Aktualności - co u nas słychać?

Dziękujemy za współpracę
2017-09-29

Dziękujemy za współpracę trenerowi Arkowi Kisielewiczowi oraz Patrykowi Kastnerowi. Trenerzy musieli (przynajmniej na razie) zrezygnować z regularnego prowadzenia zajęć z powodu małej ilości czasu i trudu pogodzenia pracy ze studiami oraz karierą zawodniczą. 

Arek Kisielewicz jest aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów, Patryk Kastner jest aktualnym Mistrzem Polski Juniorów i uczestnikiem Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów z tego roku.

Życzymy dalszych sukcesów! Nie żegnamy się na stałe, mamy nadzieję, że trenerzy będą czasami prowadzić treningi. Trener Patryk już w poniedziałek będzie na zajęciach w Żórawinie. 

 
Wtorkowe zajęcia w Tyńcu Małym muszą zostać odwołane
2017-09-29

Z powodu wyjazdu trenera Radka na Turniej Judo Warsaw Open i pobyt na campie aż do wtorku, zajęcia w Tyńcu Małym muszą zostać odwołane. Tego samego dnia, tj. we wtorek, nie odbywają się także zajęcia w Rzeplinie (wszystkie dzieci mogą przyjść w czwartek).

W Żórawinie trening odbywa się normalnie, zajęcia poprowadzi trenere Patryk Kastner, którego dzieciaki z Żórawiny bardzo dobrze znają. 

Trzymajcie kciuki za ekipę MKS Juvenia Wrocław, która bierze udział w jednym z najmocniejszych i największych zawodach Judo w Europie.

 
Judogi - strój do Judo, co warto wiedzieć?
2017-09-27

Judogi to tradycyjny strój przeznaczony do ćwiczenia Judo. Przez pierwsze 2-3 tygodnie nie jest on niezbędny, po tym czasie rodzice powinni zakupić strój. Jaki wybrać? Przede wszystkim strój do Judo jest zrobiony z plecionki. Tradycyjnie ma kolor biały i takie są preferowane. W Judo, w przeciwieństwie do karate, dzieci się szarpią więc stroje gładkie są mniej wytrzymałe i często się prują. Po drugie są one niewygodne dla dzieci i nie wyglądają najlepiej. 

Judoga służy około 2 lata (należy kupić troszkę większą, na pewno trener właściwie doradzi) więc nie jest to bardzo duży koszt.

Można kupić Judogę na własną rękę albo u trenerów.

Mają Państwo 2 rozwiązania:

Judogi firmy Dax z naszywkami klubu oraz sekcji - koszt 140 złotych - należy je zamówić u trenera.

Judogi markowe firmy Adidas - magames.eu/glowna/47-udoga-adidas-club-junior-z-czarnymi-paskami.html 

można do judogi dodatkowo zamówić nadruki - koszt to 40 złotych (logo klubu z przodu oraz plastron na plecach)

Judogi Adidasa można zamówić przez powyższy link lub mailowo kontakt@zabawajudo.pl

Judoga składa się ze spodni, marynarki oraz paska. 

Jak wiązać pas? Zapraszamy do zakładki "o Judo".

Jeśli mają jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do trenerów.

 
Znamy już terminy zajęć wszystkich sekcji
2017-09-27
 W październiku ruszają zajęcia w ostatnich sekcjach. W każdym momencie można się zapisywać, chociaż są sekcje, w których nie ma już wolnych miejsc. W tej sprawie prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerami prowadzącymi zajęcia w sekcjach. W zakładce nasze sekcje podane jest imię i nazwisko trenera, natomiast w zakładce trenerzy można poczytać kilka słów o trenerach oraz znaleźć do nich numer telefonu.

Prosimy żeby rodzice dzieci, które w tym roku szkolnym rozpoczęły uczestnictwo w zajęciach, wypełnili zgodę, która dostępna jest w zakładce do pobrania.

 
Zawody dzieci w Obornikach Śląskich
2017-09-26

W ten weekend działo się naprawdę dużo. Nasi Judocy zdobywali medale w International Judo League w Łodzi, w Super Lidze Judo w Świdnicy, na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Poznaniu, starsi zawodnicy MKS Juvenia Wrocław walczyli na Litwie a część naszych trenerów walczyła w Mistrzostwach Polski Seniorów (trener Arek Kisielewicz zajął III miejsce, trener Arek Makarewicz V miejsce).

W ten weekend kolejne zawody - tym razem w Obornikach Śląskich. W zakładce do pobrania znajduje się komunikat organizacyjny. Zgłoszeń dokonują trenerzy. 

Starsi zawodnicy jadą na najmocniejszy turniej w Polsce - Warsaw Judo Open!

Trzymamy kciuki także za Gwardistów Damiana Szwarnowieckiego oraz Karola Kurzeja, którzy jadą na Puchar Świata do Zagrzebia!

 
Zajęcia w Żernikach Wrocławskich
2017-09-20
 W nowym roku szkolnym zajęcia w Żernikach Wrocławskich nie będą się odbywać. Nie mamy możliwości kontynuowania zajęć w Szkole Podstawowej, a proponowana przez nas alternatywa prowadzenia zajęć w Klubie Kuźnia została zaakceptowana przez małą grupę rodziców. Ponadto proponowane przez Państwa terminy były tak rozbieżne, że nie było możliwe zebranie grupy.

Przykro nam z zaistniałej sytuacji. Dziękujemy trenerowi Arkowi Kisielewiczowi za wkład włożony w sekcję Judo w Żernikach Wrocławskich. Mamy nadzieję, że mają Państwo możliwość dowiezienia dzieci do innej sekcji. Najlepszą alternatywą jest Wysoka lub Żórawina.

Godziny zajęć dostępne są w zakładce nasze sekcje. 

 
Zajęcia Judo w Rzeplinie
2017-09-19

Darmowe otwarte zajęcia odbywać się będą we wtorki w godzinach 13:25-14:25, jest możliwość uczestniczenia w drugim treningu w miesiącu (czwartek 13:25-14:25). Koszt dodatkowych zajęć to 50 złotych za miesiąc. Żeby uczestniczyć w zajęciach czwartkowych należy mieć judogę (od października). Wszyscy chętni rodzice proszeni są o wypełnienie zgody, która znajduje się w zakładce do pobrania na naszej stronie. Zapisów można dokonywać mailowo (kontakt@zabawajudo.pl) oraz telefonicznie 601518070. Pierwsze treningi odbywać się będą wg harmonogramu:  21.09. (czwartek), 26.09. (wtorek) oraz 28.09. (czwartek) – zajęcia otwarte dla wszystkich. Dnia 3 października zajęć nie będzie, od 5.10. (czwartek) wg planu – wtorki zajęcia otwarte, czwartki – grupa dodatkowa. W razie pytań proszę kontaktować się z trenerem Radosławem Zamęckim. 

W związku z zajęciami niektórych klas do godziny 14:10 będziemy się starali przesunąć zajęcia na późniejszą godzinę lub inne dni. Na chwilę obecną zostają podane wyżej terminy.

To, że niektóre dzieci mają zajęcia szkolne w trakcie zajęć judo, nie wynika ze złej woli Dyrekcji szkoły w Rzeplinie, ale nieporozumienia przy ustalaniu terminów. Na chwilę obecną Pani Dyrektor nie ma wpływu na zmianę godzin. Jest to nasz problem organizacyjny, który może być ewentualnie rozwiązany przez Władze Gminy (zakup "kontenerów", które będą służyć jako dodatkowe klasy i pozwolą na zmianę planu lekcji.

Prosimy o cierpliwość, ewentualnie zapraszamy na zajęcia do innej sekcji (wszystkie znajdują się w zakładce nasze sekcje)

 
Zajęcia w SP 80 na Brochowie ruszą w październiku
2017-09-19

Zajęcia w SP 80 przy ul. Polnej na Brochowie ruszą w poniedziałek 2 października. Niestety wynika to z okresu oczekiwania na sporządzenie umowy przez szkołę. Przypominamy, że zapisy w tej sekcji dokonywane są mailowo lub telefonicznie pod numerem trenera Krzysztofa Kiełbusa (502 436 380).

Terminy i godziny zajęć dostępne są w zakładce nasze sekcje. 

 
Sekcja w Wysokiej rusza od 3 października!
2017-09-15

Udało się porozumieć z Dyrekcją Szkoły Podstawowej w Wysokiej. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki, tak jak w roku ubiegłym. Na razie treningi będą miały miejsce w holu przy bibliotece, może w trakcie roku szkolnego wrócimy do sali.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji zajęć.

Zapisów można dokonywać w szkole na liście przy świetlicy oraz u trenera Arka (tel. 508 60 20 91).

Wszystkie szczegóły znajdują się w zakładce nasze sekcje. 

 
Problemy organizacyjne w sekcji w Żernikach Wrocławskich
2017-09-15

zajęcia nie będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Żernikach Wrocławskich. Z powodu 11 nowych oddziałów w szkole, zajęcia lekcyjne prowadzone sa do godziny 17. 

Mamy możliwość przeniesienia zajęć do Klubu Kuźnia(ul. Parkowa 2 w Żernikach Wroc.).

Prosimy rodziców o wiadomość sms lub mailową co do chęci uczestnictwa i preferowanych dni i godzin zajęć (proszę sprawdzić czy zajecia nie kolidują z planem lekcji). Z powodów organizacyjnych musi także nastąpić zmiana trenera.

 Proponowane są dwa dni z trzech:

 poniedziałek: dwie grupy po sobie po godzinie 13-15 lub 14-16 lub 15-17

 środa i piątek: 13-15 14-15 lub 14:30-16:30

 Istnieje możliwość odebrania dzieci z grupy młodszej ze Szkoły oraz przeprowadzenie do Kuźni na 30 minut przed zajęciami.

Żeby zajęcia ruszyły, musimy mieć zapisanych co najmniej 20 osób. 

Prosimy o kontakt 601-51-80-70 lub kontakt@zabawajudo.pl

Planujemy ruszyć w październiku. 

 
Tyniec Mały - pierwszy trening tydzień później, tj. 26 września
2017-09-15

Zapraszamy na zajęcia do Tyńca Małego, pierwsze odbędą się we wtorek 26 września. Musiała nastąpić zmiana z powodów formalnych. Do końca września zajęcia w Tyńcu Małym są bezpłatne.

Zapraszamy we wtorki i czwartki.

Godziny zajęć, które podane są w zakładce nasze sekcje, mogą ulec małej zmianie, tj. zajęcia mogą zaczynać się pół godziny wcześniej. Czekamy na potwierdzenie od Pani Dyrektor.

Do zobaczenia.  

 
Zajęcia w SP 80 oraz SP 34
2017-09-12

Znamy już godziny zajęć w Szkole Podstawowej nr 34 na Ołtaszynie Zajęcia odbywać się będą w środy i piątki. Zajęcia prowadzić będzie piąty zawodnik Mistrzostw Europy Kadetów, Krzysztof Kiełbus.

W tym roku ruszają nabory w nowej sekcji w Szkole Podstawowej nr 80 we Wrocławiu na Brochowie.Dotychczas prowadzona była jedynie grupa Judo dla dwóch klas, otwieramy nową grupę naborową. Zajęcia prowadzone będą w środę w godzinach 15-16 oraz piątki 14-15. W tej sekcji treningi prowadzić będzie także trener Krzysztof.

Zajęcia dla dzieci, które ćwiczyły w ubiegłym roku w SP 80 odbywać się będą w poniedziałki i środy w godzinach 14-15.

Zapisy prowadzone są telefonicznie, prosimy o kontakt z trenerem, numer 502 436 380.

Zajęcia w SP 34 rozpoczną się w środę 20 września, natomiast datę pierwszego treningu w SP 80 podamy po decyzji Pana Dyrektora.

Zapraszamy!

 

 
Zgody na uczestnictwo w zajęciach dzieci oraz dorosłych
2017-09-12

Wszyscy młodzi sportowcy, którzy zaczynają przygodę z Judo w naszych sekcjach  w tym roku, muszą mieć wypełnione przez rodziców zgody na uczestnictwo w zajęciach. Plik ten dostępny jest w zakładce do pobrania o nazwie zgoda.doc

Osoby, które ćwiczą w sekcji dla dorosłych, proszone są o wypełnienie pliku zgoda_masters.doc

Jeśli ktoś już raz wypełniał tę zgodę, nie musi robić tego ponownie.

 
Ruszają zajęcia w Żórawinie
2017-09-11
 Pierwsze zajęcia w Żórawinie ruszą w przyszły poniedziałek, tj. 18 września 2017. Zapraszamy na zajęcia z trenerem Radkiem Zamęckim. Wszystkie informacje zamieszczamy w zakładce nasze sekcje. 

 
Najbliższe zawody
2017-09-07

Najbliższe zawody dla naszych Judoków odbędą się 23 i 24 września.

Super Liga Judo - komunikat znajduje się w zakładce do pobrania, odpowiedzialny jest trener Krzysztof Kiełbus

23 - International Judo League w Łodzi, odpowiedzialny za wyjazd jest trener Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak

24 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo w Poznaniu, odpowiedzialny za wyjazd jest trener Patryk Jamiński i Bartłomiej Bochniak

22-25 - wyjazd na międzynarodowy turniej Judo na Litwę, Kadeci (trener Radosław Zamęcki)

tydzień później - Warsaw Judo Open!

Pełny kalendarz zawodów oraz sobotnich treningów będzie dostępny w ciągu kilku dni.

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »

 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio