Aktualności - co u nas słychać?

Oferta pracy w Szkole w Tyńcu Małym
2017-09-07

Oferta pracy ze Szkoły Podstawowej w Tyńcu Małym, w której od wielu lat prowadzimy zajęcia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze szkołą:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyńcu Małym poszukuje do pracy nauczyciela edukacji przedszkolnej i nauczyciela świetlicy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 717151806 lub mailowy przedszkole.tyniecmaly@gmail.com

Prosimy o przekazywanie informacji dalej.

 
Zajęcia w Czernicy i Jelczu-Laskowicach
2017-09-05

Znamy już terminy zajęć w sekcji w Czernicy oraz Jelczu-Laskowicach. Zapraszamy do załadki nasze sekcje www.zabawajudo.pl/sekcje.php 

Ruszamy 11 (poniedziałek) i 12 września (wtorek). Opłata w tych sekcjach we wrześniu wynosi 60 złotych.

Jeśli wybierają się Państwo z dzieckiem na pierwszy trening, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi informacjami: zabawajudo.pl/index.php 

Do zobaczenia!

 
Nowa sekcja Judo we Wrocławiu
2017-09-01
 Nowa sekcja judo w centrum miasta - Szkoła Podstawowa nr 50. Polecamy także dzieciom, które wcześniej ćwiczyły Judo. Zajęcia prowadzi doświadczony zawodnik i trener, Mariusz Janicki, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista Mistrzostw Europy i Świata Wojska, obecnie Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego! Posiada stopień 2 DAN. 

Godziny zajęć podane są w zakładce nasze sekcje.

Numer kontaktowy do trenera: 504 908 498.

Prosimy o przekazywanie informacji dalej 

 
Agata Ozdoba brązową medalistką Mistrzostw Świata!
2017-08-31
 Damian Szwarnowiecki, zawodnik KS Gwardia Wrocław, wygrał jedną walkę na Mistrzostwach Świata Seniorów w Budapeszcie. W dogrywce rzucił na plecy rywala z Portugalii. W regulaminowym czasie walki obaj zawodnicy wykonali po jednym skutecznym ataku ocenionym na waza-ari (Damian już w pierwszej akcji zdobył punkty). W drugiej rundzie wyszedł na matę naprzeciwko Holendra De Wit, który jest wiceliderem światowego rankingu i po wyrównanej walce nieznacznie uległ (na jedno waza-ari).

Ogromny sukces odniosła Agata Ozdoba, która wywalczyła brązowy medal, po drodze pokonując świetne zawodniczki, m.in. Włoszkę Gwend, Szwedkę Hermansson, Brazylijkę Quadros czy wreszcie o medal Niemkę Trajdos. W półfinale dopiero w dogrywce uległa Wicemistrzyni Olimpijskiej oraz Mistrzyni Świata Francuzce Clarisse Agbegnenou. Dotychczas największym sukcesem Agaty był medal Mistrzostw Europy.

Gratulacje dla zawodniczki i trenerów! 

 
Zajęcia w nowym roku szkolnym
2017-08-28
 Mamy dla Państwa kilka informacji dotyczących organizacji w nowym roku szkolnym.

Nie znamy jeszcze decyzji dyrekcji szkół, dotyczących terminów zajęć. Dopiero po ustaleniu planów lekcji możemy się do nich dostosować.

Do niedzieli 3 września numer 601518070 jest niedostępny z powodu wyjazdu trenerów na Mistrzostwa Świata do Budapesztu. Prosimy o pisanie maili, będziemy odpowiadać w miarę możliwości.

Staramy się aby zajęcia były w podobnych godzinach jak w roku ubiegłym. Na razie podajemy godziny zajęć w Wojszyckiej Akademii Talentów.

Podajemy też kilka podstawowych informacji dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na pierwsze zajęcia.

1. nie ma wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia

2. na pierwszych zajęciach wystarczy żeby dziecko miało strój na w-f (t-shirt i spodenki) oraz klapki i wodę do picia (ćwiczymy na boso)

3. jedyna formalność - zgoda, która dostępna jest także w zakładce do pobrania (zgodę należy złożyć trenerowi tylko raz, jeśli ktoś przekazał ją rok temu to nie musi oddawać tego dokumentu)

4. informacje dotyczące płatności dostępne są w zakładce do pobrania (plik oplaty). Na pewno w większości sekcji opłata we wrześniu będzie mniejsza ponieważ ruszamy w połowie miesiąca

5. przez około 2-3 tygodnie judoga (strój) nie będzie potrzebny, później już trzeba będzie ją zakupić. U trenerów dostępne są judogi z plecionki z naszywkami klubu i sekcji.

6. w większości sekcji rodzice na kilku pierwszych treningach mogą oglądać zajęcia ale każdy trener ma swoje zasady i musimy to uszanować :-) niektórzy trenerzy prowadzą zajęcia bez udziału rodziców.

w razie dodatkowych pytań prosimy pisać maile.

do zobaczenia!

 
Relacja z II turnusu obozu letniego Judo w Chłapowie
2017-08-27
 Kolejny obóz za nami... Przede wszystkim należy pochwalić całą grupę za wytrwałość i zrealizowanie w 100% planu treningowego, i założeń sportowych, które trenerzy postawili uczestnikom!... 

 
Trener Patryk Jamiński zdał egzamin na stopień 2 DAN
2017-08-24
 Mamy dobre wieści z obozu w Chłapowie. Trener Patryk Jamiński zdał egzamin na stopień mistrzowski 2 DAN, jego UKE (partnerem) był trener Radosław Zamęcki. Egzamin na ten stopień stanowi forma Nage No Kata (5 grup rzutów).

Ponadto Paulina Woźniak, która zaczynała trenować w sekcji w Żórawinie, zdała na stopień 1 kyu (pas brązowy). Dziękujemy za wspieranie zawodniczki przez Gmina Żórawina. Na pewno w kolejnych latach kolejni wychowankowie sekcji Zabawa z Judo uzyskają pas brązowy oraz (mamy nadzieję) stopień mistrzowski 1 DAN. Jeśli dalej będą tak ciężko trenować to możemy być pewni, że to kwestia najbliższych 2-3 lat.

 
Próbne zajęcia w Wojszyckiej Akademii Talentów
2017-08-24
 W nowym roku szkolnym jako pierwsza rusza sekcja w Wojszyckiej Akademii Talentów, przy ul. Pawiej we Wrocławiu, gdzie treningi prowadzi trener Krzysztof Kiełbus. 31 sierpnia odbędą się otwarte bezpłatne zajęcia. Warto spróbować!!

Trener Krzysztof Kiełbus już przyjmuje zapisy (pod adresem: Krzysztof.Kielbus93@gmail.com), zarówno od osób które trenowały w ubiegłym roku jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Judo. 31.08 o godz. 16.00 odbędą się bezpłatne otwarte zajęcia. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy

 
Niedługo nowy rok szkolny
2017-08-16
 
Na pewno dzieciaki nie mogą doczekać się zajęć judo! Ruszamy w połowie września, terminy zajęć zostaną podane na początku września, najpierw Dyrektorzy szkół muszą opracować plan lekcji. Postaramy się aby terminy zajęć były zbliżone do tych z poprzedniego roku szkolnego. Zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki nasze sekcje. Jeśli nie znaleźli Państwo dla siebie odpowiedniej lokalizacji, można poszukać innych sekcji naszego klubu na www.gwardiajuvenia.pl (Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia Wrocław/KS Gwardia Wrocław).

Zapraszamy też na zajęcia dla dorosłych Sekcja Judo Dla dorosłych MKS Juvenia Wrocław lub Sekcja Judo Masters - Krakowska98.

Do zobaczenia!

 
Pierwszy obóz dzieci już za nami!
2017-07-15

Pierwszy obóz dzieci już za nami, nasi młodzi zawodnicy zdążyli już wrócić do domu i odpocząć po aktywnych dwóch tygodniach. Mamy nadzieję, że nie będą się lenić do końca wakacji tylko będą kontynuować treningi biegowe oraz wzmacniające.

Dzieci także wykazywały się ukrytymi talentami: okryliśmy urodzonego hydraulika, który szukał w ścianie rur, rzeźbiarzy, którzy elektrycznymi szczoteczkami rzeźbili w drewnianych łóżkach, masażystów i wielu innych… na pewno się nie nudziliśmy...

 
Sukcesy w Światowych Igrzyskach Dzieci w Kownie
2017-07-15

Aż 4 medale przywiozła z Międzynarodowych Igrzysk Dzieci 11-osobowa drużyna sportowców z Wrocławia, wszystkie zdobyli judocy Juvenia Wrocław.

Międzynarodowe Igrzyska Dzieci (International Children`s Games) to największa na świeice impreza sportowa dla dzieci do lat 15. Tym razem odbyła się w Kownie. Brali w niej udział przedstawiciele 90 miast z całego świata, m.in. Chin, Izraela, Meksyku, Niemiec, Australii, Chorwacji i Polski.

Z Wrocławia na igrzyska pojechała 11-osobowa reprezentacja skompletowana przez Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Biura Sportu i Rekreacji we wrocławskim ratuszu. Młodzi zawodnicy wrócili ze sporymi sukcesami, szczególnie w judo. 

  • Patryk Jamiński - trener

  • Kinga Klimczak (złoty medal)

  • Kinga Kniter (srebrny medal)

  • Wiktor Pigułeczka (brązowy medal)

  • Alex Pitner (brązowy medal)

  • Oliwia Szczepanowska (5 miejsce) 

Trener Patryk Jamiński i młodzi zawodnicy odbierali podziękowania od Piotra Mazura, dyrektora Biura Sportu i Rekreacji w Urzędzie Miejskim. Oprócz podziękowań zawodnicy dostali nagrody i gadżety The World Games 2017. Wrocław zapowiedział, że już kompletuje drużynę na kolejne igrzyska dzieci, które odbędą się w Izraelu.

 
Sukcesy zawodników sekcji dla dorosłych!
2017-06-12
Judo można trenować w każdym wieku. Większość naszych judoków w sekcji dla dorosłych ćwiczy dla zdrowia, lepszego samopoczucia, sylwetki czy po prostu żeby się odstresować i miło spędzić czas. Ale część z nich startuje w zawodach i zdobywa sukcesy. Świetne wieści doszły do nas z Pucharu Polski Masters w Płocku. Judocy z naszego klubu wracają z workiem medali!...

 
MKS Juvenia Wrocław wygrywa Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2017-06-06
 MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Turnieju Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich. Drugie miejsce zajął Conrad Gdańsk a trzecie MUKS Kokoro Łódź. W sumie nasi zawodnicy zdobyli 10 złotych medali (w sumie 28).

Zawody otworzyła Dyrektor SP nr 1 w Kątach Wrocławskich Pani Lidia Reps oraz Prezes MKS Juvenia Wrocław oraz były Prezes Polskiego Związku Judo Pan Sławomir Kownacki.

Wyniki dostępne są na www.judostat.pl

Dziękujemy za wykonanie profesjonalnych zdjęć Lidii Mukhamadeeva. Nie jest to pierwszy turniej, z którego mamy zdjęcia zrobione przez Panią Lidię. Zdjęcia dostępne są w linku: https://goo.gl/photos/wJmttt7NMHkRRWfB8.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji turnieju, szczególnie trenerowi Patrykowi Jamińskiemu.

Dziękujemy władzom Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie za wsparcie organizacyjne i finansowe.

Dziękujemy także naszym sponsorom: Muszynianka, Agrofoto.pl, Druck.pl oraz Epore.

  

 
Ranking Dzieci MKS Juvenia Wrocław
2017-05-24
 Po kilku miesiącach rywalizacji na matach w Polsce oraz Europie zamieszczamy aktualny ranking dzieci. Przed nami jeszcze Wrocławska Olimpiada Młodzieży, która odbędzie się w środę w Żórawnie, Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich czy bardzo mocny turniej w Nowej Soli. 

Pełne zestawienie znajduje się w zakładce do pobrania, jeśli brakuje wyniku któregoś z dzieci (ma zero zamiast chociaż jednego punktu a dziecko startowało w zawodach, prosimy o wysłanie maila na adres klub@gwardiajuvenia.pl).

Ranking będzie sukcesywnie uzupełniany, brakuje jeszcze niektórych wyników z Super Ligi w Kobierzycach.

Najlepsi w poszczególnych grupach wiekowych:

Dziewczyny 2005-2006

1. Eliza Szczepanowska (Kąty Wrocławskie)

2. Maja Szymańska (SP 3)

3. Wiktoria Cynk (Tyniec Mały)

Dziewczyny 2007-2008

1. Aleksandra Sznajder-Wituś (Sakura)

2. Pola Pączko (Tyniec Mały)

3. Lena Szynczewska (Tyniec Mały)

Chłopcy 2005-2006

1. Aleksander Gidziński (Kąty Wrocławskie)

2. Michał Walenciak (Kąty Wrocławskie)

3. Marcel Resiak (Sakura)

Chłopcy 2007-2008

1. Kacper Kurpiel (Sakura)

2. Bartosz Chwistek (Sakura)

3. Anatol Zacharewicz (Kąty Wrocławskie)

Minęło dopiero 5 miesięcy roku 2017, jeszcze dużo emocji przed nami!

 
Drużyna Tyńca Małego wygrywa Mistrzostwa Zabawa z Judo
2017-05-13
 Tyniec Mały wygrał klasyfikację drużynową Mistrzostw Zabawa z Judo, głównie dzięki największej liczbie złotych i srebrnych medali turnieju judo. Drugie miejsce zajęła Czernica, która wygrała konkurencję przeciągania liny oraz tor przeszkód.

Trzecie miejsce zdobyły Kąty Wrocławskie, które zdominowały rywalizację judo w grupie starszej!

Do ostatnich kategorii wagowych nie było wiadomo, kto zdobędzie puchar przechodni. Gratulacje dla wszystkich ekip! Klasyfikacja drużynowa:

1. Tyniec Mały - 170 pkt

2. Czernica - 160 pkt

3. Kąty Wrocławskie - 155 pkt

4. Wojszycka Akademia Talentów - 135 pkt

5. Żórawina - 120 pkt

6. Krakowska 98 - 105 pkt

7. Wysoka - 60 pkt

8. SP 10 (Psie Pole) - 60 pkt

9. Jelcz-Laskowice - 35 pkt

10. Kamieniec Wrocławski - 30 pkt

11. Żerniki Wrocławskie - 20 pkt

12. SP 34 - 10 pkt

13. Rzeplin

Dziękujemy wszystkim trenerom, rodzicom, którzy pomogli w organizacji.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe emocje i niesamowitą atmosferę! 

Więcej informacji podamy wkrótce.

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio