Aktualności - co u nas słychać?

Świąteczny Turniej Judo w Tyńcu Małym
2015-11-30
 Zapraszamy na Świąteczny Turniej Judo w Tyńcu Małym, który odbędzie się 19 grudnia o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej w Tyńcu Małym. Startują wszyscy judocy z sekcji w Tyńcu Małym, Żórawinie, Krakowskiej 98 oraz Kątów Wrocławskich. Przy okazji będzie można zjeść pyszne ciasto, napić się Kawy Etno Cafe, wziąć udział w loterii czy kupić czapkę, puzzle lub inne gadżety...

 
Turniej Mikołajkowy w SP 3
2015-11-27
  3 grudnia o godzinie 15:45 rozpocznie się Turniej Mikołajkowy w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocławiu przy ul. Bobrzej 27. Startują wyznaczone osoby z sekcji SP 10 we Wrocławiu, Wojszyckiej Akademii Talentów oraz Krakowskiej 98 i Kątów Wrocławskich. Startowe 30 zł
Powodzenia!

 
Dodatkowe treningi w Rzeplinie
2015-11-18
  Trener Arek Makarewicz organizuje w czwartki o 15:00 dodatkowe treningi w Rzeplinie. Są to treningi techniczne dla wszystkich judoków, którzy chcą być jeszcze lepszymi zawodnikami. Są to zajęcia odpłatne - 30 złotych na miesiąc. Zachęcamy żeby szukać dodatkowych treningów :-)

 
Wiązanie pasa
2015-11-18
  Wiązanie pasa (prawidłowe) to prawdziwa zmora początkującego judoki. Trenerzy uczą wiązać pas na każdym treningu, niektórzy jednak jeszcze nie do końca prawidłowo poprawiają swój strój. Przedstawiamy film nagrany przez świetnych zawodników judo z Bytomia - Pawła Zagrodnika (m.in. V miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie) oraz Grzesiek Wieczorek - jego uke (partner), wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Powodzenia!

https://www.youtube.com/watch?v=5VT-ry5Tz6c

 
Obóz zimowy/półkolonia zimowa
2015-11-17
  W zakładce obozy zamieściliśmy informację dotyczącą zarówno obozu jak i półkolonii zimowej. Zachęcamy do szybkiego podejmowania decyzji bo z każdym dniem liczba uczestników rośnie!
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt z trenerami :-)

 
Dwa medale naszych zawodników w Mistrzostwach Europy Młodzieży w Bratysławie!
2015-11-16
  Karol Kurzej i Ula Hofman wywalczyli brązowe medale Mistrzostw Europy Młodzieży w Bratysławie. Jest to największy sukces w karierze zwodników. Niestety z turnieju odpadł nasz faworyt Damian Szwarnowiecki. Więcej o naszych sukcesach można poczytać na stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl
Fotorelacja z turnieju dostępna jest na stronie Facebookowej: https://www.facebook.com/magameseu/
Gratulacje!

 
Prosimy o wsparcie. Informacja od jednego z rodziców naszego Judoki
2015-11-16
  Do wszystkich, którym nieobca jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi!

Przyjaciółka mojej córki w tym tygodniu straciła tatę w pożarze ich rodzinnego domu.

Wszystko doszczętnie spłonęło.

O tragedii dziewczynka dowiedziała się na wycieczce szkolnej.

Jedyne rzeczy jakie ma, to tylko walizka zabrana na wycieczkę, jej mama i młodsza siostra mają tylko to, w czym wyszły z domu.

Trzy bezbronne dziewczyny są w tragicznej sytuacji.

Rozmiaru tragedii nie da się opisać słowami. 

Klasa mojej córki ma subkonto, na które można wpłacać pieniądze.

Bardzo proszę o nawet najdrobniejszą wpłatę. Siła tkwi w ilości odruchów serca.

Monika Kobluk

nr konta 34 1910 0009 2942 0366 6759 0001

w tytule: DLA BASI

 
Znamy już informacje dotyczące obozu zimowego
2015-11-09
  Zachęcamy do udziału w obozie zimowym - mnóstwo atrakcji, ruchu, Judo i nie tylko :-) po raz pierwszy łączymy siły żeby stworzyć niezapomniany obóz...

 
Sukcesy w Warszawie
2015-11-09
 W miniona sobote odbył sie turniej o Puchar Burmistrza Białołęki 🏆w Warszawie organizowanego przez klub Judo Lemur 😊 Turniej stał na bardzo wysokim poziomie (ok 800zawodnikow) zjechali sie zawodnicy z całego kraju.
Nasi zawodnicy spisali sie bardzo dobrze zdobywając 10 medali...

 
Świetny występ naszych Judoków we Francji!
2015-11-09
 W dniach 6-8 listopada wzięliśmy udział w wyjeździe do Nancray we Francji, gdzie odbył się Towarzyski Turniej Judo. Nasi judocy czuli odpowiedzilność, że reprezentują nasz klub i kraj w walce z Francuzami i stanęli na wysokości zadania. Wszyscy zawodnicy mieli klubowe koszulki przygotowane specjalnie na ten wyjazd. Walczyli lepiej niż na dotychczasowych zawodach. Udawadniali, że pas nie ma znaczenia i wygrywali z rywalami z 1 czy 2 kyu. Ostatecznie drużynowo zajęliśmy 2 miejsce. W turnieju udział wziął także nasz zaprzyjaźniony klub Olimp Nowa Sól.

Zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci przez miejscowych rodziców, nasi zawodnicy spali w domach gospodarzy dzięki czemu chociaż trochę poznali kulturę (i jedzenie!) Francuzów. Było świetnie! Wracając zwiedzaliśmy Strasburg dlatego powrót zakończył się szczęśliwie w środku nocy. Pogoda dopisała, wyniki bardzo dobre i wszyscy zadowoleni.
Wyniki...

 
Świetna postawa naszych młodych judoków w Memoriale Jigoro Kano w Luboniu
2015-10-29
  Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w Turnieju w Luboniu. Liczymy, że ich ciężka praca w najbliższych latach przyniesie sukcesy w Mistrzostwach Polski oraz turniejach międzynarodowych (Mistrzostwach Europy i Świata).

Nasi Judocy wywalczyli dla MKS Juvenia Wrocław drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Podajemy wyniki (niektórzy zawodnicy nie trenują już w naszych sekcjach, ale są szkoleni we Wrocławiu)..

 
Zawodnicy MKS Juvenia Wrocław z sukcesami na Mistrzostwach Świata!
2015-10-27
  Rafał Kozłowski oraz Kamila Pasternak świetnie wypadli w Mistrzostwach Świata Juniorek i Juniorów. Kamila wywalczyła piąte miejsce, natomiast Rafał siódme. Są to wychowankowie naszego klubu, doskonalą się pod okiem trenerów MKS Juvenia i KS Gwardia Wrocław, przede wszystkim trenera Zbigniewa Zamęckiego. Nasi młodzi judocy mają z kogo brać przykład!! Gratulacje!!

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl

Warto czasem wejść na stronę i poczytać o naszych sukcesach!

 
Zajęcia w Żernikach Wrocławskich
2015-10-22
  Przepraszamy za zamieszanie, które miało miejsce w środę w Żernikach Wrocławskich. Doszło do nieporozumienia. Trener Arek starał się odebrać dzieci ze świetlicy ale bez zgody rodziców było to niemożliwe. Jeśli trener ma odebrać dziecko ze świetlicy, prosimy zgodę dostarczyć do świetlicy. Na pewno wszystkie kolejne zajęcia odbędą się według planu. 
Numer kontaktowy do trenera Arka to 724799994.

 
Sobotnie treningi na razie odwołane
2015-10-14
  W tym roku startujemy w zawodach tydzień w tydzień. Z tego powodu sobotnie zajęcia zostają odwołane. W przypadku zmiany zostaną Państwo poinformowani. 

Zapraszamy do pozostałych sekcji. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku. Większość z sekcji znajduje się na południu Wrocławia (lub poza miastem od strony południowej). Dodatkowe treningi są bezpłatne. Warto z tego korzystać!

 
Rusza sekcja w Żernikach Wrocławskich
2015-10-14
  Zapraszamy na zajęcia do sekcji w Żernikach Wrocławskich. Treningi ruszają 21 października (środa)...

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio