Obozy 2021


Terminy obozów w roku 2021

obozy letnie w Chłapowie:

27 czerwca - 7 lipca - pierwszy turnus dzieci

8 lipca - 18 lipca - drugi turnus dzieci

19 lipca - 1 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej oraz grupy Młodzików 

2 - 12 sierpnia - trzeci turnus dzieci

13 - 26 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej, Młodzików i starszych


    

      

   

OBÓZ WAKACYJNY DLA DZIECI

Dlaczego warto jechać na obóz?

- dzieci spędzają wakacje nad polskim morzem, biorą udział w kąpielach w morzu oraz zajęciach na plaży

- nauka samodzielności oraz funkcjonowania w grupie bez rodziców

- organizujemy zabawy, wycieczki oraz konkursy z nagrodami; każdego roku zmieniamy wycieczki żeby dzieci, które jeżdżą co roku, nie nudziły się, m.in. wycieczki do twierdzy w Malborku, Gdańska, Gdyni, Helu (fokarium i Muzeum Obrony Wybrzeża), Łeby (Park Dinozaurów), Rozewia (latarnia morska), oprócz tego zwiedzanie Władysławowa,

- możliwość poprawienia swoich umiejętności judo poprzez codzienne treningi w COS Cetniewo

możliwość zdania na wyższy stopień (dotyczy to osób wyznaczonych przez trenerów),

- organizujemy zawody SUMO

- na obozie kształtuje się charakter poprzez udział w porannych rozruchach oraz treningach na macie i na plaży

- integracja dzieci z sekcji MKS Juvenia Wrocław

- "detoks" od komputerów, komórek, konsoli

- rozwijanie pozytywnych cech charakteru, nabieranie cierpliwości, punktualności

- nauka dyscypliny (nie tylko sportowej),

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają  7 lat.

Dzieci z rocznika 2008 i starsi na podstawie decyzji trenera może wziąć udział w obozie Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Zależy to od poziomu wyszkolenia dziecka.

Miejsce: Pensjonat "Patryk" - Chłapowo, ul. Jaśminowa 29, 84-120 Władysławowo (www.facebook.com/ZieloneSzkolyChlapowo/photos/). Dzieci mieszkają w pokojach 3-6 osobowych, podzielone ze względu na płeć, wiek i sekcje.

Wyjazd (dotyczy wszystkich turnusów): parking pod Hotelem Orbita ul. Wejherowska, wyjazd o godzinie 7:00, powrót w to samo miejsce około godziny 16:00

Koszt: 1800 zł, obejmuje: transport z Wrocławia nad morze i z powrotem, ubezpieczenie dzieci, wyżywienie (3 posiłki dziennie) i zakwaterowanie, opieka trenerska, gadżety pamiątkowe, bilety wejściowe i transport w trakcie wycieczek, ognisko z kiełbaskami, wynajem sali judo w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie lub Szkole Podstawowej w Chłapowie, wyjście do Aquaparku w COS, egzaminy oraz pasy (dla wybranych przez trenerów dzieci).

W przypadku prawnego zakazu organizowania obozu w związku z pandemią pieniądze zostaną zwrócone.

Formalności, których trzeba dopełnić: miejsce na liście zagwarantowane jest wpłatą zadatku 400 złotych na konto klubu ( MKS JUVENIA WROCŁAW nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743, ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław, w tytule proszę napisać  obóz judo imię i nazwisko) oraz przekazanie trenerowi karty obozowej, dziecko ma posiadać ważne badania sportowo-lekarskie,w dniu wyjazdu należy przekazać na zbiórce deklarację COVID-19 (do czasu obozu wskazane zasady mogą jeszcze się zmienić).

Co należy zabrać na obóz: judoga i pas, ubrania do użytku codziennego, klapki i strój na plażę, czepek (Aquapark), czapkę z daszkiem i olejek do opalania, strój do treningu w terenie (buty, spodnie i bluza), ręcznik na plażę oraz ręcznik kąpielowy, legitymacja szkolna (nie trzeba jej dawać trenerom), maseczkę, książki mile widziane :-)

Co należy przekazać trenerom za zbiórce: kieszonkowe (najlepiej w banknotach 10-, 20-złotowych) w podpisanej kopercie, dokumenty obozowe, leki (wraz z dawkowaniem)

Jak wygląda dzień na obozie? Zwykły dzień obozowy zaczynamy o 6:30 od rozruchu (młodsi mają zabawy na plaży, starsi biegają), po śniadaniu dzieci sprzątają w pokojach, rozdajemy telefony i kieszonkowe (dzieci dzwonią raz dziennie do godziny 9:00), od 10:00 zajęcia programowe (przeważnie wyjście na plażę), około 13:00 obiad, około 15:00 zajęcia sportowe (przeważnie judo), około 18:00 kolacja i po kolacji zajęcia w świetlicy, na boisku lub plaży, 21:00 cisza nocna. Plan jest zmieniany gdy danego dnia mamy wycieczkę lub inne atrakcje.

Nie bierzemy na obóz konsoli, gier elektronicznych, komórki są zabierane i rozdawane raz dziennie. Dzieci nie mają czasu na nudę :-)

Ilość miejsc jest ograniczona do około 70 na każdy turnus dzieci. 


 
 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt

© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio