Aktualności - co u nas słychać?

Za nami już 2 obozy letnie judo
2020-07-28

Mamy już połowę wakacji i za nami 2 obozy letnie Judo w Chłapowie dla grup dzieci.

Wszyscy uczestnicy wyjechali na obóz zdrowi i w takim samym stanie wrócili do domu. Kadra trenerska bardzo dobrze poradziła sobie z pilnowaniem dyscypliny i zasad higieny oraz z zapewnieniem atrakcji dzieciom.

Mieliśmy dużo zajęć na macie, kilkadziesiąt zdanych egzaminów na wyższe stopnie, zawody sumo, test wiedzy o judo, strzelanie z łuku, rejs statkiem, zajęcia na plaży, kąpiele w morzu i wiele, wiele innych atrakcji.  W tym roku nie mogliśmy wyjechać nigdzie poza Władysławowo na wycieczkę, ale zastąpiliśmy je zajęciami zorganizowanymi na miejscu.
Dziękujemy rodzicom za zaufanie a dzieciom za wytrwałość i wiele radości a trenerom za cierpliwość i opiekę.

Wrzuciliśmy kilka zdjęć do naszej galerii, więcej zdjęć dostępnych jest na profilu Facebook.

 
Regulamin obozu
2020-06-26
W zakładce do pobrania znajduje się regulamin obozu w Chłapowie. Przypominamy, że oprócz karty obozowej i badań sportowo-lekarskich, potrzebna jest także zgoda COVID-19 dostępna w zakładce do pobrania.

 
Przypominamy o najważniejszych informacjach dotyczących obozu
2020-06-25
Przypominamy o najważniejszych rzeczach związanych z obozem letnim. Zamieszczamy także numery telefonów do trenerów...

 
Licencje roczne
2020-06-15
Przypominamy wszystkim rodzicom dzieci ćwiczących w sekcjach judo naszego klubu o wpłatę licencji rocznej w wysokości 50 złotych.

Prosimy o przelew na konto klubu:
MKS JUVENIA WROCŁAW Borowska 1-3 50-529 Wrocław
nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743 tytułem: imię i nazwisko - licencja roczna.

W tym roku wszyscy członkowie klubu otrzymają piękne książeczki sportowca. Część zostanie rozdana w czasie obozów letnich, pozostałe w sekcjach po wakacjach.

 
Pierwszy czarny pas w sekcjach Zabawa z Judo!
2020-06-09

Paulina Woźniak jest pierwszą zawodniczką, która rozpoczynała treningi w sekcji Zabawa z Judo i uzyskała stopień mistrzowski 1 Dan. Jest to ogromne osiągnięcie, na które pracowała 10 lat. Czarny pas to nie tylko pozyskane umiejętności, medale z zawodów ale także dojrzałość, sposób postępowania zgodny z zasadami Judo oraz ogromna wytrwałość.

Paulina jest medalistką Mistrzostw Polski, wielokrotną medalistką Pucharów Polski i Mistrzostw Polski w drużynie MKS Juvenia Wrocław, w tym roku zajęła piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek. Rozpoczęła treningi 10 lat temu w Żórawinie u trenera Radosława Zamęckiego.

Serdecznie gratulujemy!

 
Ranking dzieci 2020
2020-06-05
Z powodu pandemii i odwołanych treningów, zawodów i ograniczeń na obozach, ranking dzieci za rok 2020 jest odwołany. Głównym założeniem rankingu była mobilizacja dzieci do systematycznej pracy, udziału w dodatkowych treningach i startów w zawodach przez cały rok a nie "nadrabianie zaległości" jesienią. Szkoleniowo nie ma to żadnego sensu.

 
Zmieniło się miejsce zbiórki na obóz
2020-06-05

ZMIENILIŚMY MIEJSCE ZBIÓRKI NA OBÓZ - zamiast parkingu przy wzgórzu Andersa będzie to parking pod hotelem i basenem ORBITA, przy ul. Wjherowskiej 34.

W czasie obozu będziemy izolować dzieci od innych osób, podobnie chcemy zrobić na zbiórce. Na parkingu przy wzgórzu Andersa jest bardzo dużo autokarów i dzieci, które mają kontakt z innymi. Chcemy tego uniknąć.

Powrót także nastąpi pod hotel ORBITA.

 
Znamy pełne warunki wyjazdu na obóz letni`
2020-06-03
Dzień dobry, przedstawiamy wszystkie procedury związane z obozem letnim w Chłapowie...

 
Zajęcia stacjonarne w czerwcu
2020-05-29

Ruszyliśmy z zajęciami w kilku lokalizacjach i tylko tam odbywać się będą treningi dla dzieci przed wakacjami (pomijając treningi on-line). Zajęcia rozpoczęły się już we wszystkich sekcjach. Mogą dołączyć do zajęć także osoby z innych sekcji, nie prowadzimy zapisów nowych osób.

Szkoła Podstawowa w Żórawinie

poniedziałek i środa - 15-15:50 grupa młodsza oraz 16:05-17:15 grupa starsza - treningi prowadzi trener Arek Makarewicz

wtorek i czwartek - 15:45-16:35 grupa młodsza 16:50-18 - grupa starsza - treningi prowadzi trener Radosław Zamęcki

Szkoła Podstawowa nr 113 we Wrocławiu

wtorki 18:00-19:00 oraz czwartki 18:30-19:30 - treningi prowadzi trenerka Aleksandra Grygiel

Szkoła Podstawowa w Kiełczowie

wtorki i czwartki - treningi prowadzi trener Mariusz Janicki

Ponadto treningi prowadzi trener Jacek Kamiński oraz Bartłomiej Bochniak.

Wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi. Telefony dostępne są w zakładce "trenerzy".

 
konkurs
2020-05-29

Mamy kolejny konkurs z nagrodami dla naszych młodych judoków!

Na pewno dzieci i rodzice stęsknili się za udziałem w zawodach i wielkimi emocjami z nim związanymi. Prosimy o wysłanie na maila kontakt@zabawajudo.pl lub pod zdjęciem konkursowym na Facebooku zdjęcia z zawodów aby wziąć udział w losowaniu nagród. Proponujemy zdjęcie wybrać wraz z dzieckiem żeby przypomnieć (mamy nadzieję!) pozytywne wspomnienia. Jeśli ktoś nie ma zdjęć z zawodów, prosimy o wysłanie zdjęcia w judodze z medalem (może być w domu).

Konkurs kończy się we wtorek o godzinie 12:00.

Czekamy na Państwa zdjęcia! Trenerom także będzie miło wrócić do tych radosnych chwil.

Pozdrawiamy,

Trenerzy Zabawa z Judo

 
Wywiad z Damianem Szwarnowieckim
2020-05-25

Wczoraj odbyło się krótkie spotkanie z najlepszym Judoką, który jest wychowankiem MKS Juvenia Wrocław. Damian Szwarnowiecki jest dwukrotnym Mistrzem Europy, piątym zawodnikiem Mistrzostw Świata Seniorów i wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Pucharów Świata. Niestety mieliśmy małe problemy techniczne na Facebooku ale na szczęście całe spotkanie zapisało się na Youtube. Zachęcamy do odsłuchania ➡️ https://youtu.be/X_ehkBFIMWU

Jeśli chcecie być na bieżąco i śledzić naszego Mistrza, zachęcamy do polubienia profilu Damiana: Damian Szwarnowiecki.

Dziękujemy za poświęcony czas! Damianowi życzymy zdrowia i dalszych sukcesów po powrocie na matę! 🥋🥇🥇🥇

 
Obóz letni
2020-05-09
Oświadczenie Pomorskiego Kuratora Oświaty:

"Szanowni Państwo Organizatorzy wypoczynku

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i licznymi pytaniami kierowanymi zarówno do Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz do Kuratorium Oświaty w Gdańsku, dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii letnich w 2020 r., Pomorski Kurator Oświaty informuje, że Ministerstwo Edukacji Narodowej nie planuje odwoływać i zakazywać organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Jednak, w przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających życiu, zdrowiu, czy bezpieczeństwu – kurator oświaty będzie miał możliwość odwołania wypoczynku dzieci i młodzieży w województwie"

Czyli tak jak planowaliśmy, jeśli sytuacja się nie zaogni, będziemy jechać na obozy! Miejsc na pierwszy turnus już nie ma, ale zostało kilka na kolejne dwa turnusy. Więcej informacji o naszym obozie letnim można znaleźć w zakładce obozy.

 
KONKURS
2020-05-06

Mamy nowy konkurs! Należy wykonać raz za razem 5 skoków obunóż z przysiadu do przysiadu, robiąc za każdym razem w powietrzu pełny obrót. Nie wolno podpierać się rękami i robimy to raz w prawo a raz w lewo, nie w jedną stronę!

Filmy należy wysyłać na maila kontakt@zabawajudo.pl lub zamieszczać w komentarzach w dzisiejszym poście na Facebooku.

Jeśli ktoś nie może sobie wyobrazić tego ćwiczenia, prezentuje je trener Radek na koniec treningu on-line z wczoraj. Minuta do końca treningu.

LINK: https://www.facebook.com/zabawajudo/videos/306906026965641/

Powodzenia!

 
Maj
2020-05-06

Na wstępie, bardzo dziękujemy za Państwa dotychczasowe wsparcie. Niestety nie wiemy jak długo nie będziemy mogli prowadzić zajęć, ale staramy się zrobić wszystko żeby dzieci straciły na kwarantannie jak najmniej, oprócz nagranych przez nas filmów instruktażowych, ruszyliśmy z treningami on-line z trenerem, które są do odtworzenia na naszym profilu Facebook oraz kanale Youtube.

Utrzymujemy, że we wszystkich naszych sekcjach, podobnie jak w kwietniu, opłata w maju wynosi 50 złotych i jest to opłata dobrowolna.

Jeśli stać Państwo na wsparcie nas w ten sposób, będziemy wdzięczni. Wiemy, że sytuacja jest trudna, dlatego jeśli ktoś z Państwa ma gorszą sytuację finansową, nie muszą Państwo wpłacać składki 50 złotych. Jeśli ktoś z Państwa nie zapłaci składki, może oczywiście korzystać ze wszystkich filmów i dbać o zdrowie dzieci. Wpłat dokonujemy na te same konta co dotychczas, jeśli płacili Państwo gotówką, prosimy o wpłatę na konto: Radosław Zamęcki Zabawa z JUDO nr 38 1050 1575 1000 0090 7553 2946.

Dziękujemy za zrozumienie i dotychczasową pomoc!

Trenerzy.

 
Filmy instruktażowe
2020-05-06

Od 1 kwietnia wysyłamy Państwu filmy z dostępem do naszych filmów instruktażowych, które dostępne są na zamkniętym kanale Youtube, tzn. że można z nich korzystać jedynie poprzez link. Każdy z rodziców dzieci ćwiczących w naszych sekcjach może bezpłatnie z nich korzystać, ale prosimy o kontakt z trenerem, ponieważ informacje wysyłane są drogą mailową. Robimy co możemy żeby dzieci ćwiczyły w domu i podtrzymały formę.

Pozdrawiamy, Trenerzy Zabawa z Judo

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio