Obozy 2023

Terminy obozów w roku 2023
obóz zimowy dla dzieci w Borowicach - 11-18.02.2023
półkolonia zimowa MKS Juvenia Wrocław 20-24.02.2023
obozy letnie w Chłapowie:
24 czerwca - 4 lipca - pierwszy turnus dzieci
5 lipca - 15 lipca - drugi turnus dzieci
16-26 lipca - trzeci turnus dzieci
27 lipca - 9 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej oraz grupy Młodzików 
7-16 sierpnia - czwarty turnus dzieci Adrenalina Camp
10 - 16 sierpnia - obóz dla dorosłych masters i amatorów
17 - 28 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej, Młodzików i starszych

     
   
OBÓZ ZIMOWY DLA DZIECI

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają 7-8 lat.

Dzieci z rocznika 2010 i starsi na podstawie decyzji trenera może wziąć udział w obozie Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Zależy to od poziomu wyszkolenia dziecka.

Miejsce: Ośrodek Wczasowy Łokietek w Borowicach, ul. Głowackiego 4 (www.lokietek.pl). Dzieci mieszkają w pokojach 3-6 osobowych, podzielone ze względu na płeć, wiek i sekcje.

Wyjazd (dotyczy wszystkich turnusów): parking pod Hotelem Orbita ul. Wejherowska, wyjazd o godzinie 9:00, powrót w to samo miejsce około godziny 13:00

Koszt: 1700 zł, obejmuje: transport w obie strony, ubezpieczenie dzieci, wyżywienie (3 posiłki dziennie) i zakwaterowanie, opieka trenerska, kulig, ognisko z kiełbaskami, korzystanie z sali judo i siłowni. Członkowie Grupy Talent mają zniżkę 100 złotych, rodzeństwo ma zniżkę 100 złotych na osobę. Można wykorzystać tylko jedną ulgę.

W przypadku prawnego zakazu organizowania obozu w związku z pandemią pieniądze zostaną zwrócone.

Formalności, których trzeba dopełnić: miejsce na liście zagwarantowane jest wpłatą zadatku (bezzwrotnego) 500 złotych na konto klubu ( MKS JUVENIA WROCŁAW nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743, ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław, w tytule proszę napisać  obóz judo imię i nazwisko) oraz przekazanie trenerowi karty obozowej, dziecko ma posiadać ważne badania sportowo-lekarskie,w dniu wyjazdu należy przekazać na zbiórce deklarację COVID-19 (do czasu obozu wskazane zasady mogą jeszcze się zmienić).

Co należy zabrać na obóz: judoga i pas, ubrania do użytku codziennego, ubrania zimowe, tj. kurtka, czapka, rękawiczki, szalik, strój do treningu w terenie (buty, spodnie i bluza), maseczkę, książki mile widziane!

Co należy przekazać trenerom za zbiórce: kieszonkowe (najlepiej w banknotach 10-, 20-złotowych) w podpisanej kopercie, dokumenty obozowe, leki (wraz z dawkowaniem)

Jak wygląda dzień na obozie? Zwykły dzień obozowy zaczynamy od śniadania lub rozruchu na sali judo, po śniadaniu dzieci sprzątają w pokojach, rozdajemy telefony i kieszonkowe (dzieci dzwonią raz dziennie do godziny 9:00-9:30 ale w Borowicach i tak praktycznie nie ma zasięgu), dzieci przeważnie mają 2 zajęcia dziennie, czasami wieczorami jeszcze jeden trening techniczny (m.in. przygotowania do egzaminów).

Nie bierzemy na obóz konsoli, gier elektronicznych, komórki są zabierane i rozdawane raz dziennie, zresztą na miejscu jest problem z zasięgiem.

Ilość miejsc jest ograniczona - jedynie 50 miejsc noclegowych.

PÓŁKOLONIA ZIMOWA JUDO

FIGHT CLUB KRAKOWSKA 98, ul. Krakowska 96a, Wrocław, www.krakowska98.com, www.facebook.com/Krakowska98

 Kto może wziąć udział?

 Dzieci w wieku 5-12 lat. Oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci ćwiczących Judo, ale jeśli dziecko nie uczęszcza na zajęcia judo - nic nie szkodzi!

 Na pewno każdy spędzi ten czas aktywnie i radośnie.

 Termin

 Od poniedziałku 20 lutego do piątku 24 lutego w godzinach 9-16. Jeśli nie zdążą Państwo na godzinę 16, na pewno dzieci będą czekać na Państwa w bezpiecznym miejscu!

 Jakie atrakcje przygotowano dla dzieci?

-zajęcia ogólnosprawnościowe na macie; treningi techniczne Judo, zawody Judo z nagrodami, Laser Tag (atrakcja sprawdzona w wakacje - rewelacja!), wyjście do parku trampolin, kręgle, ścianka wspinaczkowa, kino, treningi kickboxingu czy boksu.

 Co należy wziąć ze sobą?

 Przede wszystkim strój sportowy, judogę. W przypadku wycieczki do parku trampolin, aquaparku czy ścianki wspinaczowej, podamy informację o potrzebnym stroju.

 Co my zapewniamy:

 Oprócz opieki oraz ubezpieczenia zapewniamy dzieciom drugie śniadanie oraz obiad, napoje potrzebne w trakcie zajęć,oraz nagrody specjalne. Mnóstwo pozytywnej energii i ruchu!

 Koszt – 750 złotych (wliczone już II śniadanie oraz obiad). Dzieci z grupy talent MKS Juvenia Wrocław oraz rodzeństwo - 50 złotych zniżki (można wykorzystać jedną zniżkę).

 Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt:

krzysztof.kielbus93@gmail.com lub bezpośrednio do trenera Krzysztofa Kiełbusa: 502-436-380

zdjęcia z ostatniej półkolonii: zabawajudo.pl/galeria.php


     

      

OBÓZ LETNI MASTERSÓW I AMATORÓW

Zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskim letnim obozie judo dla Mastersów i Amatorów. Jest to druga edycja naszego zgrupowania! Niektórzy wrócą do czasów dzieciństwa, kiedy to brali udział w obozie letnim. Rozruchy, treningi na macie i w terenie, ale też inne atrakcje, które raczej nie są przewidziane na obozach dla dzieci. Jest to świetna możliwość połączenia obozu sportowego z wypoczynkiem nad morzem. Treningi prowadzić będzie Krzysztof Wiłkomirski, medalista Mistrzostw Świata i Europy, dwukrotny olimpijczyk, trzykrotny Mistrz Świata Masters.

Jest możliwość przyjazdu z rodziną, dziećmi, żoną czy kumplem!


Przyjazd: 10 sierpnia, odbieramy samochodem osoby, które przyjadą na Dworzec PKP we Władysławowie, zajęcia ruszają po obiedzie, można meldować się od rana.


Wyjazd: 16 sierpnia, ostatni trening odbędzie się popołudniu.


Zakwaterowanie: 2-5 osób w pokoju, część pokoi jest z łazienką, część ze wspólnymi prysznicami i łazienką, Pensjonat "Patryk", ul. Jaśminowa 29, Chłapowo. W pensjonacie znajduje się świetlica (stół do tenisa stołowego, piłkarzyki), siłownia oraz mata do treningu technicznego.


Wyżywienie: 3 posiłki w stołówce oddalonej 400 metrów od zakwaterowania.


Zajęcia: treningi na macie z podziałem na poziom zaawansowania, wieczorne treningi techniczne, zajęcia w terenie, dostęp do siłowni, odnowa w saunie. Chętni będą mogli wziąć udział w Mistrzostwach Polski w Sumo na plaży w Gdańsku! W 2022 roku zdobyliśmy 8 medali!
inne atrakcje: spotkanie integracyjne, ognisko, wycieczka motorówką po Bałtyku, turniej pokera, wieczorne spotkania dyskusyjne (nie tylko o judo).
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.


Koszt: około 1800 zł/ 1450 za osobę towarzyszącą. Każdy uczestnik musi posiadać ubezpieczenie.

Dołącz do nas! Spędź aktywnie wakacje, poznaj świetnych ludzi, rozwijaj swoją pasję, połącz rodzinne wakacje z treningami pod okiem Mistrza Krzysztofa Wiłkomirskiego!    


   

     

OBÓZ WAKACYJNY DLA DZIECI

Dlaczego warto jechać na obóz?

- dzieci spędzają wakacje nad polskim morzem, biorą udział w kąpielach w morzu oraz zajęciach na plaży

- nauka samodzielności oraz funkcjonowania w grupie bez rodziców

- organizujemy zabawy, wycieczki oraz konkursy z nagrodami; każdego roku zmieniamy wycieczki żeby dzieci, które jeżdżą co roku, nie nudziły się, m.in. wycieczki do twierdzy w Malborku, Gdańska, Gdyni, Helu (fokarium i Muzeum Obrony Wybrzeża), Łeby (Park Dinozaurów), Rozewia (latarnia morska), oprócz tego zwiedzanie Władysławowa,

- możliwość poprawienia swoich umiejętności judo poprzez codzienne treningi w COS Cetniewo

możliwość zdania na wyższy stopień (dotyczy to osób wyznaczonych przez trenerów),

- organizujemy zawody SUMO

- na obozie kształtuje się charakter poprzez udział w porannych rozruchach oraz treningach na macie i na plaży

- integracja dzieci z sekcji MKS Juvenia Wrocław

- "detoks" od komputerów, komórek, konsoli

- rozwijanie pozytywnych cech charakteru, nabieranie cierpliwości, punktualności

- nauka dyscypliny (nie tylko sportowej),

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają  7 lat.

Dzieci z rocznika 2010 i starsi na podstawie decyzji trenera może wziąć udział w obozie Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Zależy to od poziomu wyszkolenia dziecka.

Miejsce: Pensjonat "Patryk" - Chłapowo, ul. Jaśminowa 29, 84-120 Władysławowo (www.facebook.com/ZieloneSzkolyChlapowo/photos/). Dzieci mieszkają w pokojach 3-6 osobowych, podzielone ze względu na płeć, wiek i sekcje.

Wyjazd (dotyczy wszystkich turnusów): parking pod Hotelem Orbita ul. Wejherowska, wyjazd o godzinie 7:00, powrót w to samo miejsce około godziny 16:00

Koszt: około 2000 zł (cena może się zmienić), obejmuje: transport z Wrocławia nad morze i z powrotem, ubezpieczenie dzieci, wyżywienie (3 posiłki dziennie) i zakwaterowanie, opieka trenerska, gadżety pamiątkowe, bilety wejściowe i transport w trakcie wycieczek, ognisko z kiełbaskami, wynajem sali judo w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie lub Szkole Podstawowej w Chłapowie, wyjście do Aquaparku w COS, egzaminy oraz pasy (dla wybranych przez trenerów dzieci).

Członkowie Grupy Talent mają zniżkę 100 złotych, rodzeństwo ma zniżkę 75 złotych na osobę. Można wykorzystać tylko jedną ulgę.

Formalności, których trzeba dopełnić: miejsce na liście zagwarantowane jest wpłatą zadatku (bezzwrotnego) 500 złotych na konto klubu ( MKS JUVENIA WROCŁAW nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743, ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław, w tytule proszę napisać  obóz judo imię i nazwisko).