Aktualności - co u nas słychać?

Polski Drużynowymi Mistrzyniami Europy Seniorek, Mężczyźni brązowymi medalistami!!!
2016-04-25
  Wielkim sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów - nasze Drużynowe Wicemistrzynie Świata wywalczyły tytuł Drużynowych Mistrzyń Europy!! Warto dodać, że impreza odbywała się w Kazaniu w Rosji a w finale nasze dziewczyny wygrały z drużyną gospodarzy. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Rosjanek 2:0 ale ostatecznie nasze judoczki wygrały 3:2. BRAWO!!


Czarnym koniem zawodów drużynowych okazała się nasza męska ekipa, w której składzie walczyli m.in. Damian Szwarnowiecki, Łukasz Błach i Jakub Wójcik, wychowankowie MKS Juvenia Wrocław!! 
Nasi judocy pokonali Ukraińców, Azerów oraz Czechów, przegrywając jedynie z Mistrzami - Gruzinami.

W zawodach indywidualnych medal zdobył Piotr Kuczera - brąz w kat. 90 kg.

GRATULACJE!!!

 
Paulina Woźniak i Arek Rakowski awansowali do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2016-04-25
  Paulina Woźniak i Arek Rakowski, którzy swoje pierwsze kroki na tatami stawiali w sekcji w Żórawinie, zakwalifikowali się do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się za 3 tygodnie w Elblągu. Gratulujemy i życzymy sukcesów w trakcie finałowej imprezy!

 
Zgłoszenia na obóz letni judo
0000-00-00
  Już ponad połowa miejsc jest zarezerwowana. Bardzo prosimy wszytkich zainteresowanych rodziców do zgłaszania się do trenerów prowadzących zajęcia w sekcjach. W kilku sekcjach otrzymaliśmy dofinansowanie do obozu. 

 
Rekrutacja do klasy o profilu Judo w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu
2016-04-17
  Zapraszamy do klasy o profilu JUDO w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu. Test kwalifikacyjny odbędzie się 12 maja o 17:00 w sali judo w budynku B. Na test wystarczy wziąć krótkie spodenki i t-shirt oraz wodę. No i pozytywne nastawienie.

Dlaczego warto wybrać klasę judo w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu?
- mamy profesjonalną salę do treningów judo z matą tatami
- najlepszych sparingpartnerów we Wrocławiu, medalistów Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski a także zawodów międzynarodowych, trenujących w klubach MKS Juvenia Wrocław, WKS Śląsk Wrocław oraz MaKo Judo Wrocław, m.in. Ola Kawecka, Kamil Dąbrowski, Kinga Wolszczak czy Wojtek Kordyalik. W naszym gimnazjum szkolił się m.in. Michał Michalski, uczestnik Mistrzostw Europy Kadetów
- opiekę nauczycieli, którzy wspierają sportowców
- niespotykaną atmosferę w grupie judoków
- opiekę trenerów, którzy współpracują z trenerami klubowymi
- plan lekcji ułożony tak, aby móc połączyć treningi z nauką.

Zapraszamy na test także osoby, które wcześniej nie ćwiczyły. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
Radosław Zamęcki 601518070 oraz Bartłomiej Bochniak 667931992.

Do zobaczenia w maju!

 
Obóz letni coraz bliżej...
2016-04-14
  Zainteresowanie naszym obozem jest bardzo duże więc prosimy o szybką decyzję co do udziału. Zaliczkę proszę wpłacać u trenerów lub na konto MKS Juvenia Wrocław podane w zakładce obozy. 
Wszystkie informacje dotyczące obozu letniego znajdują się w zakładce obozy.
Będziemy na pewno organizować półkolonię letnią w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska98. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

 
Droga do Rio
2016-04-13

 Kiedy słyszycie o judoce osiągającym sukces to najczęściej w mediach pokazuje się go uśmiechniętego, cieszącego się na podium, najlepiej jeszcze jak w tle słychać Mazurka Dąbrowskiego... Sukces sportowy to przede wszystkim ciężka i systematyczna praca, porażki i wnioski po przegranych walkach, czasami kontuzje i mnóstwo wysiłku żeby wrócić na matę.

Zachęcamy młodych sportowców i rodziców żeby obejrzeć krótki materiał dotyczący Damiana Szwarnowieckiego. Droga na szczyt jest długa i kręta. Życzymy wszystkim wytrwałości w drodze po sukces!

 
Sukcesy w Obornikach Śląskich
2016-04-10
  Niezmiernie miło jest nam poinformować, ze w Sobotę odbył się turniej Judo Okami Cup, na którym wzięło udział 336 osob z 23 klubów.

Sekcja Judo z Czernicy w klasyfikacji ogólnej zajęła 2 miejsce!! Wielkie gratulacje dla zawodników z Czernicy oraz trenera Bartłomieja Bochniaka...

 
Damian Szwarnowiecki coraz bliżej Igrzysk Olimpijskich!!!!
2016-04-05
Damian Szwarnowiecki - wychowanek trenera Zbigniewa Zamęckiego, który pod jego okiem stawiał pierwsze kroki na macie w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocławiu, WYGRAŁ PUCHAR ŚWIATA.
Dzięki temu na chwilę obecną jest w grupie zawodników mających kwalifikację olimpijską!
Powinien być wzorem do naśladowania dla naszych młodych judoków!

 
Wielkanoc
2016-03-21
 Zbliżają się Święta Wielkanocne. Ponieważ zajęcia odbywają się głównie w szkołach, zajęcia prowadzone będą w dni, w których lekcje nie będą odwołane. W większości szkół odwołane są już zajęcia w Wielki Czwartek a przerwa trwa do wtorku. Prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi zajęcia w sekcjach.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu zdrowia, radości, czasu dla najbliższych i odpoczynku od codziennych problemów. Nie traćcie czujności w poniedziałkowy poranek! ;-) Mokrego dyngusa! 

 
Bardzo udany start w Pucharze Polski
2016-03-21
  Bardzo dobrze wystąpili nasi judocy w Pucharze Polski Młodzików i Młodziczek w Judo. MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową.


Na szczególne wyróżnienie zasługuje Kinga Klimczak, która wygrała zawody dzieci oraz młodzików i zdobyła 2 złote medale. Mimo, że wygrała Puchar Polski, jest za młoda żeby startować w Mistrzostwach Polski i na jej debiut zaczekamy jeszcze rok. Ale jest to świetna zapowiedź zawodniczki z Kątów Wrocławskich.

Gratulacje należą się także debiutantom: Alexowi Pitnerowi oraz Dominice Sikorskiej, którzy skończyli rywalizację tuż za podium. 

Gratulujemy także trenerowi Patrykowi Jamińskiemu. 

Informacje dotyczące występu reprezentacji MKS Juvenia Wrocław dostępna jest na stronie www.gwardiajuvenia.pl oraz Facebooku Juvenii Wrocław. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco sukcesów klubu.

 
Ubezpieczenie dla dzieci
2016-03-18
  Urazy wśród dzieci nie zdarzają się często, ale warto mieć zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Grupa Ergo, do której należy Ergo Hestia, przygotowała dla naszych judoków specjalną ofertę ubezpieczeniową. 
Prosimy z zapoznaniem się z ofertą i podjęcie decyzji do końca miesiąca...

 
Odwołane zajęcia w SP 34 we Wrocławiu
2016-03-18
  Otrzymaliśmy dziś informację, że w SP 34 do 1 kwietnia odbywać się będzie remont sali gimnastycznej. Z tego powodu musimy odwołać zajęcia do początku kwietnia.

Z tej przyczyny w kwietniu opłata za zajęcia wyniesie połowę. Przepraszamy, ale jest to niezależne od nas.


 
Bardzo dobre wyniki naszych judoków w turnieju w Hradec Kralove!
2016-03-09
  Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju w Hradec Kralove. W niektórych kategoriach liczba uczestników dochodziła do 40 osób. Zdobycie medalu to duży sukces. Widać doświadczenie u zawodników, którzy regularnie startują w zawodach. Szczególnie dotyczy to dzieci starszych i młodzików. Kolejne zawody już w sobotę w Opolu. Podajemy wyniki naszych judoków...

 
Damian Szwarnowiecki zajął 2 miejsce w Pucharze Świata w Pradze!
2016-02-29
 Damian Szwarnowiecki (-73kg) zajął 2 miejsce w Pucharze Świata w Pradze. Warto dodać, że na podium stał obok aktualnego Mistrza Olimpijskiego Mansura Isaev. Nasz zawodnik wygrał 5 walk...

 
Obóz letni w Chłapowie 2016
2016-02-29

 Podajemy Państwu informacje dotyczące obozu letniego judo w Chłapowie. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce obozy. Ponadto w ciągu najbliższego tygodnia powinni Państwo dostać ulotki od trenerów prowadzących zajęcia w sekcjach. 

W tym roku z powodu ogromnego zainteresowania obozem oraz współpracą z kolejnymi sekcjami judo MKS Juvenia Wrocław możemy mieć poważne problemy z zakwaterowaniem wszystkich chętnych więc prosimy jak najszybciej podejmować decyzję o udziale w obozie.

Obóz letni w Chłapowie podzielony jest na 2 turnusy:

I TURNUS - obejmuje sekcje Zabawa z Judo z SP 10 we Wrocławiu, Żernik Wrocławskich, Rzeplina, Wojszyckiej Akademii Talentów oraz inne sekcje MKS Juvenia Wrocław (m.in. SP 3 we Wrocławiu)

II TURNUS - sekcje Zabawa z Judo - Krakowska 98, Kąty Wrocławskie, Tyniec Mały, Czernica, SP 34 we Wrocławiu, Jelcz-Laskowice i Żórawina

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio