Aktualności - co u nas słychać?

Obóz letni
2020-05-09
Oświadczenie Pomorskiego Kuratora Oświaty:

"Szanowni Państwo Organizatorzy wypoczynku

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i licznymi pytaniami kierowanymi zarówno do Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz do Kuratorium Oświaty w Gdańsku, dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii letnich w 2020 r., Pomorski Kurator Oświaty informuje, że Ministerstwo Edukacji Narodowej nie planuje odwoływać i zakazywać organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Jednak, w przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających życiu, zdrowiu, czy bezpieczeństwu – kurator oświaty będzie miał możliwość odwołania wypoczynku dzieci i młodzieży w województwie"

Czyli tak jak planowaliśmy, jeśli sytuacja się nie zaogni, będziemy jechać na obozy! Miejsc na pierwszy turnus już nie ma, ale zostało kilka na kolejne dwa turnusy. Więcej informacji o naszym obozie letnim można znaleźć w zakładce obozy.

 
KONKURS
2020-05-06

Mamy nowy konkurs! Należy wykonać raz za razem 5 skoków obunóż z przysiadu do przysiadu, robiąc za każdym razem w powietrzu pełny obrót. Nie wolno podpierać się rękami i robimy to raz w prawo a raz w lewo, nie w jedną stronę!

Filmy należy wysyłać na maila kontakt@zabawajudo.pl lub zamieszczać w komentarzach w dzisiejszym poście na Facebooku.

Jeśli ktoś nie może sobie wyobrazić tego ćwiczenia, prezentuje je trener Radek na koniec treningu on-line z wczoraj. Minuta do końca treningu.

LINK: https://www.facebook.com/zabawajudo/videos/306906026965641/

Powodzenia!

 
Maj
2020-05-06

Na wstępie, bardzo dziękujemy za Państwa dotychczasowe wsparcie. Niestety nie wiemy jak długo nie będziemy mogli prowadzić zajęć, ale staramy się zrobić wszystko żeby dzieci straciły na kwarantannie jak najmniej, oprócz nagranych przez nas filmów instruktażowych, ruszyliśmy z treningami on-line z trenerem, które są do odtworzenia na naszym profilu Facebook oraz kanale Youtube.

Utrzymujemy, że we wszystkich naszych sekcjach, podobnie jak w kwietniu, opłata w maju wynosi 50 złotych i jest to opłata dobrowolna.

Jeśli stać Państwo na wsparcie nas w ten sposób, będziemy wdzięczni. Wiemy, że sytuacja jest trudna, dlatego jeśli ktoś z Państwa ma gorszą sytuację finansową, nie muszą Państwo wpłacać składki 50 złotych. Jeśli ktoś z Państwa nie zapłaci składki, może oczywiście korzystać ze wszystkich filmów i dbać o zdrowie dzieci. Wpłat dokonujemy na te same konta co dotychczas, jeśli płacili Państwo gotówką, prosimy o wpłatę na konto: Radosław Zamęcki Zabawa z JUDO nr 38 1050 1575 1000 0090 7553 2946.

Dziękujemy za zrozumienie i dotychczasową pomoc!

Trenerzy.

 
Filmy instruktażowe
2020-05-06

Od 1 kwietnia wysyłamy Państwu filmy z dostępem do naszych filmów instruktażowych, które dostępne są na zamkniętym kanale Youtube, tzn. że można z nich korzystać jedynie poprzez link. Każdy z rodziców dzieci ćwiczących w naszych sekcjach może bezpłatnie z nich korzystać, ale prosimy o kontakt z trenerem, ponieważ informacje wysyłane są drogą mailową. Robimy co możemy żeby dzieci ćwiczyły w domu i podtrzymały formę.

Pozdrawiamy, Trenerzy Zabawa z Judo

 
Treningi na żywo
2020-05-06

Ruszyliśmy z treningami na żywo, dziś już czwarta sesja treningowa. Dni i godziny są stałe - środy 17-19 oraz soboty 10-12. Najpierw ćwiczą dzieci z grupy młodszej, później dzieci starsze. Treningi prowadzone są na podstawie zdobytych przez dzieci umiejętności, zarówno na treningach judo jak i w domu przy pomocy naszych filmów.

Na żywo widzimy się na Facebooku - www.facebook.com/zabawajudo/

Następnie film udostępniamy na Youtube, żeby mogli Państwo wrócić do zajęć i poćwiczyć z trenerem ponownie.

Nasz kanał to - www.youtube.com/user/ZabawaZJudo

Zachęcamy do subskrypcji!

 
Maseczki
2020-05-06
Pierwsze maseczki Zabawa z Judo zostały już wysłane, zachęcamy do udziału w naszych konkursach - w nagrodę będziemy rozdawać kolejne. Dziś na treningu on-line podamy zasady kolejnego konkursu. Powodzenia!

 
Uczymy się liczyć po japońsku!
2020-04-20

Dziś uczymy się liczyć od 1 do 10 po japońsku! Jak wymawiać poszczególne cyfry? Z pomocą przyszedł nam Kotaro Sasaki - Trener Kadry Narodowej w Judo. Nikt nie wymówi cyfr w języku japońskim od rodowitego Japończyka! zapraszamy do nauki

➡️ www.youtube.com/watch

W zakładce do pobrania zamieściliśmy SUDOKU - japońską łamigłówkę (w dwóch poziomach trudności). Tym razem zamiast cyfr, wpisane są wyrazy po japońsku, tak więc jeśli ktoś nie nauczy się liczyć do 10 po japońsku, ciężko będzie mu ukończyć naszą zabawę. 

Powodzenia!

 
Dziękujemy za wsparcie!
2020-04-15

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za Państwa wsparcie, zrozumienie sytuacji i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że dzieci ćwiczą w domu i angażują się w trakcie ćwiczeń.

Wiemy, że część z Państwa prowadzi własną działalność gospodarczą, która z powodu pandemii nie funkcjonuje tak jak dotychczas. Część z nas robiąc na co dzień zakupy, stara się wspierać lokalny biznes, w tym m.in. restauracje. Na Facebooku mamy grupę zamkniętą Rodzice Zabawa z Judo - https://www.facebook.com/groups/1789339347809243/ (zachęcamy do dołączenia)

w tej grupie będziemy publikować informacje o firmach rodziców naszych judoków, które można wesprzeć korzystając z ich usług. Jeśli ktoś z Państwa nie używa Facebooka, można wiadomości wysłać drogą mailową na kontakt@zabawajudo.pl Przykład:

1. NAZWA FIRMY - Alfa Tonery

2. PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI: Sprzedaż tuszy i tonerów do drukarek, nabijanie kartridży.

3. KONTAKT: tel. 608-396-471 (plus strona www, e-mail, strona na Facebooku)

4. SPOSÓB DOSTAWY: od 20 złotych darmowy dowóz do domu

Jeśli będą Państwo entuzjastycznie podchodzić do naszego pomysłu, udostępnimy te informacje także poza grupę.

Wspierajmy się nawzajem, jest wielu dobrych ludzi wokół nas.

 
Wielkanoc
2020-04-10

 
Kwarantanna
2020-04-10

Bardzo dziękujemy za Państwa wsparcie w tym trudnym momencie.

Liczymy, że nasze filmy pomagają dzieciom w treningu domowym i są przyjmowane entuzjastycznie. Po Świętach Wielkanocnych będziemy wysyłać kolejne, także bardziej specjalistyczne.

Mamy także nadzieję, że są Państwo zdrowi i już niedługo spotkamy się na zajęciach na macie. Nawet najlepszy film instruktażowy nie zastąpi zajęć w sekcjach gdzie dzieci ćwiczą w grupie oraz swoim ulubionym trenerem

W galerii pojawiła się część zdjęć przysłanych przez rodziców, za co bardzo dziękujemy! Mamy nadzieję, że zmobilizują do pracy tych, którym chce się trochę mniej!

Serdecznie pozdrawiamy,

Trenerzy.

 
Konkurs nr 2
2020-04-10
Drugi konkurs był bardzo trudny, ale udało się podać właściwą odpowiedź. Gumę do treningu Adidas wygrał Kamil Kowalik, serdeczne gratulacje!

 
Judo GRA
2020-04-05

Przedstawiamy prostą grę planszową, w którą mogą zagrać rodzice z dziećmi.

Co potrzeba?

- kostka i pionki (dla każdego gracza po 1)

- wydrukować 2 strony a4 gry, najlepiej kolorowo ale nie jest to konieczne

- wygodne rzeczy

- po szklance wody

- około 20-30 minut na rozgrywkę

Gra została wysłana do naszych rodziców drogą mailową, ale jest też w zakładce do pobrania.

Życzymy dobrej zabawy!

 
KONKURS!
2020-04-03

Konkurs!

A do wygrania guma do treningu dla dzieci firmy Adidas. Jak wygrać?
1. oglądamy wspólnie z dziećmi film: https://www.youtube.com/watch?v=9Arn_omcDwA, który został opublikowany na naszym profilu 8 lat temu!
2. Wyłapujemy wzrokiem, którzy nasi trenerzy (lub trenerki) są na filmie, niezależnie czy rzucają czy upadają
3. Piszemy w komentarzu liczbę trenerów i ich imiona oraz udostępniamy film na Facebooku! Osoby, które nie mają konta na Facebooku mogą wysłać odpowiedź na maila kontakt@zabawajudo.pl
4. Konkurs kończy się w poniedziałek o godzinie 20:00
5. Wszyscy, którzy podadzą poprawną odpowiedź, wezmą udział w losowaniu nagrody.
6. Mała podpowiedź - zaliczamy tylko trenerów, którzy dziś prowadzą zajęcia w sekcjach Zabawa z Judo, oto mała podpowiedź ➡️ www.zabawajudo.pl/trenerzy.php

Na filmie obecny jest nawet Damian Szwarnowiecki, dwukrotny Mistrz Europy.

Przy okazji prosimy o subskrypcję naszego kanału na youtube ➡️ https://www.youtube.com/channel/UCy_A4nZ4honkK59cI7v6ENw…

Zadanie nie jest takie łatwe, powodzenia!

 
Pierwszy konkurs rozstrzygnięty!
2020-04-02

Konkurs wiązania paska już zakończony, wyróżnieni zostają:

1. Kuba Klekot
2. Antek Trelka
3. Adam Mazur
4. Emilka Mazur
5. Gosia Gliga
6. Kuba Czyżewski
7. Mati Czyżewski

Dla tych, którzy jeszcze nie opanowali tego do perfekcji, podsyłamy nasz film:
www.youtube.com/watch

Już jutro kolejny konkurs! Tym razem będzie to zadania wymagające dużego skupienia i spostrzegawczości!

Maile z dzisiejszym treningiem zostały już wysłane. Ponieważ część z Państwa chciałoby ćwiczyć rano, od jutra maile będą wysyłane około 8 rano.

Powodzenia!

 
Ważne informacje dla rodziców.
2020-03-30
Prosimy o zapoznanie się z wiadomością od naszych trenerów. Proszę kliknąć więcej...

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio