Obozy 2022


Terminy obozów w roku 2022

obóz zimowy dla dzieci w Borowicach

30.01.-6.02.2022

półkolonia zimowa MKS Juvenia Wrocław

7-11.02.2022

obozy letnie w Chłapowie:

25 czerwca - 5 lipca - pierwszy turnus dzieci

6 lipca - 16 lipca - drugi turnus dzieci
17-27 lipca - trzeci turnus dzieci

28 lipca - 9 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej oraz grupy Młodzików 

10 - 17 sierpnia - obóz dla dorosłych masters i amatorów

18 - 30 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej, Młodzików i starszych


     

   

OBÓZ ZIMOWY DLA DZIECI

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają 7-8 lat.

Dzieci z rocznika 2009 i starsi na podstawie decyzji trenera może wziąć udział w obozie Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Zależy to od poziomu wyszkolenia dziecka.

Miejsce: Ośrodek Wczasowy Łokietek w Borowicach, ul. Głowackiego 4 (www.lokietek.pl). Dzieci mieszkają w pokojach 3-6 osobowych, podzielone ze względu na płeć, wiek i sekcje.

Wyjazd (dotyczy wszystkich turnusów): parking pod Hotelem Orbita ul. Wejherowska, wyjazd o godzinie 9:00, powrót w to samo miejsce około godziny 13:00

Koszt: 1400 zł, obejmuje: transport w obie strony, ubezpieczenie dzieci, wyżywienie (3 posiłki dziennie) i zakwaterowanie, opieka trenerska, kulig, ognisko z kiełbaskami, korzystanie z sali judo i siłowni.

Członkowie Grupy Talent mają zniżkę 100 złotych, rodzeństwo ma zniżkę 100 złotych na osobę. Można wykorzystać tylko jedną ulgę.

W przypadku prawnego zakazu organizowania obozu w związku z pandemią pieniądze zostaną zwrócone.

Formalności, których trzeba dopełnić: miejsce na liście zagwarantowane jest wpłatą zadatku (bezzwrotnego) 500 złotych na konto klubu ( MKS JUVENIA WROCŁAW nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743, ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław, w tytule proszę napisać  obóz judo imię i nazwisko) oraz przekazanie trenerowi karty obozowej, dziecko ma posiadać ważne badania sportowo-lekarskie,w dniu wyjazdu należy przekazać na zbiórce deklarację COVID-19 (do czasu obozu wskazane zasady mogą jeszcze się zmienić).

Co należy zabrać na obóz: judoga i pas, ubrania do użytku codziennego, ubrania zimowe, tj. kurtka, czapka, rękawiczki, szalik, strój do treningu w terenie (buty, spodnie i bluza), maseczkę, książki mile widziane :-)

Co należy przekazać trenerom za zbiórce: kieszonkowe (najlepiej w banknotach 10-, 20-złotowych) w podpisanej kopercie, dokumenty obozowe, leki (wraz z dawkowaniem)

Jak wygląda dzień na obozie? Zwykły dzień obozowy zaczynamy od śniadania lub rozruchu na sali judo, po śniadaniu dzieci sprzątają w pokojach, rozdajemy telefony i kieszonkowe (dzieci dzwonią raz dziennie do godziny 9:00-9:30), dzieci przeważnie mają 2 zajęcia dziennie, czasami wieczorami jeszcze jeden trening techniczny (m.in. przygotowania do egzaminów). P

Nie bierzemy na obóz konsoli, gier elektronicznych, komórki są zabierane i rozdawane raz dziennie, zresztą na miejscu jest problem z zasięgiem.

Ilość miejsc jest ograniczona - jedynie 62 miejsca noclegowe.


PÓŁKOLONIA ZIMOWA JUDO

FIGHT CLUB KRAKOWSKA 98, ul. Krakowska 96a, Wrocław, www.krakowska98.com, www.facebook.com/Krakowska98

 Kto może wziąć udział?

 Dzieci w wieku 5-13 lat. Oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci ćwiczących Judo, ale jeśli dziecko nie uczęszcza na zajęcia judo - nic nie szkodzi!

 Na pewno każdy spędzi ten czas aktywnie i radośnie.

 Termin

 Od poniedziałku 7 lutego do piątku 11 lutego w godzinach 9-16. Jeśli nie zdążą Państwo na godzinę 16, na pewno dzieci będą czekać na Państwa w bezpiecznym miejscu!

 Jakie atrakcje przygotowano dla dzieci?

-zajęcia ogólnosprawnościowe na macie; treningi techniczne Judo, zawody Judo z nagrodami, Laser Tag (atrakcja sprawdzona w wakacje - rewelacja!), wyjście do parku trampolin, kręgle, ścianka wspinaczkowa, kino, treningi kickboxingu czy boksu.

 Co należy wziąć ze sobą?

 Przede wszystkim strój sportowy, judogę. W przypadku wycieczki do parku trampolin, aquaparku czy ścianki wspinaczowej, podamy informację o potrzebnym stroju.

 Co my zapewniamy:

 Oprócz opieki oraz ubezpieczenia zapewniamy dzieciom drugie śniadanie oraz obiad, napoje potrzebne w trakcie zajęć,oraz nagrody specjalne. Mnóstwo pozytywnej energii i ruchu!

 Koszt – 650 złotych (wliczone już II śniadanie oraz obiad). Dzieci z grupy talent MKS Juvenia Wrocław oraz rodzeństwo - 50 złotych zniżki (można wykorzystać jedną zniżkę).

 Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt:

 kontakt@krakowska98.com lub bezpośrednio do trenera Krzysztofa Kiełbusa: 502-436-380

zdjęcia z ostatniej półkolonii: zabawajudo.pl/galeria.php


OBÓZ LETNI MASTERSÓW I AMATORÓW

Zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskim letnim obozie judo dla Mastersów i Amatorów. Niektórzy wrócą do czasów dzieciństwa, kiedy to brali udział w obozie letnim. Rozruchy, treningi na macie i w terenie, ale też inne atrakcje, które raczej nie są przewidziane na obozach dla dzieci. Jest to świetna możliwość połączenia obozu sportowego z wypoczynkiem nad morzem.
Treningi prowadzić będzie Krzysztof Wiłkomirski, medalista Mistrzostw Świata i Europy, dwukrotny olimpijczyk, dwukrotny Mistrz Świata Masters.

Przyjazd: 10 sierpnia, odbieramy samochodem osoby, które przyjadą na Dworzec PKP we Władysławowie, zajęcia ruszają po obiedzie

Wyjazd: 17 sierpnia, ostatni trening odbędzie się popołudniu

Zakwaterowanie: 2-5 osób w pokoju, część pokoi jest z łazienką, część ze wspólnymi prysznicami i łazienką, Pensjonat "Patryk", ul. Jaśminowa 29, Chłapowo.
W pensjonacie znajduje się świetlica (stół do tenisa stołowego, piłkarzyki), siłownia oraz mata do treningu technicznego.

Wyżywienie: 3 posiłki w stołówce oddalonej 400 metrów od zakwaterowania.

Zajęcia: treningi na macie z podziałem na poziom zaawansowania, wieczorne treningi techniczne, zajęcia w terenie, dostęp do siłowni, odnowa w saunie
inne atrakcje: spotkanie integracyjne, ognisko, wycieczka motorówką po Bałtyku.
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.

Koszt:1550 złotych
Każdy uczestnik musi posiadać ubezpieczenie.
    

    

      

   

OBÓZ WAKACYJNY DLA DZIECI

Dlaczego warto jechać na obóz?

- dzieci spędzają wakacje nad polskim morzem, biorą udział w kąpielach w morzu oraz zajęciach na plaży

- nauka samodzielności oraz funkcjonowania w grupie bez rodziców

- organizujemy zabawy, wycieczki oraz konkursy z nagrodami; każdego roku zmieniamy wycieczki żeby dzieci, które jeżdżą co roku, nie nudziły się, m.in. wycieczki do twierdzy w Malborku, Gdańska, Gdyni, Helu (fokarium i Muzeum Obrony Wybrzeża), Łeby (Park Dinozaurów), Rozewia (latarnia morska), oprócz tego zwiedzanie Władysławowa,

- możliwość poprawienia swoich umiejętności judo poprzez codzienne treningi w COS Cetniewo

możliwość zdania na wyższy stopień (dotyczy to osób wyznaczonych przez trenerów),

- organizujemy zawody SUMO

- na obozie kształtuje się charakter poprzez udział w porannych rozruchach oraz treningach na macie i na plaży

- integracja dzieci z sekcji MKS Juvenia Wrocław

- "detoks" od komputerów, komórek, konsoli

- rozwijanie pozytywnych cech charakteru, nabieranie cierpliwości, punktualności

- nauka dyscypliny (nie tylko sportowej),

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają  7 lat.

Dzieci z rocznika 2009 i starsi na podstawie decyzji trenera może wziąć udział w obozie Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Zależy to od poziomu wyszkolenia dziecka.

Miejsce: Pensjonat "Patryk" - Chłapowo, ul. Jaśminowa 29, 84-120 Władysławowo (www.facebook.com/ZieloneSzkolyChlapowo/photos/). Dzieci mieszkają w pokojach 3-6 osobowych, podzielone ze względu na płeć, wiek i sekcje.

Wyjazd (dotyczy wszystkich turnusów): parking pod Hotelem Orbita ul. Wejherowska, wyjazd o godzinie 7:00, powrót w to samo miejsce około godziny 16:00

Koszt: 1800 zł, obejmuje: transport z Wrocławia nad morze i z powrotem, ubezpieczenie dzieci, wyżywienie (3 posiłki dziennie) i zakwaterowanie, opieka trenerska, gadżety pamiątkowe, bilety wejściowe i transport w trakcie wycieczek, ognisko z kiełbaskami, wynajem sali judo w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie lub Szkole Podstawowej w Chłapowie, wyjście do Aquaparku w COS, egzaminy oraz pasy (dla wybranych przez trenerów dzieci).

W przypadku prawnego zakazu organizowania obozu w związku z pandemią pieniądze zostaną zwrócone.

Formalności, których trzeba dopełnić: miejsce na liście zagwarantowane jest wpłatą zadatku (bezzwrotnego) 500 złotych na konto klubu ( MKS JUVENIA WROCŁAW nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743, ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław, w tytule proszę napisać  obóz judo imię i nazwisko)

 


 
 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt

© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio