Aktualności - co u nas słychać?

KONKURS!
2020-04-03

Konkurs!

A do wygrania guma do treningu dla dzieci firmy Adidas. Jak wygrać?
1. oglądamy wspólnie z dziećmi film: https://www.youtube.com/watch?v=9Arn_omcDwA, który został opublikowany na naszym profilu 8 lat temu!
2. Wyłapujemy wzrokiem, którzy nasi trenerzy (lub trenerki) są na filmie, niezależnie czy rzucają czy upadają
3. Piszemy w komentarzu liczbę trenerów i ich imiona oraz udostępniamy film na Facebooku! Osoby, które nie mają konta na Facebooku mogą wysłać odpowiedź na maila kontakt@zabawajudo.pl
4. Konkurs kończy się w poniedziałek o godzinie 20:00
5. Wszyscy, którzy podadzą poprawną odpowiedź, wezmą udział w losowaniu nagrody.
6. Mała podpowiedź - zaliczamy tylko trenerów, którzy dziś prowadzą zajęcia w sekcjach Zabawa z Judo, oto mała podpowiedź ➡️ www.zabawajudo.pl/trenerzy.php

Na filmie obecny jest nawet Damian Szwarnowiecki, dwukrotny Mistrz Europy.

Przy okazji prosimy o subskrypcję naszego kanału na youtube ➡️ https://www.youtube.com/channel/UCy_A4nZ4honkK59cI7v6ENw…

Zadanie nie jest takie łatwe, powodzenia!

 
Pierwszy konkurs rozstrzygnięty!
2020-04-02

Konkurs wiązania paska już zakończony, wyróżnieni zostają:

1. Kuba Klekot
2. Antek Trelka
3. Adam Mazur
4. Emilka Mazur
5. Gosia Gliga
6. Kuba Czyżewski
7. Mati Czyżewski

Dla tych, którzy jeszcze nie opanowali tego do perfekcji, podsyłamy nasz film:
www.youtube.com/watch

Już jutro kolejny konkurs! Tym razem będzie to zadania wymagające dużego skupienia i spostrzegawczości!

Maile z dzisiejszym treningiem zostały już wysłane. Ponieważ część z Państwa chciałoby ćwiczyć rano, od jutra maile będą wysyłane około 8 rano.

Powodzenia!

 
Ważne informacje dla rodziców.
2020-03-30
Prosimy o zapoznanie się z wiadomością od naszych trenerów. Proszę kliknąć więcej...

 
Książeczki sportowca sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław
2020-03-20
Mamy je! Książeczki sportowca sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław już do nas dotarły. Niestety nasi judocy będą musieli na nie zaczekać do pierwszych zajęć po przerwie 😞 Książeczki pomogą zbierać informacje na temat naszych zawodników, m.in.:
☑️kiedy zdali na poszczególne stopnie 
☑️jakie zdobyli sukcesy 
☑️kiedy brali udział w obozach 
☑️kiedy robili badania lekarskie
☑️a nawet jakich sławnych judoków poznali - idoli i superbohaterów dla dzieci 
Jest jeszcze kilka innych rzeczy ale nie będziemy wszystkiego zdradzać!

Od tego roku nie będziemy dawać dzieciom plastikowych licencji klubowych lecz będą one wpisywane w książeczkach. Zamieniamy plastik na papier 🌎🌍🌏

Książeczki zostały wykonane u jednego z naszych sponsorów - firmie druck.pl!

Większość rodziców uregulowała już klubową składkę roczną, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, prosimy o wpłatę 50 złotych na konto MKS Juvenia Wrocław: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743, tytułem "imię i nazwisko składka roczna 2020". Dziękujemy!

 
Trenujemy w domu!
2020-03-15
Na filmie, który zamieszczamy, Trener Arek Makarewicz prezentuje część ćwiczeń, które można wykonywać w domu! W jaki sposób ćwiczyć? Zapraszamy do krótkiej lektury i obejrzenia filmu!

 
Pierwszy medal Mistrzostw Polski Juniorów naszego wychowanka!
2020-03-11

Olek Raczek pierwszym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów spośród wszystkich judoków rozpoczynających treningi w sekcjach Zabawa z Judo! 🤩🥳😍
🥋Olek zaczynał w Świętej Katarzynie, gdzie niestety nie prowadzimy już zajęć. Pierwszy trener Olka to Pan Grzegorz Gajerski, któremu także gratulujemy! 🥋Warto dodać, że Olek Raczek jest medalistą Mistrzostw Polski już trzeci raz z rzędu! Nie ma w swojej kolekcji jedynie złota, ale liczymy, że za rok stanie na najwyższym stopniu podium 🥉🥈🥉
Tuż za podium uplasowała się Paulina Woźniak, która wygrała trzy pojedynki, przegrywając dwa i kończąc rywalizację na V miejscu. Niestety mimo bardzo dobrych walk nie udało się zdobyć medalu. Nie zmienia to faktu, że za ten występ należą się ogromne brawa👏👏

W niedzielę oboje wraz z drużyną MKS Juvenia Wrocław zdobyli srebrne medale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów! 🏆

Gratulacje dla zawodników oraz trenera Radosława Zamęckiego!

 
Odwołane zajęcia
2020-03-11
Informujemy, że od dziś do 27.03.2020 zajęcia judo w większości naszych sekcji nie odbędą się. Dziś trenujemy w SP 80 oraz na treningu sekcji dla dorosłych. Od jutra zajęcia dla dzieci zostają odwołane. Nie dotyczy to zajęć w Fight Club "Krakowska 98".

 
Sukcesy w Mistrzostwach Dolnego Śląska
2020-02-29
Dziś odbyła się pierwsza impreza mistrzowska w 2020 roku - Mistrzostwa Dolnego Śląska w Judo. Na 50 kategorii wagowych w pięciu grupach wiekowych zawodnicy MKS Juvenia Wrocław wygrali aż 28! Ponadto zdobyliśmy 18 srebrnych i 8 brązowych medali. Gratulacje dla zawodników i trenerów.

AgroFoto 🎖️ Muszynianka🎖️ Strefa Zdrowia Muszynianki 🎖️Sferis 🎖️druck.pl 🎖️Fight Club "Krakowska 98" 🎖️Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS 🎖️ZabawaJudo.pl 🎖️Akademia Sztuk Walki UKS "SAKURA" sekcja Judo i Sumo 🎖️

 
Zajęcia w Rzeplinie w drugim semestrze
2020-02-27
Zajęcia w Rzeplinie ruszają w najbliższy wtorek, doszło do kosmetycznych zmian, tj. treningi odbywać się będą w godzinach 14:35-15:30. Do zobaczenia!

 
Obozy letnie
2020-02-25

Terminy obozów letnich były podane już we wrześniu, przypominamy, które sekcje biorą udział w poszczególnych turnusach...

 
Srebrny medal trenerki Oli w Pucharze Polski w Sumo
2020-02-15
Trenerka Ola Grygiel zdobyła srebrny medal Pucharu Polski w Sumo. Był to jej pierwszy start w zawodach sumo w barwach MKS Juvenia Wrocław. Od ubiegłego roku przejęła prowadzenie sekcji od trenera Radka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów trenerskich i zawodniczych!

 
W MKS Juvenia Wrocław stawiamy na jakość!
2020-02-25

Reforma edukacji i zastąpienie gimnazjów przez ośmioletnie szkoły podstawowe to nie tylko wyzwanie edukacyjne, ale także sportowe. Wielu naszych utalentowanych Judoków trenuje w sekcjach poza Wrocławiem i będąc w 6,7 czy 8 klasie, mają coraz mniej partnerów do treningu i a uczęszczanie 2 razy w tygodniu na godzinne zajęcia można uznać za usprawnianie się i rozwijanie poprzez sport a nie trening sportowy (nawet nie specjalistyczny). Dziecko idące do Wrocławia do gimnazjum rozpoczynało bardziej profesjonalne szkolenie w grupie wiekowej Młodzika. Aktualnie dziecko idące do liceum jest już Juniorką Młodszą lub Juniorem Młodszym i niestety większość dzieci w krótkim czasie rezygnuje z treningów ze względu na zbyt duże obciążenia treningowe (2 treningi po 60 minut a 4-5 treningów po 90-120 minut w tygodniu) lub zderzenie się z przysłowiową ścianą na zawodach z o wiele lepiej przygotowanymi rówieśnikami.

Dostrzegając ten problem, objęliśmy dodatkową opieką szkoleniową dzieci z roczników 2005-2008. Treningi dla tej grupy wiekowej będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17 (zajęcia zostały przesunięte, aby dzieci z okolic Wrocławia miały szansę dojechać) w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocławiu (ul. Bobrza 27) oraz w soboty o godzinie 10 w hali przy ul. Młodych Techników 58.

Ćwiczenia ogólnosprawnościowe, wzmacniające, rozciągające oraz technika judo będzie dopasowana do poziomu dzieci, aby robiły jak najszybszy postęp. Za grupę odpowiedzialny jest trener Zbigniew Zamęcki, którego wspiera grupa młodych trenerów naszego klubu.

Trenerzy przedstawią rodzicom Młodzików plan startów na 2020 rok, udział we wszystkich wskazanych zawodach jest obowiązkowy.

Jest możliwość aby zawodnik lub zawodniczka uczęszczała na zajęcia dwa lub trzy razy w tygodniu do SP 3 oraz dwa razy w tygodniu do swojej sekcji, plan dla każdego zawodnika zostanie ułożony indywidualnie.

Udział w programie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, rodzice płacą składki miesięczne do trenerów z sekcji, do których chodzili dotychczas. Dodatkowe opłaty mogą być związane z większą liczbą startów.

MKS Juvenia Wrocław jest klubem, którego trenerzy stawiają na jakość treningów i zależy nam aby w przyszłości nasi zawodnicy osiągali sukcesy sportowe. Troska o rozwój dzieci naszego klubu, w szczególności z sekcji poza Wrocławiem, był motorem napędowym powyższego rozwiązania. Mamy nadzieję, że rodzice poprą nasz pomysł i wspólnie będziemy wspierać naszych młodych sportowców!

 
Mistrzostwa Dolnego Śląska
2020-02-25

Już w najbliższą sobotę, tj. 29 lutego, odbędą się Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci, Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów i Seniorów.

Miejsce zawodów: Łagiewniki, Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej (ul. Ślężna 1).

Jest to obowiązkowy start dla wszystkich Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów oraz dla najlepszych dzieci ze wszystkich naszych sekcji.

8:30-9:30 ważenie
10:00 początek walk

Startowe wynosi 50 złotych.

 
Licencje klubowe
2020-02-13

Wszystkie dzieci, które ćwiczą w sekcjach Zabawa z Judo zrzeszone są w barwach Międzyszkolnego Klubu Sportowego Juvenia Wrocław. Dzieci biorą udział w akcjach szkoleniowych klubu i w większości zawodów judo reprezentują Juvenię Wrocław. W związku z tym prosimy rodziców o opłacenie rocznej licencji klubowej w kwocie 50 złotych u trenera lub przelewem na konto klubu (dane znajdują się poniżej). Każde dziecko mające ważną licencję klubową ma prawo do korzystania z dofinansowań klubowych oraz startu w Mistrzostwach Sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław. Duża część pieniędzy uzyskanych z licencji zostaje zainwestowanych w Grupę Talent MKS Juvenia Wrocław.

Każde dziecko z opłaconą licencją za 2020 rok otrzyma paszport judoki MKS Juvenia Wrocław. Prosimy o wpłacanie pieniędzy do połowy marca. Książeczki będą rozdawane w marcu.

Dane do przelewu:

nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743

MKS Juvenia Wrocław

Borowska 1-3 50-529 Wrocław

w tytule proszę napisać: imię i nazwisko dziecka - licencja roczna

 
Kalendarz sportowy dzieci 2020
2020-02-13

W zakładce do pobrania znajduje się kalendarz obejmujący wszystkie turnieje, randori (sobotnie treningi) oraz obozy i półkolonie do końca sierpnia 2020. Żadne inne zawody nie będą wliczane do rankingu dzieci.

Prosimy skontaktować się z trenerami, na które turnieje będą jechać dzieci z poszczególnych sekcji.

Przed nami pracowity czas!

W tym tygodniu kończy się obóz w Borowicach, w przyszłym mamy półkolonię judo w Fight Club Krakowska 98 a tuż po feriach m.in. Mistrzostwa Dolnego Śląska w Judo.

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio