Obozy 2023

Terminy obozów w roku 2023
obóz zimowy dla dzieci w Borowicach - 11-18.02.2023
półkolonia zimowa MKS Juvenia Wrocław 20-24.02.2023
obozy letnie w Chłapowie:
24 czerwca - 4 lipca - pierwszy turnus dzieci
5 lipca - 15 lipca - drugi turnus dzieci
16-26 lipca - trzeci turnus dzieci
27 lipca - 9 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej oraz grupy Młodzików 
10 - 16 sierpnia - obóz dla dorosłych Mastersów i Amatorów
17 - 28 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej, Młodzików i starszych

     
   
OBÓZ ZIMOWY DLA DZIECI

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają 7-8 lat.

Dzieci z rocznika 2010 i starsi na podstawie decyzji trenera może wziąć udział w obozie Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Zależy to od poziomu wyszkolenia dziecka.

Miejsce: Ośrodek Wczasowy Łokietek w Borowicach, ul. Głowackiego 4 (www.lokietek.pl). Dzieci mieszkają w pokojach 3-6 osobowych, podzielone ze względu na płeć, wiek i sekcje.

Wyjazd (dotyczy wszystkich turnusów): parking pod Hotelem Orbita ul. Wejherowska, wyjazd o godzinie 9:00, powrót w to samo miejsce około godziny 13:00

Koszt: 1700 zł, obejmuje: transport w obie strony, ubezpieczenie dzieci, wyżywienie (3 posiłki dziennie) i zakwaterowanie, opieka trenerska, kulig, ognisko z kiełbaskami, korzystanie z sali judo i siłowni. Członkowie Grupy Talent mają zniżkę 100 złotych, rodzeństwo ma zniżkę 100 złotych na osobę. Można wykorzystać tylko jedną ulgę.

W przypadku prawnego zakazu organizowania obozu w związku z pandemią pieniądze zostaną zwrócone.

Formalności, których trzeba dopełnić: miejsce na liście zagwarantowane jest wpłatą zadatku (bezzwrotnego) 500 złotych na konto klubu ( MKS JUVENIA WROCŁAW nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743, ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław, w tytule proszę napisać  obóz judo imię i nazwisko) oraz przekazanie trenerowi karty obozowej, dziecko ma posiadać ważne badania sportowo-lekarskie,w dniu wyjazdu należy przekazać na zbiórce deklarację COVID-19 (do czasu obozu wskazane zasady mogą jeszcze się zmienić).

Co należy zabrać na obóz: judoga i pas, ubrania do użytku codziennego, ubrania zimowe, tj. kurtka, czapka, rękawiczki, szalik, strój do treningu w terenie (buty, spodnie i bluza), maseczkę, książki mile widziane!

Co należy przekazać trenerom za zbiórce: kieszonkowe (najlepiej w banknotach 10-, 20-złotowych) w podpisanej kopercie, dokumenty obozowe, leki (wraz z dawkowaniem)

Jak wygląda dzień na obozie? Zwykły dzień obozowy zaczynamy od śniadania lub rozruchu na sali judo, po śniadaniu dzieci sprzątają w pokojach, rozdajemy telefony i kieszonkowe (dzieci dzwonią raz dziennie do godziny 9:00-9:30 ale w Borowicach i tak praktycznie nie ma zasięgu), dzieci przeważnie mają 2 zajęcia dziennie, czasami wieczorami jeszcze jeden trening techniczny (m.in. przygotowania do egzaminów).

Nie bierzemy na obóz konsoli, gier elektronicznych, komórki są zabierane i rozdawane raz dziennie, zresztą na miejscu jest problem z zasięgiem.

Ilość miejsc jest ograniczona - jedynie 50 miejsc noclegowych.

PÓŁKOLONIA ZIMOWA JUDO

FIGHT CLUB KRAKOWSKA 98, ul. Krakowska 96a, Wrocław, www.krakowska98.com, www.facebook.com/Krakowska98

 Kto może wziąć udział?

 Dzieci w wieku 5-12 lat. Oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci ćwiczących Judo, ale jeśli dziecko nie uczęszcza na zajęcia judo - nic nie szkodzi!

 Na pewno każdy spędzi ten czas aktywnie i radośnie.

 Termin

 Od poniedziałku 20 lutego do piątku 24 lutego w godzinach 9-16. Jeśli nie zdążą Państwo na godzinę 16, na pewno dzieci będą czekać na Państwa w bezpiecznym miejscu!

 Jakie atrakcje przygotowano dla dzieci?

-zajęcia ogólnosprawnościowe na macie; treningi techniczne Judo, zawody Judo z nagrodami, Laser Tag (atrakcja sprawdzona w wakacje - rewelacja!), wyjście do parku trampolin, kręgle, ścianka wspinaczkowa, kino, treningi kickboxingu czy boksu.

 Co należy wziąć ze sobą?

 Przede wszystkim strój sportowy, judogę. W przypadku wycieczki do parku trampolin, aquaparku czy ścianki wspinaczowej, podamy informację o potrzebnym stroju.

 Co my zapewniamy:

 Oprócz opieki oraz ubezpieczenia zapewniamy dzieciom drugie śniadanie oraz obiad, napoje potrzebne w trakcie zajęć,oraz nagrody specjalne. Mnóstwo pozytywnej energii i ruchu!

 Koszt – 750 złotych (wliczone już II śniadanie oraz obiad). Dzieci z grupy talent MKS Juvenia Wrocław oraz rodzeństwo - 50 złotych zniżki (można wykorzystać jedną zniżkę).

 Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt:

krzysztof.kielbus93@gmail.com lub bezpośrednio do trenera Krzysztofa Kiełbusa: 502-436-380

zdjęcia z ostatniej półkolonii: zabawajudo.pl/galeria.php


    

OBÓZ LETNI MASTERSÓW I AMATORÓW


           


      

 


 
 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt

© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio