Aktualności - co u nas słychać?

Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2018-08-05

Zapraszamy na kolejną edycję Turnieju Przyszłych Olimpijczyków w Judo. Startować mogą Młodzicy z roczników 2004-2005 oraz dzieci do rocznika 2010. Na wszystkich zwycięzców czekają puchary oraz medale. Kolejna edycja najmocniejszej ligi Judo w Polsce - International Judo League.

W tym roku zawody odbędą się bez campu. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby tegoroczny turniej odbył się bez żadnych kolejnych problemów a przyszłoroczna edycja bez jakichkolwiek zmian i z campem na najwyższym poziomie. Zapraszamy 22 września do hali Gokis Kąty Wrocławskie. Komunikat podajemy na fanpage, dostępny jest także w formacie pdf oraz doc na stronie International Judo League oraz stronach www.gwardiajuvenia.pl oraz www.zabawajudo.pl w zakładce do pobrania.

organizatorzy:

 
Kolejny obóz dzieci już jutro!
2018-07-29

Już jutro kolejny obóz dla dzieci. Wyjazd jest o godzinie 7:00 ze Wzgórza Andersa przy Kauflandzie. Jeśli ktoś nie oddał karty obozowej swojemu trenerowi, proszę dać ją na zbiórce. Badania lekarskie i legitymację niech mają dzieci schowane w plecaku, będziemy je zbierać tylko w razie potrzeby.

Pogoda jest upalna, dzieci nie muszą brać czapek, wszystkie dostaną od nas czapki klubowe. Ważne jest jednak żeby wziąć krem do opalania.

Trenerami odpowiedzialnymi za przejazd dzieci są Jacek Kamiński (531 664 098) oraz Piotr Wituś (790 535 615).

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami lub na numer 601518070. 

 
Drugi turnus obozu letniego za nami! Oto relacja.
2018-07-29

Drugi turnus obozu letniego dzieci w Chłapowie już za nami. W tym roku obóz miał inną formę, uczestnicy zostali podzieleni na drużyny i rywalizowali między sobą na różnych polach. Były poranne biegi, Judo Tabu, konkurs wiedzy o Judo, szachy, warcaby, wyścigi drużyn, przeciąganie liny czy piłkarzyki. Każdy uczestnik musiał wziąć udział w kilku konkurencjach. Wszyscy otrzymali pamiątkowe czapki w kolorach drużyn (czarni, czerwoni, zieloni, pomarańczowi i niebiescy).

Na macie nie traciliśmy czasu, dużo techniki, walk na wysokim poziomie, walki sędziowane. Ponadto najstarsi trenowali z grupą Młodzików, Kadetów oraz Juniorów, którzy zostali nad morzem żeby kontynuować szkolenie Judo. Wśród tych osób była m.in. Ania Dąbrowska, najlepsza zawodniczka naszego klubu, medalistka Mistrzostw Świata i Europy. Duża grupa zawodników zdała na wyższe stopnie - od pasa biało-żółtego po pomarańczowo-zielony...

 
Już w czwartek jedziemy na obóz dzieci!
2018-07-16

Już w czwartek o godzinie 7:00 wyjazd na kolejny obóz dzieci Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia Wrocław/KS Gwardia Wrocław! Przypominamy o najważniejszych rzeczach: badania sportowo-lekarskie, karta obozowa, judoga i pas 🥋, olejek do opalania ☀️🌞🌤️, kasiora na lody 🍦🍦🍦 buty do biegania 🏃‍♂️🏃‍♀️ oraz slipki lub spodenki do kąpieli 🏊‍♂️
w razie pytań prosimy o kontakt ze swoimi trenerami lub poprzez Facebooka i maila.

Do zobaczenia 🖐️

 
Dziękujemy firmie ZONTI
2018-07-05
Dziękujemy firmie ZONTI sp. z o.o. za wsparcie sekcji Judo w Tyńcu Małym. Dzięki pomocy finansowej, dzieci otrzymają dofinansowanie do obozu oraz startów w zawodach w nowym roku szkolnym. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, które bezinteresownie wspierają sport dzieci i młodzieży!
Ponadto we wrześniu zostaną dofinansowane nowe Judogi dla zawodników z Tyńca Małego, dzięki programowi KLUB.
 
Dziękujemy!!

 
Pierwszy obóz dzieci już za nami!
2018-07-05
Wszystkie dzieci, biorące udział w letnim obozie Judo, wróciły już bezpiecznie do domu. Nie było czasu na nudę, chociaż nie zawsze pogoda rozpieszczała. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Niedługo napiszemy dłuższą relację z obozu, a tymczasem więcej informacji o obozie można znaleźć na naszym Facebooku www.facebook.com/ZabawaJudopl-129911823740967/

 
Pierwszy turnus obozu letniego!
2018-06-25
Wczoraj rozpoczął się pierwszy turnus letnich obozów w Chłapowie. Relacja na bieżąco znajduje się na naszym Facebooku www.facebook.com/ZabawaJudopl-129911823740967/ 

 
kolejny Czarny Pas w sekcji dla dorosłych!
2018-06-25
Kolejny stopień Mistrzowski 1 Dan w naszej sekcji. Dziś egzamin zaliczył Krzysztof Wilczyński. Jest to duże osiągnięcie, ponieważ w ciągu prawie 8 lat działania naszej sekcji takich egzaminów było zaledwie 4. Jeśli komuś w karierze zawodniczej zabrakło wytrwałości to w sekcji Masters trzeba jeszcze bardziej się napocić żeby móc podejść do egzaminu. Tym bardziej gratulujemy!
Na zdjęciu z UKE - Piotrem Nowakiem.

 
Odwołany trening dla dorosłych
2018-06-25

Niestety dzisiejszy trening dla dorosłych jest odwołany z powodu zamknięcia sali. Widzimy się w środę w Pubie Szklarnia o 20:00! Spotkanie na koniec sezonu. Później przerwa wakacyjna i ruszamy z początkiem września. Ale pamiętajcie żeby ćwiczyć przez wakacje bo inaczej powrót na matę nie będzie zbyt przyjemny  

do zobaczenia w środę!

 
Trener Arek Makarewicz Wicemistrzem Polski w Kures
2018-06-18

Trener Arek Makarewicz Wicemistrzem Polski w Kures. Po drodze do finału wygrał m.in. z kolegą klubowym, Patrykiem Kastnerem, który prowadził zajęcia w Rzeplinie. Kures to sztuka walki, która pochodzi z Kazahstanu i jest bardzo podobna do Judo (w czerwcu stroje są milsze do noszenia niż Judogi, szczególnie z powodu krótkich spodenek). 

Były to pierwsze zawody w Polsce. Zawodnicy KS Gwardia Wrocław oraz MKS Juvenia Wrocław zdobyli wiele medali z tej imprezy. Więcej informacji na www.gwardiajuvenia.pl 

Gratulacje!

 
Za nami ostatni turniej w tym roku szkolnym
2018-06-18
 W sobotę w Nowej Soli odbył się Solanin Cup. ROzgrywany od kilku lat turniej połączony z campem, którego prowadzącym był Or Sasson, medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Turniej był bardzo mocno obsadzony, w szczególności zawodnikami zza granicy (była nawet ekipa ze Sri Lanki). Gratulujemy wszystkim uczestnikom z MKS Juvenia Wrocław, w szczególności medalistom! 

W tym tygodniu ostatnie zajęcia a potem WAKACJEEE!

Część z Was trenować będzie na zgrupowaniach w Chłapowie, tym osobom mówimy: Do zobaczenia!

 
Pokazy Judo
2018-06-18

Czerwiec to okres festynów oraz pikników. W tym roku tradycyjnie sekcja Judo zaprezentowała się w Żórawinie. Młodzi Judocy pokazali niezwykłą sprawność oraz duże umiejętności techniczne. Zdjęcia nie oddadzą tego co działo się na macie, kto pokazu nie zobaczył musi zaczekać do przyszłego roku. Zapraszamy na zajęcia! Zapisy we wrześniu!

Za zdjęcia dziękujemy Panu Piotrowi Porębskiemu oraz Witoldowi Olszewskiemu.

Więcej zdjęć w galerii lub na naszym Facebooku. 

 
Trening z Mistrzem - Damian Szwarnowiecki
2018-06-16

W środę na treningu dla dorosłych gościliśmy reprezentanta Polski w Judo Damian Szwarnowiecki 🤗

Jest to zawodnik KS Gwardia Wrocław, zwycięzca Pucharu Świata i dwukrotny Mistrz Europy.

Damian pokazał swoje koronne techniki, które wykorzystuje na turniejach.

Dzięki cennym radą na pewno zwiększymy skuteczność wykonywania kata gatame i sumi gaeshi 💪💪💪🏼

Dziękujemy za poprowadzenie treningu i trzymamy kciuki za rozpoczęte kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 🥇🥇🥇🏆🏆 

 
Trener Mariusz Janicki z sukcesami zawodniczymi!
2018-06-16
Gratulacje dla trenera Mariusza Janickiego, który wywalczył w ostatnich dniach tytuł Mistrza Polski Wojska Polskiego oraz Mistrza Polski Służb Mundurowych! Trener z Sekcji Judo w Szkole Podstawowej nr 50 jest nie tylko bardzo dobrym wychowawcą, ale także czynnym Judoką.

W imieniu Trenera dziękujemy firmie DeFacto i trenerom: Artur Michalkiewicz, Jacek Kamiński oraz Roman Zięba.  

 
Wychowankowie sekcji Zabawa z Judo z medalami Mistrzostw Polski
2018-06-05

W ubiegły weekend w Pile odbywały się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w grupie wiekowej Juniora i Juniorki Młodszej. Spośród Judoków, którzy pierwsze kroki stawiali na macie w sekcjach Zabawa z Judo, medale wywalczyli:

Aleksander Raczek - zaczynał w sekcji w Świętej Katarzynie (trener Grzegorz Gajerski) - srebrny medal w kat. 60 kg oraz Mistrz Polski w Drużynie

Wiktor Pigułeczka - Kąty Wrocławskie (trener Patryk Jamiński) - brązowy medal w kat. 46 kg

Kinga Kniter - Czernica (trener Bartłomiej Bochniak) - srebrny medal w Drużynie

ponadto na wyróżnienie zasługuje Wiktor Pigułeczka - VII miesjce w kat. 55 kg (Marcinkowice, trener Marcin Niedzielski).

Zawodniczki i zawodnicy MKS Juvenia Wrocław wywalczyli 6 medali indywidualnie oraz Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych oraz Drużynowe Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych.


Więcej informacji na stronie www.gwardiajuvenia.pl oraz Facebooku klubu.

Gratulacje dla zawodników i trenerów!

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio