Aktualności - co u nas słychać?

1% dla Julka
2015-03-09
 Dołączamy się do akcji! Julek choruje na złośliwą chorobę nowotworową (białaczkę limfoblastyczną podwyższonego ryzyka), jeśli mogą Państwo oddać 1% podatku, prosimy o wsparcie. Brat Julka, Kacper, chodzi na zajęcia Judo w Czernicy. Oby Julek pokonał chorobę i cieszył się zdrowiem jak jego brat. 

 
Wybory Polskiego Związku Judo
2015-03-08
 Pan Sławomir Kownacki, Prezes MKS Juvenia Wrocław, został wybrany w pierwszej turze Prezesem Polskiego Związku Judo. Uzyskał 53 procent głosów.

Trener Zbigniew Zamęcki został członkiem Zarządu Polskiego Związku Judo. Gratulujemy.

Życzymy powodzenia, mądrości i samych słusznych decyzji w kierowaniu Polskim Związkiem Judo.

 
Arkadiusz Makarewicz zdobywa srebrny medal Pucharu Polski Seniorów
2015-03-07
  Gratulacje dla trenera Arka, który w sobotę wywalczył srebro Pucharu Polski Seniorów w Luboniu! Jest to największe osiągnięcie trenera Arka w zawodach seniorskich.

Brawo! Życzymy kolejnych sukcesów!

 
Ważna lektura dla rodziców
2015-03-02
 Dlaczego warto brać udział w zawodach? Jak rozgrywane są zawody? 

Warto zerknąć do zakładki "o judo" żeby poznać odpowiedź na te pytania i wyjaśnić podstawowe zagadnienia dotyczące zawodów judo. 

Miłej lektury.

 
Kalendarz Imprez 2015
2015-03-02
  W zakładce do pobrania został zamieszczony Kalendarz Zawodów w kategorii Dzieci i Młodzików. Proszę się z nim zapoznać i tak ułożyć wyjazdy weekendowe żeby móc pojechać z młodymi judokami na zawody ;-)

 
Debiut w zawodach zagranicznych zaliczony do udanych
2015-03-02
  Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy  z naszych sekcji w turnieju w Spremberg w Niemczech. Większość startujących zawodniczek i zawodników to podopieczni trenera Patryka Jamińskiego, który wraz z trenerem Bartkiem Bochniakiem opiekowali się naszą ekipą. Oczywiście walczyliśmy w barwach MKS Juvenia Wrocław. Nasz klub wygrał klasyfikację drużynową!...

 
Zastępstwa za trenera Radka
2015-02-25
 Od dziś, tj. 25.02.2015, przez około 2 miesiące trener Radek będzie nieobecny na zajęciach z powodu zabiegu kolana. Więcej informacji...

 
Bardzo dobry występ naszych judoków w Skarbimierzu Osiedle
2015-02-22
 Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi judocy na zawodach w Skarbimierzu Osiedle. Startowali zawodnicy z Tyńca Małego, Krakowskiej 98, Żórawiny, Wojszyckiej Akademii Talentów oraz Jelcza-Laskowic.
Podajemy wyniki naszych zawodniczek i zawodników...

 
Obóz letni w Chłapowie - WAKACJE 2015
2015-02-15
 Dwutygodniowy obóz nad morzem nauczy dziecko samodzielności, funkcjonowania w grupie rówieśniczej, zacieśni relacje między kolegami i koleżankami z sekcji i klubu, da możliwość aktywnego i bardzo atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu oraz nauki judo pod okiem trenerów jednego z najlepszych klubów Judo w Polsce!

Terminy obozów w trakcie wakacji:

Turnus I - 28 czerwca -11 lipca - I obóz dzieci MKS Juvenia Wrocław

 Turnus II - 12 lipca - 25 lipca - I obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików (roczniki 1998-2002) oraz starszych zawodników

 Turnus III - 26 lipca - 8 sierpnia - II obóz dzieci MKS Juvenia Wrocław - dla sekcji Zabawa z Judo (roczniki 2003-2008)

 Turnus IV - 9-22 sierpnia - II obóz Młodzik-Senior

Powołanie na obóz znajduje się w zakładce do pobrania, więcej informacji w zakładce obozy.

relacja z obozu letniego z 2014 roku: http://www.zabawajudo.pl/index.php?id=277&nr_strony=7

 
Podziękowania dla firmy Agrofoto.pl oraz Gladiator-fight.com
2015-02-02

 Dziękujemy firmie Agrofoto.pl za wsparcie! W grudniu zostało przekazanych 30 judog dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z Wrocławia i okolic. Skorzystały z tego dzieciaki z ponad 10 sekcji Judo! Bardzo dziękujemy za wsparcie, dla wielu osób zakup nowej judogi to poważny wydatek. Cieszymy się, że są wśród nas ludzie bezinteresownie wspierający innych.


Dziękujemy także firmie Gladiator-fight.com przy ul. Krupniczej we Wrocławiu. W tym sklepie kupujemy m.in. judogi z haftem. Dzięki życzliwościGladiator-fight.com udało się pozyskać sprzęt po niższej cenie, dzięki czemu judogi od sponsora, firmy Agrofoto.pl, otrzymało aż 30 dzieci. Dzięki!

Jeśli chcą Państwo zakupić sprzęt do sztuk walki, serdecznie polecamy!

 
Krótkie podsumowanie obozu :-)
2015-01-25
 Obóz zimowy w Świeradowie-Zdroju za nami. Działo się tak dużo, że ciężko jest to wszystko opisać...

 
Pierwsze 4 dni obozu w Świeradowie-Zdroju
2015-01-21

  Oj działo się, działo! Wszyscy zdrowi i zadowoleni. Moc atrakcji, mniej śniegu niż zakładaliśmy ale część naszych judoków pojeździła na Gondoli (bardziej doświadczeni), część pobiegała na nartach biegowych a dziś cała grupa idzie jeździć na nartach zjazdowych z mniejszych stoków. Niektórzy pierwszy raz w życiu!

Atrakcji było mnóstwo - oprócz treningów na macie, zawody Judo i Walk Koreańskich, Karaoke, wyjście w góry i powrót na ślizgaczach, narty biegowe, zjazdowe, wizyta w Aquaparku, odwiedziny w Domu Zdrojowym oraz znajdującym się tam Muzeum, spacer po Świeradowie-Zdroju, treningi w terenie (głównie biegowe), krótko mówiąc, nie ma czasu na nudę!

Warunki są dobre, pomagają nam wychowawcy z Domu Wczasów Dziecięcych. Nie możemy się doczekać wizyty na stoku.

Zapraszamy do galerii zdjęć, codzienne relacje i o wiele więcej zdjęć publikujemy na Facebooku. Zapraszamy: https://www.facebook.com/pages/ZabawaJudopl/129911823740967?ref=bookmarks

Przedstawiamy wyniki naszych zawodów:...

 
Obowiązkowe badania sportowo-lekarskie
2015-01-10
  Informujemy, że w roku 2015 wszystkie dzieci z rocznika 2003 oraz starsze obowiązkowo powinny posiadać badania sportowo-lekarskie. Obowiązek ten dotyczy także dzieci, które startują w zawodach międzynarodowych i międzywojewódzkich. Badania te dadzą Państwu ogólny obraz stanu zdrowia dzieci. Ważne są przez 6 miesięcy. 

Bardzo prosimy o wykonanie badań do końca lutego 2015 roku. Dane kontaktowe do części przychodni sportowych znajdują się w zakładce do pobrania.

 
Sobotnie treningi w Centrum Krakowska98
2015-01-09
  W Nowym Roku nie rezygnujemy z sobotnich treningów dla naszych młodych judoków. Jutro zajęcia poprowadzi trener Bartek Bochniak. Jest to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w walce z judokami z innych miejscowości lub sekcji. 

Po licznych przerwach w grudniu i styczniu, od lutego ruszamy do pracy! Postaramy się, żeby zajęcia odbywały się co tydzień. Mogą być odwołane jeśli wszyscy nasi trenerzy wyjadą na zawody, ale wówczas napiszemy na stronie informację dla rodziców.

Zajęcia odbywają się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska98 przy ul. Krakowskiej 98 we Wrocławiu. Początek o godzinie 9:30. Koszt 5 złotych przeznaczony jest na opłatę za salę. 

Nie organizujemy tych zajęć z nadmiaru wolnego czasu tylko pragniemy żeby najbardziej pracowici i najzdolniejsi podopieczni naszych trenerów za kilka lat zdobywali medale Mistrzostw Polski oraz poważniejszych imprez sportowych. Pierwsze efekty już mamy ale to tylko dodaje nam wiatru w żagle. Wspólnie pracujemy na sukces sportowy w przyszłości :-)

Do zobaczenia!

 
Egzaminy na stopnie kyu
2014-12-17
 W niektórych naszych sekcjach w grudniu odbyły się egzaminy na wyższe stopnie kyu, szczególnie doniosła uroczystość miała miejsce w sekcji Judo dla dorosłych, w której aż 14 osób zdawało na wyższe stopnie, w tym 2 egzaminy dotyczyły brązowych pasów (1 KYU). Od grudnia została wprowadzona nowa organizacja egzaminów, szczegółowe informacje zostały zamieszczone w zakładce do pobrania, plik egzaminy.doc. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi egzaminów w naszych sekcjach.

Oto krótka relacja z egzaminów grupy dla dorosłych, większość zdających rozpoczęła treningi w naszej sekcji jako osoby dorosłe...

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio