Aktualności - co u nas słychać?

Zapraszamy na pierwszy wrocławski piknik JUDO
2016-05-21
 Termin: 29 maja 2016r
Miejsce: Teren obiektu GEM Wrocław ul. Mianowskiego 2b
Jest Judo - Jest zabawa, bilety do nabycia u Trenera klubowego. 
Super zabawa, muzyka na żywo, grill, wyścigi w workach, sztafety klubów, przeciąganie liny, walki sumo i wiele wiele innych atrakcji!
Warto powiedzieć, że wszyscy, którzy przyjdą na nasz piknik będą mogli BEZPŁATNIE korzystać z basenów Kompleksu Hotelowego GEM. Tak więc tym razem nie bierzemy judog (chyba, że ktoś chce zrobić zdjęcie z Mistrzami Judo) lecz strój do pływania!
Krótki film promocyjny naszego pikniku. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na super zabawę.

https://www.youtube.com/watch?v=mwHoRDPBokE&feature=youtu.be

Bilet podczas pikniku Judo - 29 maja, będzie pełnił funkcje talonu na napoje, posiłek z grilla oraz rzecz najważniejsza bierze udział w loterii !

Pewnie niewielu młodych brało kiedyś udział w wyścigach w workach. Będą mieli okazję w trakcie naszego pikniku! A starsi uczestnicy będą mogli upewnić się, że nie stracili formy z dzieciństwa.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy :)

 
Kalendarz imprez aż do wakacji
2016-05-09

 Przedstawiamy turnieje i wydarzenia, które odbędą się w najbliższych dwóch miesiącach i dotyczą naszych zawodników. Ostateczną decyzję dotyczącą udziału w zawodach podejmuje trener z danej sekcji.

15 maja - Wrocławska Olimpiada Młodzieży (komunikat w zakładce do pobrania)
22 maja - Turniej Judo w Świdnicy (komunikat w zakładce do pobrania)

28 maja - Turniej International Judo League w Bytomiu (www.ijl-poland.com)

29 maja - pierwszy wrocławski PIKNIK JUDO przy hotelu GEM

11 czerwca - Turniej Judo w Strzegomiu

12 czerwca - Tiger Cup w Oleśnicy

19 czerwca - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w SUMO - Jelcz Laskowice (roczniki 2002-2004)

26 czerwca - Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich

szczegóły będą podawane na stronie oraz przez trenerów.

 
Nasi trenerzy z sukcesami!!
2016-05-08
  Arkadiusz Makarewicz zdobył w ubiegły weekend brązowy medal Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski (do lat 23) oraz srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzieży. Ponadto medal w drużynie w barwach KS Gwardia Wrocław wywalczył Arkadiusz Kisielewicz oraz Adam Stolarczyk, który w zawodach indywidualnych był siódmy.

Więcej o sukcesach naszych trenerów można znaleźć na stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl

Gratulujemy sukcesów zawodniczych :-)

 
Kartka z kalendarza... Dołącz do najlepszych!
2016-05-04
  W maju w naszych kalendarzach można zobaczyć najlepszych zawodników sekcji judo MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław. Każdy młody sportowiec powinien mieć idola, wzór, który pokaże mu jaką ciężką drogę pokonał żeby osiągnąć Mistrzostwo. 

Chwalimy się bo mamy w klubie osoby wybitne. Medaliści Mistrzostw Świata i Europy, którzy zaczynali ćwiczyć tak jak nasi młodzi sportowcy. Uczyli się judo na tej samej macie, trenowali z tymi samymi trenerami. Liczymy, że rosną kolejni mistrzowie.

Większość ćwiczących dzieci usprawnia się i prawidłowo rozwija dzięki judo. Ale jeśli ktoś z młodych judoków ma talent oraz chęć osiągnięcia sukcesu, na pewno mu/jej pomożemy. 

Bierzcie z nich przykład!

Na zdjęciu znajdują się Ania Dąbrowska, Urszula Hofman, Kamila Pasternak,Damian Szwarnowiecki, Karol Kurzej oraz trener Zbigniew Zamęcki.

Sukcesy naszych zawodników można śledzić na stronie www.gwardiajuvenia.pl

 
półkolonia letnia judo
2016-04-25
 Jeśli nasz młody sportowiec nie jest jeszcze gotowy na wyzwanie jakim jest obóz letni nad morzem lub nie pasuje termin wyjazdu - ma możliwość udziału w półkolonii letniej judo w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska 98. Od 3 lat organizujemy półkolonie letnie i zimowe. Mnóstwo ruchu, różnorodne zajęcia, opieka nad dziećmi od 9 do 16. 

Szczegóły dostępne są w zakładce obozy. Zapisy przyjmowane są mailowo (kontakt@krakowska98.com) lub telefonicznie (692285907) u trenera Patryka Jamińskiego.

Zapraszamy!!

 
Międzynarodowy camp w Chłapowie
2016-04-25

W ten weekend wyjeżdżamy na międzynarodowy camp, który odbędzie się w Chłapowie. Udział wezmą m.in. reprezentacje Niemiec i Litwy. 10 mocnych treningów, wspaniała atmosfera, możliwość poznania ciekawych ludzi.

Należy wziąć ze sobą sprzęt do biegania oraz do treningów na macie.

Wyjazd odbędzie się w piątek o godzinie 6:30 ze Wzórza Andersa. Powrót około 21 we wtorek 3 maja.

Koszt po dofinansowaniu - 300 złotych.

Dotyczy to Młodzików i starszych zawodniczek i zawodników.

Szczegóły dostępne są u trenerów.

 
Polski Drużynowymi Mistrzyniami Europy Seniorek, Mężczyźni brązowymi medalistami!!!
2016-04-25
  Wielkim sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów - nasze Drużynowe Wicemistrzynie Świata wywalczyły tytuł Drużynowych Mistrzyń Europy!! Warto dodać, że impreza odbywała się w Kazaniu w Rosji a w finale nasze dziewczyny wygrały z drużyną gospodarzy. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Rosjanek 2:0 ale ostatecznie nasze judoczki wygrały 3:2. BRAWO!!


Czarnym koniem zawodów drużynowych okazała się nasza męska ekipa, w której składzie walczyli m.in. Damian Szwarnowiecki, Łukasz Błach i Jakub Wójcik, wychowankowie MKS Juvenia Wrocław!! 
Nasi judocy pokonali Ukraińców, Azerów oraz Czechów, przegrywając jedynie z Mistrzami - Gruzinami.

W zawodach indywidualnych medal zdobył Piotr Kuczera - brąz w kat. 90 kg.

GRATULACJE!!!

 
Paulina Woźniak i Arek Rakowski awansowali do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2016-04-25
  Paulina Woźniak i Arek Rakowski, którzy swoje pierwsze kroki na tatami stawiali w sekcji w Żórawinie, zakwalifikowali się do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się za 3 tygodnie w Elblągu. Gratulujemy i życzymy sukcesów w trakcie finałowej imprezy!

 
Zgłoszenia na obóz letni judo
0000-00-00
  Już ponad połowa miejsc jest zarezerwowana. Bardzo prosimy wszytkich zainteresowanych rodziców do zgłaszania się do trenerów prowadzących zajęcia w sekcjach. W kilku sekcjach otrzymaliśmy dofinansowanie do obozu. 

 
Rekrutacja do klasy o profilu Judo w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu
2016-04-17
  Zapraszamy do klasy o profilu JUDO w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu. Test kwalifikacyjny odbędzie się 12 maja o 17:00 w sali judo w budynku B. Na test wystarczy wziąć krótkie spodenki i t-shirt oraz wodę. No i pozytywne nastawienie.

Dlaczego warto wybrać klasę judo w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu?
- mamy profesjonalną salę do treningów judo z matą tatami
- najlepszych sparingpartnerów we Wrocławiu, medalistów Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski a także zawodów międzynarodowych, trenujących w klubach MKS Juvenia Wrocław, WKS Śląsk Wrocław oraz MaKo Judo Wrocław, m.in. Ola Kawecka, Kamil Dąbrowski, Kinga Wolszczak czy Wojtek Kordyalik. W naszym gimnazjum szkolił się m.in. Michał Michalski, uczestnik Mistrzostw Europy Kadetów
- opiekę nauczycieli, którzy wspierają sportowców
- niespotykaną atmosferę w grupie judoków
- opiekę trenerów, którzy współpracują z trenerami klubowymi
- plan lekcji ułożony tak, aby móc połączyć treningi z nauką.

Zapraszamy na test także osoby, które wcześniej nie ćwiczyły. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
Radosław Zamęcki 601518070 oraz Bartłomiej Bochniak 667931992.

Do zobaczenia w maju!

 
Obóz letni coraz bliżej...
2016-04-14
  Zainteresowanie naszym obozem jest bardzo duże więc prosimy o szybką decyzję co do udziału. Zaliczkę proszę wpłacać u trenerów lub na konto MKS Juvenia Wrocław podane w zakładce obozy. 
Wszystkie informacje dotyczące obozu letniego znajdują się w zakładce obozy.
Będziemy na pewno organizować półkolonię letnią w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska98. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

 
Droga do Rio
2016-04-13

 Kiedy słyszycie o judoce osiągającym sukces to najczęściej w mediach pokazuje się go uśmiechniętego, cieszącego się na podium, najlepiej jeszcze jak w tle słychać Mazurka Dąbrowskiego... Sukces sportowy to przede wszystkim ciężka i systematyczna praca, porażki i wnioski po przegranych walkach, czasami kontuzje i mnóstwo wysiłku żeby wrócić na matę.

Zachęcamy młodych sportowców i rodziców żeby obejrzeć krótki materiał dotyczący Damiana Szwarnowieckiego. Droga na szczyt jest długa i kręta. Życzymy wszystkim wytrwałości w drodze po sukces!

 
Sukcesy w Obornikach Śląskich
2016-04-10
  Niezmiernie miło jest nam poinformować, ze w Sobotę odbył się turniej Judo Okami Cup, na którym wzięło udział 336 osob z 23 klubów.

Sekcja Judo z Czernicy w klasyfikacji ogólnej zajęła 2 miejsce!! Wielkie gratulacje dla zawodników z Czernicy oraz trenera Bartłomieja Bochniaka...

 
Damian Szwarnowiecki coraz bliżej Igrzysk Olimpijskich!!!!
2016-04-05
Damian Szwarnowiecki - wychowanek trenera Zbigniewa Zamęckiego, który pod jego okiem stawiał pierwsze kroki na macie w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocławiu, WYGRAŁ PUCHAR ŚWIATA.
Dzięki temu na chwilę obecną jest w grupie zawodników mających kwalifikację olimpijską!
Powinien być wzorem do naśladowania dla naszych młodych judoków!

 
Wielkanoc
2016-03-21
 Zbliżają się Święta Wielkanocne. Ponieważ zajęcia odbywają się głównie w szkołach, zajęcia prowadzone będą w dni, w których lekcje nie będą odwołane. W większości szkół odwołane są już zajęcia w Wielki Czwartek a przerwa trwa do wtorku. Prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi zajęcia w sekcjach.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu zdrowia, radości, czasu dla najbliższych i odpoczynku od codziennych problemów. Nie traćcie czujności w poniedziałkowy poranek! ;-) Mokrego dyngusa! 

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio