KADRA TRENERSKA

W naszej Kadrze Trenerskiej nie ma przypadkowych osób. Każdy trener posiada kwalifikacje, są to Instruktorzy i Trenerzy Judo z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy rozpoczęli przygodę z Judo w wieku kilku lat i teraz starają się zarazić dzieci swoją pasją.  Wiedzą w jaki sposób połączyć naukę ćwiczeń ogólnosprawnościowych oraz elementów judo z licznymi zabawami, aby dzieci czerpały z zajęć jak najwięcej radości. Jednocześnie każdy z nas jest ambitny i chciałby wychować jak najwięcej dzieci, które za kilka lat staną się świetnymi zawodnikami.

Każdy z nas inaczej prowadzi zajęcia ale łączy nas profesjonalizm, zaangażowanie i radość z prowadzenia zajęć. Do zobaczenia na zajęciach.

Radosław Zamęcki

Magister Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, Trener Judo I Klasy, Instruktor Sumo, Instruktor Samoobrony. 

Posiada stopień mistrzowski 2. DAN, medalista Mistrzostw Polski w Judo, trenuje judo od 6 roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w sekcjach w Tyńcu Małym, Rzeplinie oraz Żórawinie, a także zajęcia dla dorosłych przy ul. Poznańskiej, drugi trener Klubu Sportowego „Gwardia” Wrocław, Trener w klasie sportowej o profilu Judo w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu oraz klasie Judo w Liceum Sportowym SMS Junior Wrocław. kontakt: 601-51-80-70 
Patryk Jamiński

Instruktor Judo, Instruktor Samoobrony.

Posiada stopień mistrzowski 2. DAN, medalista Mistrzostw Polski w Judo, trenuje judo od 7 roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w sekcji w Kątach Wrocławskich oraz sekcji dla dorosłych w Centrum Krakowska 98 we Wrocławiu. Trener medalistów, w tym złotego, Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików. W klubie odpowiedzialny za szkolenie grupy wiekowej Młodzik i Junior Młodszy.kontakt: 692-28-59-07
Bartłomiej Bochniak

Magister Wychowania Fizycznego AWF we Wrocławiu, specjalizacja: praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, Trener Judo II Klasy.

Posiada stopień mistrzowski 1 DAN, brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów, wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, trenuje Judo od 7 roku życia.

Prowadzący treningi w sekcji w Czernicy oraz klasie sportowej Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu. tel. 667-931-992
Jacek Kamiński

Instruktor Judo, samoobrony, wojskowej walki w bliskim kontakcie oraz sędzia klasy związkowej, posiada stopień mistrzowski 1 DAN.

2-krotny brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów, złoty medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski, wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Prowadzi zajęcia w Jelczu-Laskowicach. 


kontakt: 531-664-098
Krzysztof Kiełbus

Student  kierunku Chemia na Politechnice Wrocławskiej. Instruktor Judo oraz posiadacz stopnia mistrzowskiego 1. DAN.

Jako zawodnik Klubu Sportowego  "Gwardia" Wrocław, trzykrotny indywidualny Mistrz Polski oraz piąty zawodnik Mistrzostw Europy. Judo trenuje od 6. roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w Wojszyckiej Akademii Talentów, Szkole Podstawowej nr 34 we Wrocławiu oraz Szkole Podstawowej nr 80 we Wrocławiu. Od roku akademickiego 2017/2018 jest trenerem sekcji Judo Politechniki Wrocławskiej.kontakt:  502-43-63-80
Mariusz Janicki

Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego, Instruktor Judo, samoobrony, MMA i rekreacja ruchowej.

Posiada stopień mistrzowski 2 DAN. Judo trenuje od 10 roku życia. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata CiSM. Wieloletni Reprezentant Polski w Judo. Mistrz Polski Wojska w Walce w bliskim kontakcie.

Prowadzi zajęcia w SP nr 50 (Gimnazjum 27) we Wrocławiu. Od roku szkolnego 2018/2019 będzie prowadzić zajęcia w Szkole Podstawowej w Kiełczowie.


kontakt: 504-908-498
Arkadiusz Makarewicz

Magister kierunku żywienie czlowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu. Instruktor judo, posiada stopień Mistrzowski 1 DAN.

Zawodnik Klubu Sportowego "Gwardia "Wroclaw, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski indywidualnych oraz drużynowych w różnych grupach wiekowych. Judo trenuje od 6 roku zycia.

Prowadzi zajęcia w Szkole Podstawowej w Wysokiej.


gwardiajuvenia.pl/zawodnik.php


kontakt: 508-602-091

Adam Stolarczyk

Student Akademii Wychowania Fizycznego, zawodnik KS Gwardia Wrocław, Instruktor Judo, posiada stopień mistrzowski 1 DAN, Judo trenuje od 8 roku życia.

Wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, medalista Pucharów Polski w Judo.

Prowadzi zajęcia w sekcji Judo w Szkole Podstawowej nr 10 we Wrocławiu (Psie Pole) oraz w przedszkolach.

gwardiajuvenia.pl/zawodnik.php


kontakt: 790-476-140

Jakub Rajtar

Student Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Instruktor Judo, posiada stopień mistrzowski 1 DAN, zawodnik K Gwardia Wrocław.

Prowadzi zajęcia judo w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Krakowska 98.


gwardiajuvenia.pl/zawodnik.php


Ola Grygiel

Magister Dietetyki,  obecnie w trakcie studiów na AWF we Wrocławiu, Instruktor Judo, posiada stopień 1 DAN. Dotychczasowe doświadczenie to 6 lat pracy w przedszkolu i szkole podstawowej w Środzie Wielkopolskiej a także 4 lata doświadczenia w pracy w klubie Ippon Jarocin.

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w  Judo, w tym Mistrzyni Polski Młodzieży w 2015 roku, wielokrotna medalistka Pucharów Polski w Judo. Czterokrotna Mistrzyni Polski w Sumo i dwukrotna medalistka Drużynowych Mistrzostw Europy w Sumo.

Prowadzi zajęcia w sekcji w Szkole Podstawowej nr 21 we Wrocławiu, Siechnicach oraz Żernikach Wrocławskich. 


kontakt: 782-969-141

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt

© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio