Aktualności - co u nas słychać?

Podsumowanie roku 2017
2018-01-01

10 stycznia w środę o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Hotelu Orbita przy ul. Wejherowskiej we Wrocławiu odbędzie się zakończenie sezonu MKS Juvenia Wrocław. Zapraszamy wszystkich Judoków klubu z grup wiekowych Młodzik i starszych oraz wyznaczone dzieci wraz z rodzicami (z grupy Talent 2018 oraz Rankingu Dzieci za 2017 rok - pełna lista zostanie opublikowana na stronie). 

W Nowym 2018 Roku życzymy zdrowia, sukcesów i wszelkiej pomyślności! No i oczywiście żadnych kontuzji!

 
Mistrzostwa Polski Masters
2017-12-17

Gratulacje dla naszych Mastersów, którzy w sobotnich Mistrzostwach Polski zdobyli aż 8 medali, w tym 4 złote! Część z nich to byli zawodnicy, także naszego klubu, a część to osoby, które w dorosłym wieku zaczęły trenować. 

Pełne wyniki podane są na stronie klubu www.gwardiajuvenia.pl

W środę o 20:00 spotykamy się na egzaminach w sekcji dla dorosłych a od 21 mamy rezerwację w klubie Szklarnia na corocznym spotakniu integracyjnym. 

 
Sukcesy w Opolu
2017-12-10
W sobotę w Opolu odbył się Memoriał im. Edwarda Faciejewa. MKS Juvenia Wrocław była reprezentowana przez skromna ale mocna ekipa. Srebrny medal wywalczyła Lena Szynczewska oraz Maja Krasińska. Brązowy medal zdobył Wojtek Piotrowski a IV miejsce Laura Matusiak. Gratulujemy. Na pewno za rok przybędziemy większą reprezentacją. Pozdrowienia dla zaprzyjaźnionych klubów AZS Opole oraz Okay Opole.

 
Mistrz Zieniawa otrzymał stopień 9 DAN!
2017-12-10

Jedno z ważniejszych wydarzeń 2017 roku to nadanie stopnia 9 DAN Mistrzowi Judo Panu Ryszardowi Zieniawie. Polski Mistrz Judo jest pierwszą osobą w kraju, która może nosić zamiennie pas czarny oraz czerwony. 

Jest to historyczne osiągnięcie, którego serdecznie gratulujemy. Życzymy Mistrzowi dużo zdrowia, żeby jak najwięcej dzielił się swoją wiedzą o JUDO. Nadanie stopnia miało miejsce w trakcie Gali z okazji 60-lecia Polskiego Związku Judo. 

 
Głośno o nas w mediach
2017-12-07
 Zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych:

wywiad w Telewizji Polskiej, w którym udział wziął trener Patryk Jamiński wraz ze swoimi zawodnikami z Kątów Wrocławskich

wroclaw.tvp.pl/35086504/05122017

minutową relację portalu Sportgame z Mistrzostw MKS Juvenia Wrocław! Kto rozpozna siebie na filmie?

www.sportgame.com.pl/ 

 
Turniej Mikołajkowy w Żórawinie 2017
2017-12-07

Dziś w Szkole Podstawowej w Żórawinie odbył się turniej mikołajkowy w Judo. Startowali judocy z Wysokiej, Rzeplina i Żórawiny. Walki stały na bardzo wysokim poziomie.


Najlepszym zawodnikiem został wybrany Jeremiasz Zolich (Wysoka)

Najlepszą zawodniczką Zuzia Gaborska (Żórawina)

Najlepszymi debiutantami wybrano Antka Pajer (Wysoka) oraz Sonię Liśkiewicz (Żórawina).

Każdy z Judoków wywalczył medal, dyplom oraz słodycze a najlepsi zawodnicy Książkę o Judo Krzysztofa Wiłkomirskiego oraz Judo Puzzle.

Dla wielu był to pierwszy turniej judo w życiu, tym bardziej oklaski należą się wszystkim uczestnikom. Jutro kolejne turnieje mikołajkowe - w Kątach Wrocławskich i SP 3 we Wrocławiu. Powodzenia!

 
Wyniki indywidualne Mistrzostw MKS Juvenia Wrocław
2017-12-04
Na stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl podane są wyniki indywidualne Mistrzostw Klubu. Gratulujemy medalistom! 

 
Takiego wyjazdu jeszcze nie było - Tokio 2018
2017-11-24

MKS Juvenia Wrocław organizuje wyjazd do kolebki Judo - Tokio. W lułego roku lecimy na dwutygodniowy obóz Judo do Japonii. Spełniamy marzenia prawie 40 zawodników z naszego klubu, w tym zawodników z sekcji w Żórawinie, Tyńcu Małym, Kątach Wrocławskich, Czernicy, Jelcza-Laskowic, oraz zawodników z byłych sekcji Zabawa z Judo.

Osoby, które jadą na obóz, wykazały się ogromną determinacją na treningach, nie zawsze wynikami sportowymi. Oczywiście większość z nich to zawodnicy, którzy zdobywali medale Pucharów Polski i Mistrzostw Polski, a nawet reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej.

Chcialibyśmy aby takie wyjazdy odbywały się co jakiś czas. 

Prosimy Państwa także o polubienie profilu na facebooku - www.facebook.com/Wyjazd-szkoleniowy-Judo-Tokyo-2018-1998292153774022/ Daje nam to szansę pozyskania kolejnych sponsorów aby dofinansować wyjazd.

Dziękujemy sponsorom oraz samorządom, które nas wspierają, m.in. Muszynianka, Epore, Druck.pl, Agrofoto.pl, Gmina Kąty Wrocławskie, Gmina Żórawina, Gmina Oława, Gmina Kobierzyce, Gmina Sobótka oraz innych indywidualnych sponsorów.

 
Turnieje Mikołajkowe 2017
2017-11-22

Przed nami Turnieje Mikołajkowe - zawody, w których większość osób, które trenują od września, zadebiutuje w rywalizacji sportowej. Ogromne emocje ale przede wszystkim zabawa i docenienie ciężkiej pracy na treningach. Każdy dostanie medal i nagrody!

Zgłoszenia przyjmowane są u trenerów.

Turniej Mikołajkowy w SP 3 we Wrocławiu - startuje sekcja z SP 10 we Wrocławiu, Wojszycka Akademia Talentów oraz SP 50 we Wrocławiu - 7 grudnia, czwartek, początek o godzinie 16:00,

Turniej Mikołajkowy w Żórawinie - startują zawodnicy z Żórawiny, Rzeplina i Wysokiej - 6 grudnia, środa, początek o 16:00

Turniej Mikołajkowy w Kątach Wrocławskich - startują zawodnicy z Kątów Wrocławskich, Tyńca Małego, 7 grudnia, czwartek, początek o 16:30

Więcej informacji można uzyskać u trenerów.

 
Sukcesy najmłodszych judoków MKS Juvenia Wrocław
2017-11-21

W tym roku MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Super Ligi Judo (lokalna liga judo dla początkujących zawodników) oraz International Judo League (ogólnopolska liga judo, w której startują kluby z całej Polski oraz kilku państw zagranicznych). Szczególnie cieszy drugi sukces, ponieważ rywalizacja o zwycięstwo była zacięta i wszystko rozstrzygnęło się w trakcie zawodów w Gdańsku. 

Serdeczne gratulacje należą się wszystkim dzieciakom, które chociaż raz startowały w zawodach obu lig, rodzicom ale przede wszystkim trenerom, których zaangażowanie oraz mobilizacja aby startować we wszystkich turniejach zapewniła te sukcesy.

Oby przyszły rok był równie udany! 

 
Mistrzostwa MKS Juvenia Wrocław Dzieci
2017-11-07

Zapraszamy wszystkich Judoków MKS Juvenia Wrocław z roczników 2005-2010 do udziału w Mistrzostwach Klubu, które odbędą się w sobotę 2 grudnia w hali KS Gwardia Wrocław. Super nagrody dla medalistów, loteria w której wezmą udział wszyscy uczestnicy a wygrać w niej można rower ufundowany przez sponsorów klubu! Turniej ten, obok turniejów mikołajkowych, zakończy sezon oraz da możliwość uzyskania dużej ilości punktów do rankingu klubowego (zawody z grupy niebieskiej). Jest to święto sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław. 

Komunikat dostępny jest w zakładce do pobrania. 

 
Rankingi MKS Juvenia Wrocław
2017-11-06

Na stronie klubu www.gwardiajuvenia.pl w zakładce do pobrania dostępne są Rankingi Juniorów Młodszych, Młodzików oraz Dzieci. Najlepsi w grupie Młodzików oraz Juniorów Młodszych (4 osoby) otrzymają bilety do Tokio, ufundowane przez firmy Druck.pl oraz Agrofoto.pl

W zakładce do pobrania zamieszczamy także Ranking Dzieci. Przed nami jeszcze kilka turniejów, m.in. w Krakowie, Gdańsku, Oleśnicy oraz Mistrzostwa Klubu, w których można uzyskać najwięcej punktów!

Prosimy o sprawdzenie czy dzieci mają wpisane punkty za wszystkie turnieje, w których brały udział. Jeśli wpisane jest 0 to znaczy, że wkradł się błąd. Prosimy wówczas o kontakt z trenerem prowadzącym zajecia w sekcji lub kontakt mailowy kontakt@zabawajudo.pl

W zakładce do pobrania znajduje się także kalendarz zawodów dla dzieci do końca grudnia (kalendarz2017.doc).

Na najlepszych czekają nagrody, ranking będzie także jedną z podstaw do powołania do Grupy Talent 2018!

Powodzenia!

 
Obóz zimowy w Borowicach
2017-11-06

W zakładce obozy zamieszczamy informacje dotyczące obozu zimowego w Borowicach, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z trenerami. Ilość miejsc mocno ograniczona więc prosimy o szybkie podejmowanie decyzji. 

Jest to obóz sportowy Judo i osoby, którym treningi sprawiają radość i mają predyspozycje żeby osiągnąć sukces sportowy, na pewno będą zadowolone. 

Jedzie z nami ekipa z klubu OKAY Opole więc na pewno będziemy mieć treningi na wysokim poziomie! 

Serdecznie polecamy!

 
Worki UKS Judo Tyniec Mały
2017-11-05
Wszystkich rodziców zawodników z sekcji w Tyńcu Małym prosimy o wpłatę na konto klubu UKS Judo Tyniec Mały (11 9574 1028 2002 0102 1426 0001)  kwoty 20 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup worków na Judogi. Koszt całkowity to 50 złotych ale otrzymaliśmy dofinansowanie od Gminy Kobierzyce, za co bardzo dziękujemy. Pieniądze zbieramy do 15 listopada. 

 
Możemy być dumni!
2017-11-05

Cieszymy się kiedy po kilku latach szkolenia, nasi wychowankowie zdobywają sukcesy. W tym i ubiegłym tygodniu odbywały sie Puchary Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych. Judocy z naszych sekcji wywalczyli kilka medali!

Złoto Kinga Klimczak (Kąty Wrocławskie)

Złoto Aleksander Raczek (zaczynał w sekcji w Świętej Katarzynie, obecnie Jelcz-Laskowice oraz Gimnazjum nr 37) 

brąz Wiktor Owsiany (zaczynał w sekcji w Marcinkowicach, obecnie Gimnazjum nr 37)

Wszyscy wymienieni zawodnicy walczą w barwach MKS Juvenia Wrocław. W ciągu ostatnich dwóch tygodni na dwóch Pucharach Polski nasi Judocy wywalczyli łącznie 18 medali. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.gwardiajuvenia.pl oraz facebooku klubu www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia

Gratulacje także dla trenerów, którzy zajmuja się zawodnikami, Patryka Jamińskiego, Bartłomieja Bochniaka oraz Radosława Zamęckiego. Gratulujemy także trenerom, którzy kilka lat temu zaczęli pracę z nimi, czyli oprócz trenera Patryka, trenerowi Grzegorzowi Gajerskiemu oraz Marcinowi Niedzielskiemu.

Zachęcamy do bieżącego obserwowania poczynań naszych zawodników.

Dziękujemy sponsorom klubu:
Muszynianka

Druck.pl

Epore

Agrofoto.pl

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio