Aktualności - co u nas słychać?

Najtrudniejszy pierwszy krok
2020-09-16

U nas pierwszy trening jest darmowy, zapraszamy na zajęcia! Wystarczy t-shirt, krótki spodenki, klapki, woda do picia i trochę chęci! Nie trzeba od razu kupować judogi!
Co zrobić? Wybrać lokalizację i skontaktować się z trenerem prowadzącym. Lista sekcji dostępna jest w zakładce nasze sekcje a numery kontaktowe w zakładce trenerzy.
Trener prowadzący powie o terminach, obostrzeniach w związku z COVID-19 i odpowie na wszystkie pytania! 🤔
Część sekcji jeszcze nie ruszyła, ale mamy potwierdzenie, że wszystkie wystartują najpóźniej w październiku 🥰
Jeśli nie pasują nasze lokalizacje, zapraszamy do innej sekcji klubu MKS Juvenia Wrocław. Lista sekcji jest w opisie zdjęcia ➡️ www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia/photos/a.396659360454782/3258492077604815

Do zobaczenia na tatami! 🖐

 
Zajęcia judo na Psim Polu
2020-09-14
W październiku ruszy sekcja na Psim Polu w SP 10 we Wrocławiu. Wszystkie szczegóły podane są na zdjęciu lub w zakładce nasze sekcje. Serdecznie zapraszamy!

 
Już dziś zaczynamy treningi w UKS Judo Jelcz-Laskowice
2020-09-14

Już dziś ruszamy w UKS Judo Jelcz-Laskowice! Zajęcia odbywać się będą w terminach bardzo zbliżonych do tych z ubiegłego roku, prowadzi je Trener Jacek Kamiński.

Pierwsze w poniedziałek 14.09 o 16:00.

Do zobaczenia na macie!

więcej informacji znajduje się w zakładce nasze sekcje.

 
Zajęcia dla dorosłych
2020-09-12

Już w poniedziałek ruszają zajęcia dla dorosłych. Z powodu remontu sali musimy ćwiczyć w salce zastępczej i pomęczymy się jeszcze około 2 miesiące. Ale jak już zostanie ukończony remont Ikara to zapewniamy, że sala judo będzie na bardzo wysokim poziomie! Trenujemy dalej w Zespole Szkół nr XVIII we Wrocławiu, przy ul. Młodych Techników 58.

Z powodu liczebności grupy, dzielimy się na początkujących i zaawansowanych. Jeśli nie wiesz do której grupy przyjść, po prostu przyjdź, podział będzie umowny. Dzięki temu, że mamy treningi 4 razy w tygodniu, osoby przygotowujące się do Mistrzostw Polski będą mogły trenować więcej :-)

Ruszamy 14 września.

poniedziałek i środa - 20:20-21:45 - grupa zaawansowana

wtorek i piątek 19:30-21:00 - grupa początkująca.

Na pierwszych kilku treningach grupy zaawansowanej treningi będzie prowadził trener Arek Makarewicz, Trener Radek leczy się po urazie nogi.

Więcej informacji o zajęciach znajduje się w zakładce zajęcia.

 
Prosimy o pomoc!
2020-09-10

Bardzo prosimy o wsparcie! Bracia Mistrza Polski sekcji Judo naszego klubu, Nikodem i Adam, mają problemy ze zdrowiem. Adaś ma wielowadzie : hipoplazje robaka móżdżku, wodogłowie,wadę serca, stopy końsko szpotawy. Podejrzewano zespół dandy-walkera. Jest dużo mniejszy , groził zespół przetoczenia między bliźniakami. U Nikosia była tylko jedna stopa końsko szpotawy.


Po porodzie wszystkie wady ( u jednego i drugiego) potwierdziły się, u Adasia doszły kolejne problemy zdrowotne. Czeka go operacja przepukliny i serca. Dzieci są pod stałą kontrolą kardiologa, nefrologa, chirurga, ortopedy, neurologa, genetyka.
Czeka ich długa droga i rehabilitacja, w imieniu rodziny i członków klubu, prosimy o pomoc! ♥️

Link znajduje się poniżej ⬇️
https://zrzutka.pl/xmyejb

Dziękujemy!

 
przypominamy o zgodzie na uczestnictwo w zajęciach!
2020-09-08

Informujemy, że wszyscy uczestnicy zajęć muszą donieść trenerowi nową zgodę na uczestnictwo w zajęciach. Jest to niezbędne aby być wpuszczonym na zajęcia.

Dostępna jest w zakładce do pobrania jako

zgoda2020.pdf lub zgoda2020.docx

Dziękujemy!

 
Grupa w Rzeplinie jest już pełna
2020-09-08
15 września ruszamy z zajęciami w Rzeplinie. Informujemy, że grupa jest już pełna i nie przyjmujemy na razie kolejnych dzieci. Trener Radek będzie dziś kontaktować się z rodzicami. We wrześniu treningi prowadzić będzie trener Arek.

Można jeszcze dołączyć do grupy Judo w Rzeplinie lub Żórawinie - grupa naborowa ma zajęcia we wtorki i czwartki od 17 do 17:50.
W Żórawinie zajęcia prowadzi trener Radek a w Rzeplinie trener Arek. Są to zajęcia płatne.

Do zobaczenia na macie!

 
Zajęcia w roku szkolnym 2020/21
2020-09-06

Mamy dla Państwa bardzo dobre wiadomości. Po wstępnych rozmowach z Dyrekcjami szkół, w których prowadzimy zajęcia, otrzymaliśmy zapewnienia, że treningi powinny ruszyć we wszystkich placówkach, w których odbywały się w ubiegłym roku. Prosimy o cierpliwość, staramy się jak najszybciej ustalić cały plan zajęć we wszystkich szkołach.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych lokalizacji w zakładce nasze sekcje.

Do zobaczenia na macie!

 
Rozpoczynamy zajęcia w Kiełczowie
2020-09-06

Rusza także sekcja w Kiełczowie, gdzie treningi prowadzi Trener Mariusz Janicki, bardzo utytułowany zawodnik Judo, który od kilku lat przekazuje swoją ogromną wiedzę młodym adeptom Judo!


Więcej informacji na www.zabawajudo.pl/sekcje.php

Zapraszamy!

 
Ruszają zajęcia dla dzieci z Gminy Kobierzyce
2020-09-04

Decyzją władz Gminy Kobierzyce, nie można prowadzić zajęć dodatkowych w szkołach na terenie gminy. Z tego powodu zarówno w Tyńcu Małym, jak i Wysokiej, zajęcia nie mogą ruszyć. Udało nam się znaleźć szkoły, gdzie będzie można kontynuować treningi w nowym roku szkolnym.

Jeśli tylko będziemy mieć taką możliwość, wrócimy z zajęciami do szkół w Tyńcu Małym i Wysokiej...

 
Zajęcia ogólnosprawnościowe dla dzieci ze szkoły w Rzeplinie
2020-09-04

15 września ruszą zajęcia w Szkole Podstawowej w Rzeplinie jedynie dla uczniów tej szkoły. Zajęcia są bezpłatne, mają charakter ogólnosprawnościowy, dzieci mają ćwiczyć bezkontaktowo. Trening będzie opierał się na nauce padów, ćwiczeniach koordynacyjnych i sprawnościowych...

 
10 lat Zabawa z Judo
2020-09-03

Dziś obchodzimy okrągłe dziesiąte urodziny! Równo 10 lat temu Trenerzy Radosław Zamęcki wraz z Patrykiem Jamińskim i Grzegorzem Gajerskim rozpoczęli wspólne działania, tworząc markę Zabawa z Judo.

Aktualnie dziesięcioro Trenerów kontynuuje pracę z dziećmi, przekazując im swoją pasję, ucząc zasad zachowania zgodnych z naukami Jogoro Kano, dbając o uch sprawność, ucząc sztuki bezpiecznego upadania i oczywiście przekazując specjalistyczną wiedzę obejmującą techniki Judo.

Dzięki ciężkiej pracy Trenerów, zawodników oraz wsparciu ich rodziców, a także współpracy z klubem MKS Juvenia Wrocław, wychowankowie naszych sekcji byli Reprezentantami Polski na Mistrzostwach Europy, Pucharach Europy, zdobywali medale Mistrzostw Polski w grupach wiekowych od Młodzika do Juniora, Drużynowych Mistrzostwach Polski oraz innych turniejach ogólnopolskich, a nawet Mistrzostwach Polski w Sumo!

Dziękujemy wszystkim za 10 lat współpracy, udało się w tym czasie zrobić dużo dobrego i zarazić miłością do sportu tysiące dzieci!

Obiecujemy, że kolejnych 10 lat przyniesie nam jeszcze więcej sukcesów i pozwoli uszczęśliwić tysiące kolejnych młodych sportowców!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 
Ruszają zejęcia w Żórawinie
2020-09-02

14 września ruszają zajęcia w Szkole Podstawowej w Żórawinie (sala gimnastyczna w budynku klas 0-3). W tym roku z powodu pandemii w zajęciach mogą wziąć udział jedynie uczniowie Szkoły Podstawowej w Żórawinie.

Treningi prowadzi trener Radosław Zamęcki oraz trenerka Paulina Woźniak.

Grupa młodsza - poniedziałki i środy 15:40-16:30

Grupa starsza - 16:30-17:30

Informacja dotycząca szczegółowych warunków prowadzenia zajęć zostanie jeszcze przekazana rodzicom.

Koszt zajęć we wrześniu - 50 złotych, koszt miesięczny zajęć - 100 złotych

Do zobaczenia!

 
Ruszają zajęcia w Czernicy
2020-09-01
Najlepsza sekcja Zabawa z Judo w 2019 roku wraca do treningów!
15 września ruszamy z zajęciami w sekcji w Czernicy. Niestety w całej gminie jest zakaz prowadzenia zajęć dodatkowych w szkole, ale Judocy Trenera Bartka będą kontynuować zajęcia w Sportxpress w Miłoszycach. Dziękujemy za przyjęcie! ♥️

Treningi będą odbywać się we wtorki i piątki, prowadzi Trener Bartek Bochniak.

Zapraszamy także dzieci, które jeszcze nie ćwiczyły judo 🥋 Grupa naborowa rusza o godzinie 17:10!
więcej informacji znajduje się w zakładce nasze sekcje.

 
Sekcja Judo dla dorosłych
2020-09-01

Serdecznie zapraszamy do sekcji Judo dla dorosłych naszego klubu. W tym roku to już 10 lat jak prowadzimy treningi dla tej grupy!


Z powodu remontu sali IKAR, zajęcia będą prowadzone od 14 września w zastępczej sali w Zespole Szkół nr XVIII we Wrocławiu. W tym roku mamy małą zmianę, zamiast wspólnych treningów, ruszamy z grupą początkującą i zaawansowaną. Podział pozwoli trenować w większym komforcie.

Grupa zaawansowana bez zmian, tj. poniedziałki i środy w godzinach 20:20-21:45,

grupa początkująca wtorki i piątki w godzinach 19:30-21:00

Można u nas trenować bezpłatnie z kartą Multisport oraz OK System.

Opłata miesięczna wynosi 100 złotych, studenci 80 złotych za miesiąc.

Treningi prowadzi trener Radosław Zamęcki oraz Bartłomiej Bochniak. Więcej informacji o zajęciach znajduje się w zakładce zajęcia, a o trenerach w zakładce trenerzy.

Do zobaczenia na tatami!

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio