Aktualności - co u nas słychać?

Sekcja w Wysokiej rusza od 3 października!
2017-09-15

Udało się porozumieć z Dyrekcją Szkoły Podstawowej w Wysokiej. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki, tak jak w roku ubiegłym. Na razie treningi będą miały miejsce w holu przy bibliotece, może w trakcie roku szkolnego wrócimy do sali.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji zajęć.

Zapisów można dokonywać w szkole na liście przy świetlicy oraz u trenera Arka (tel. 508 60 20 91).

Wszystkie szczegóły znajdują się w zakładce nasze sekcje. 

 
Problemy organizacyjne w sekcji w Żernikach Wrocławskich
2017-09-15

zajęcia nie będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Żernikach Wrocławskich. Z powodu 11 nowych oddziałów w szkole, zajęcia lekcyjne prowadzone sa do godziny 17. 

Mamy możliwość przeniesienia zajęć do Klubu Kuźnia(ul. Parkowa 2 w Żernikach Wroc.).

Prosimy rodziców o wiadomość sms lub mailową co do chęci uczestnictwa i preferowanych dni i godzin zajęć (proszę sprawdzić czy zajecia nie kolidują z planem lekcji). Z powodów organizacyjnych musi także nastąpić zmiana trenera.

 Proponowane są dwa dni z trzech:

 poniedziałek: dwie grupy po sobie po godzinie 13-15 lub 14-16 lub 15-17

 środa i piątek: 13-15 14-15 lub 14:30-16:30

 Istnieje możliwość odebrania dzieci z grupy młodszej ze Szkoły oraz przeprowadzenie do Kuźni na 30 minut przed zajęciami.

Żeby zajęcia ruszyły, musimy mieć zapisanych co najmniej 20 osób. 

Prosimy o kontakt 601-51-80-70 lub kontakt@zabawajudo.pl

Planujemy ruszyć w październiku. 

 
Tyniec Mały - pierwszy trening tydzień później, tj. 26 września
2017-09-15

Zapraszamy na zajęcia do Tyńca Małego, pierwsze odbędą się we wtorek 26 września. Musiała nastąpić zmiana z powodów formalnych. Do końca września zajęcia w Tyńcu Małym są bezpłatne.

Zapraszamy we wtorki i czwartki.

Godziny zajęć, które podane są w zakładce nasze sekcje, mogą ulec małej zmianie, tj. zajęcia mogą zaczynać się pół godziny wcześniej. Czekamy na potwierdzenie od Pani Dyrektor.

Do zobaczenia.  

 
Zajęcia w SP 80 oraz SP 34
2017-09-12

Znamy już godziny zajęć w Szkole Podstawowej nr 34 na Ołtaszynie Zajęcia odbywać się będą w środy i piątki. Zajęcia prowadzić będzie piąty zawodnik Mistrzostw Europy Kadetów, Krzysztof Kiełbus.

W tym roku ruszają nabory w nowej sekcji w Szkole Podstawowej nr 80 we Wrocławiu na Brochowie.Dotychczas prowadzona była jedynie grupa Judo dla dwóch klas, otwieramy nową grupę naborową. Zajęcia prowadzone będą w środę w godzinach 15-16 oraz piątki 14-15. W tej sekcji treningi prowadzić będzie także trener Krzysztof.

Zajęcia dla dzieci, które ćwiczyły w ubiegłym roku w SP 80 odbywać się będą w poniedziałki i środy w godzinach 14-15.

Zapisy prowadzone są telefonicznie, prosimy o kontakt z trenerem, numer 502 436 380.

Zajęcia w SP 34 rozpoczną się w środę 20 września, natomiast datę pierwszego treningu w SP 80 podamy po decyzji Pana Dyrektora.

Zapraszamy!

 

 
Zgody na uczestnictwo w zajęciach dzieci oraz dorosłych
2017-09-12

Wszyscy młodzi sportowcy, którzy zaczynają przygodę z Judo w naszych sekcjach  w tym roku, muszą mieć wypełnione przez rodziców zgody na uczestnictwo w zajęciach. Plik ten dostępny jest w zakładce do pobrania o nazwie zgoda.doc

Osoby, które ćwiczą w sekcji dla dorosłych, proszone są o wypełnienie pliku zgoda_masters.doc

Jeśli ktoś już raz wypełniał tę zgodę, nie musi robić tego ponownie.

 
Ruszają zajęcia w Żórawinie
2017-09-11
 Pierwsze zajęcia w Żórawinie ruszą w przyszły poniedziałek, tj. 18 września 2017. Zapraszamy na zajęcia z trenerem Radkiem Zamęckim. Wszystkie informacje zamieszczamy w zakładce nasze sekcje. 

 
Najbliższe zawody
2017-09-07

Najbliższe zawody dla naszych Judoków odbędą się 23 i 24 września.

Super Liga Judo - komunikat znajduje się w zakładce do pobrania, odpowiedzialny jest trener Krzysztof Kiełbus

23 - International Judo League w Łodzi, odpowiedzialny za wyjazd jest trener Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak

24 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo w Poznaniu, odpowiedzialny za wyjazd jest trener Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak

22-25 - wyjazd na międzynarodowy turniej Judo na Litwę, Kadeci (trener Radosław Zamęcki)

tydzień później - Warsaw Judo Open!

Pełny kalendarz zawodów oraz sobotnich treningów będzie dostępny w ciągu kilku dni.

 
Zajęcia w Kątach Wrocławskich
2017-09-07
 Zajęcia w Kątach Wrocławskich z trenerem Patrykiem Jamińskim ruszają 19 września (wtorek). Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki, godziny najprawdopodobnie zostaną takie same (dostępne w zakładce nasze sekcji). 

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na pierwszy trening, proszę zapoznać się z kilkoma informacjami: zabawajudo.pl/index.php

 
Oferta pracy w Szkole w Tyńcu Małym
2017-09-07

Oferta pracy ze Szkoły Podstawowej w Tyńcu Małym, w której od wielu lat prowadzimy zajęcia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze szkołą:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyńcu Małym poszukuje do pracy nauczyciela edukacji przedszkolnej i nauczyciela świetlicy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 717151806 lub mailowy przedszkole.tyniecmaly@gmail.com

Prosimy o przekazywanie informacji dalej.

 
Zajęcia w Czernicy i Jelczu-Laskowicach
2017-09-05

Znamy już terminy zajęć w sekcji w Czernicy oraz Jelczu-Laskowicach. Zapraszamy do załadki nasze sekcje www.zabawajudo.pl/sekcje.php 

Ruszamy 11 (poniedziałek) i 12 września (wtorek). Opłata w tych sekcjach we wrześniu wynosi 60 złotych.

Jeśli wybierają się Państwo z dzieckiem na pierwszy trening, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi informacjami: zabawajudo.pl/index.php 

Do zobaczenia!

 
Nowa sekcja Judo we Wrocławiu
2017-09-01
 Nowa sekcja judo w centrum miasta - Szkoła Podstawowa nr 50. Polecamy także dzieciom, które wcześniej ćwiczyły Judo. Zajęcia prowadzi doświadczony zawodnik i trener, Mariusz Janicki, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista Mistrzostw Europy i Świata Wojska, obecnie Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego! Posiada stopień 2 DAN. 

Godziny zajęć podane są w zakładce nasze sekcje.

Numer kontaktowy do trenera: 504 908 498.

Prosimy o przekazywanie informacji dalej 

 
Agata Ozdoba brązową medalistką Mistrzostw Świata!
2017-08-31
 Damian Szwarnowiecki, zawodnik KS Gwardia Wrocław, wygrał jedną walkę na Mistrzostwach Świata Seniorów w Budapeszcie. W dogrywce rzucił na plecy rywala z Portugalii. W regulaminowym czasie walki obaj zawodnicy wykonali po jednym skutecznym ataku ocenionym na waza-ari (Damian już w pierwszej akcji zdobył punkty). W drugiej rundzie wyszedł na matę naprzeciwko Holendra De Wit, który jest wiceliderem światowego rankingu i po wyrównanej walce nieznacznie uległ (na jedno waza-ari).

Ogromny sukces odniosła Agata Ozdoba, która wywalczyła brązowy medal, po drodze pokonując świetne zawodniczki, m.in. Włoszkę Gwend, Szwedkę Hermansson, Brazylijkę Quadros czy wreszcie o medal Niemkę Trajdos. W półfinale dopiero w dogrywce uległa Wicemistrzyni Olimpijskiej oraz Mistrzyni Świata Francuzce Clarisse Agbegnenou. Dotychczas największym sukcesem Agaty był medal Mistrzostw Europy.

Gratulacje dla zawodniczki i trenerów! 

 
Zajęcia w nowym roku szkolnym
2017-08-28
 Mamy dla Państwa kilka informacji dotyczących organizacji w nowym roku szkolnym.

Nie znamy jeszcze decyzji dyrekcji szkół, dotyczących terminów zajęć. Dopiero po ustaleniu planów lekcji możemy się do nich dostosować.

Do niedzieli 3 września numer 601518070 jest niedostępny z powodu wyjazdu trenerów na Mistrzostwa Świata do Budapesztu. Prosimy o pisanie maili, będziemy odpowiadać w miarę możliwości.

Staramy się aby zajęcia były w podobnych godzinach jak w roku ubiegłym. Na razie podajemy godziny zajęć w Wojszyckiej Akademii Talentów.

Podajemy też kilka podstawowych informacji dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na pierwsze zajęcia.

1. nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia

2. na pierwszych zajęciach wystarczy żeby dziecko miało strój na w-f (t-shirt i spodenki) oraz klapki i wodę do picia (ćwiczymy na boso)

3. jedyna formalność - zgoda, która dostępna jest także w zakładce do pobrania (zgodę należy złożyć trenerowi tylko raz, jeśli ktoś przekazał ją rok temu to nie musi oddawać tego dokumentu)

4. informacje dotyczące płatności dostępne są w zakładce do pobrania (plik oplaty). Na pewno w większości sekcji opłata we wrześniu będzie mniejsza ponieważ ruszamy w połowie miesiąca

5. przez około 2-3 tygodnie judoga (strój) nie będzie potrzebny, później już trzeba będzie ją zakupić. U trenerów dostępne są judogi z plecionki z naszywkami klubu i sekcji.

6. w większości sekcji rodzice na kilku pierwszych treningach mogą oglądać zajęcia ale każdy trener ma swoje zasady i musimy to uszanować :-) niektórzy trenerzy prowadzą zajęcia bez udziału rodziców.

w razie dodatkowych pytań prosimy pisać maile.

do zobaczenia!

 
Relacja z II turnusu obozu letniego Judo w Chłapowie
2017-08-27
 Kolejny obóz za nami... Przede wszystkim należy pochwalić całą grupę za wytrwałość i zrealizowanie w 100% planu treningowego, i założeń sportowych, które trenerzy postawili uczestnikom!... 

 
Trener Patryk Jamiński zdał egzamin na stopień 2 DAN
2017-08-24
 Mamy dobre wieści z obozu w Chłapowie. Trener Patryk Jamiński zdał egzamin na stopień mistrzowski 2 DAN, jego UKE (partnerem) był trener Radosław Zamęcki. Egzamin na ten stopień stanowi forma Nage No Kata (5 grup rzutów).

Ponadto Paulina Woźniak, która zaczynała trenować w sekcji w Żórawinie, zdała na stopień 1 kyu (pas brązowy). Dziękujemy za wspieranie zawodniczki przez Gmina Żórawina. Na pewno w kolejnych latach kolejni wychowankowie sekcji Zabawa z Judo uzyskają pas brązowy oraz (mamy nadzieję) stopień mistrzowski 1 DAN. Jeśli dalej będą tak ciężko trenować to możemy być pewni, że to kwestia najbliższych 2-3 lat.

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio