Aktualności - co u nas słychać?

Badania sportowo-lekarskie - obowiązkowe na obóz sportowy
2019-06-13

Komunikat ws. zmian w zakresie orzekania o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież oraz przez zawodników.

W dniu 1 marca 2019 r. wchodzą w życie zmiany w rozporządzeniach Ministra Zdrowia dotyczące zasad orzekania o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież oraz przez zawodników, w tym kwalifikacji lekarzy uprawnionych do wydawania odpowiednich orzeczeń...

 
Reprezentanci Polski na Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów Młodszych
2019-06-13

Dwoje Judoków, którzy rozpoczynali treningi w sekcjach Zabawa z Judo, za 2 tygodnie walczyć będą w Mistrzostwach Europy Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo. Zawody odbędą się w Warszawie.

Nasi Reprezentanci to:

Kinga Klimczak, wychowanka trenera Patryka Jamińskiego, który cały czas prowadzi zawodniczkę, rozpoczynała treningi w sekcji w Kątach Wrocławskich, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek i Juniorek Młodszych. Startować będzie w kategorii do 44 kilogramów.

Aleksander Raczek - wychowanek trenera Grzegorza Gajerskiego, rozpoczynał treningi w nieistniejącej już sekcji w Świętej Katarzynie, od kilku lat trenuje pod okiem trenerów Radosława Zamęckiego oraz Bartka Bochniaka, kilkakrotny medalista Mistrzostw Polski, piąty zawodnik Pucharu Europy, startuje w kat. 66 kilogramów.

Aktualnie przygotowują się w Chorwacji wraz z Kadrą Narodową.

Czekamy na kolejnych młodych judoków, którzy rozpoczną prawdziwą karierę sportową! A za naszych Reprezentantów mocno trzymamy kciuki!

 
Koniec startów
2019-06-12

Sezon startowy powoli się kończy, już w ten weekend ostatnie zawody - bardzo mocny turniej Solanin CUP w Nowej Soli. 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy w ostatnim czasie startowali w turniejach - Super Liga, Turniej w Strzegomiu czy zawodach z okazji Dnia Dziecka. 

Do kolejnych startów wracamy w nowym roku szkolnym!

Niedługo zostanie opublikowany ranking dzieci za pierwsze półrocze. 

 
Zawody dla najmłodszych w Tyńcu Małym
2019-06-12
 Tydzień temu w Tyńcu Małym odbyły się Mistrzostwa Sekcji Judo. Brały w nich udział jedynie dzieci z najmlodszej grupy. Większość z nich nigdy nie brała udział w turnieju, więc musieli pokonać duży stres. Dali radę! 💪Młodzi Judocy pokazali swoje umiejętności i każdy otrzymał pamiątkowy medal.
Brawa za odwagę 👏

 
Trening z Mistrzem - Anna Dąbrowska
2019-06-12
Kolejny "Trening z Mistrzem" w sekcji dla dorosłych już za nami!
Anna Dąbrowska, Medalistką Mistrzostw Europy i Świata, podzieliła się wiedzą na temat rzutu osoto-gari. Było tego tyle, że będziemy poszczególne elementy ćwiczyć do wakacji! Bardzo dziękujemy i liczymy, że to nie ostatnie spotkanie z Anią. Naszemu gościowi życzymy dalszych sukcesów, w szczególnosci na arenie międzynarodowej 👊 

 
Kolejne klubowe randori już w najbliższą sobotę!
2019-05-07

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję klubowego randori! Odbędzie się w sobotę o 11:30 w Fight Club Krakowska 98. Jest to możliwość walki z partnerami z innych sekcji. 

Treningi te odbywają się średnio raz w miesiącu więc szkoda przegapić takiej okazji żeby podnieść swój poziom sportowy!

Do zobaczenia na treningu. 

 
Sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
2019-05-05

8 medali zdobyli judocy MKS Juvenia Wrocław w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży!🥇🥇🥈🥈🥉🥉🥉🥉
Zwycięstwo w klasyfikacji klubowej kobiet oraz mężczyzn. Ponadto zdobyliśmy tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów Młodszych oraz Drużynowego Mistrza Polski Juniorek Młodszych! Pomnadnindo

Mamy dwoje Mistrzów Polski:
🥇Igor Błaszczak
🥇Oliwia Woźniczka
Wicemistrzynie Polski:
🥈Kinga Klimczak
🥈Paulina Zarychta
Brązowi medalisci:
🥉Olek Raczek
🥉Oliwia Szczepanowska
🥉Wiktor Pigułeczka
🥉Marta Twardowska
Piąte miejsca: Alex Pitner i Mateusz Pastuszek.

Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów, którzy pracują z zawodnikami: Zbigniew Zamęcki, Radosław Zamęcki, Patryk Jamiński, Bartłomiej Bochniak, Adam Mazurkiewicz Movement Room Adam Mazurkiewicz oraz Arkadiusz Makarewicz ONE STEP MORE za pomoc dietetyczną. Podziękowania za przygotowania dla starszych kolegów i koleżanek z klubu!

Duża część z tych zawodniczek i zawodników rozpoczynała karierę sportową w sekcjach Zabawa z Judo. Gratulacje dla nich oraz ich trenerów!

Dziękujemy naszym sponsorom:
Muszynianka
Sferis
druck.pl
AgroFoto

 
International Judo League w Bytomiu
2019-05-05

Świetnie wystąpili judocy z naszego klubu w International Judo League w Bytomiu. Oprócz kilkunastu medali zdobytych w sobotnim turnieju, w niedzielę wzięli udział w treningach, które poprowadził medalista Mistrzostw Świata i Europy, Olimpijczyk Krzysztof Wiłkomirski. Spotkanie z kolejnym wspaniałym sportowcem na pewno da mnóstwo motywacji do pracy!

Gratulacje! 

 
Legia CUP 2019
2019-05-05
Gratulacje dla Laury Matusiak, która w mocno obsadzonym Legia Cup, zdobyła brązowy medal. Pozostali judocy nie zdobyli medali, ale dobrze zaprezentowali się na tatami w Warszawie. Mnóstwo doświadczenia i nauki! Liczymy, że zaprocentuje w przyszłości! 

 
Bluzy klubowe
2019-05-05
Dotarły już bluzy klubowe MKS Juvenia Wrocław, mamy nadzieję, że warto było czekać i efekt jest zadowalający. Teraz pamiętamy żeby zabierać sprzęt reprezentacyjny na najbliższe turnieje!  

 
Gratulacje dla Judoków z Tyńca Małego i Wysokiej
2019-04-02

Pierwsze Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Kobierzyce już za nami! Dziękujemy za wspaniałe emocje, gratulujemy wszystkim uczestnikom! 👏👏Zawody mogły się odbyć dzięki dofinansowaniu z Gminy Kobierzyce i UKS Judo Tyniec Mały 👌
Startowało prawie 70 Judoków, a oto klasyfikacja szkół 🏆🏆🏆🏆🏆
🥇Tyniec Mały 
🥈Wysoka
🥉Bielany Wrocławskie
IV m. Kobierzyce
V m. Pustków Wilczkowski.

Każdy z uczestników otrzymał medal, dyplom i koszulkę🎖️🎖️🎖️
Judoków dekorowała Dyrektor SP w Tyńcu Małym, Pani Iwona Antman oraz medalista Mistrzostw Polski, mieszkaniec Gminy Kobierzyce, Alex Pitner 💪

Mamy nadzieję, że impreza odbywać się będzie cyklicznie! Gratulacje i do zobaczenia na treningach 👋 

 
Obóz letni 2019
2019-03-26
W zakładce do pobrania znajduje się karta obozowa na obóz letni 2019. Informacje dotyczące obozów, turnusów oraz sekcji, które jadą na poszczególne zgrupowania, znajdują się w zakładce obozy. 

 
Randori dzieci
2019-03-16
 Już za tydzień w sobotę 23.03. odbędzie się druga edycja Randori MKS Juvenia Wrocław Dzieci. W pierwszej edycji udział wzięło 50 dzieci z naszego klubu a także z innych wrocławskich klubów. 

Randori zaczyna się o 11:30 w Fight Club Krakowska 98 przy ul. krakowskiej 98 (www.krakowska98.com)

Udział w randori kosztuje 10 złotych a dzieci z Grupy Talent MKS Juvenia Wrocław bez opłaty. Ponadto mamy niespodziankę dla rodziców. Rodzice będą mogli bezpłatnie skorzystać z siłowni i strefy Crossfit!

Zachęcamy do udziału! 

Do zobaczenia!

 
Super Liga Judo
2019-03-04

W najbliższy weekend odbędzie się Super Liga Judo. W tym roku organizatorzy pobierają 50 złotych startowego, więcej zmian praktycznie nie ma. Zgłoszenia do czwartku dokonują trenerzy. Komunikat znajduje się w zakładce do pobrania.

W zakładce do pobrania znajduje się Kalendarz Zawodów i akcji szkoleniowych do końca sierpnia. 

 
Kolejny rok, czas na kolejne sukcesy!
2019-02-15
 Przedstawiamy kalendarz zawodów oraz akcji szkoleniowych sekcji MKS Juvenia Wrocław aż do zakończenia wakacji. Można zaplanować sobie wszystkie weekendy z dużym wyprzedzeniem. Trenerzy w sekcjach przedstawią Państwu plan dla swoich podopiecznych, nie we wszystkich startach wszystkie dzieci będą brały udział.

Wszystkie wskazane zawody będą punktowane w Rankingu Dzieci naszego klubu. Mogą być dopisane kolejne, nie znamy terminu m.in. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży.

Nowością w naszym rankingu są sobotnie Randori, które będą także punktowane. W ciągu takiego treningu można zrobić o wiele więcej walk niż w trakcie zawodów, a nie trzeba poświęcać całego dnia! O randori napiszemy jeszcze przy następnej okazji.

Znane są także terminy wakacyjnych obozów, można zaplanować sobie rodzinny urlop oraz obozy letnie!

Więcej informacji znajduje się w zakładce do pobrania - Ranking Dzieci 2019.

Powodzenia w nowym sezonie!

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio