodzi Judocy pokazali swoje umiejętności i każdy otrzymał pamiątkowy medal.
Brawa za odwagę 👏

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio