Zajęcia Judo w Rzeplinie
2017-09-19

Darmowe otwarte zajęcia odbywać się będą we wtorki w godzinach 13:25-14:25, jest możliwość uczestniczenia w drugim treningu w miesiącu (czwartek 13:25-14:25). Koszt dodatkowych zajęć to 50 złotych za miesiąc. Żeby uczestniczyć w zajęciach czwartkowych należy mieć judogę (od października). Wszyscy chętni rodzice proszeni są o wypełnienie zgody, która znajduje się w zakładce do pobrania na naszej stronie. Zapisów można dokonywać mailowo (kontakt@zabawajudo.pl) oraz telefonicznie 601518070. Pierwsze treningi odbywać się będą wg harmonogramu:  21.09. (czwartek), 26.09. (wtorek) oraz 28.09. (czwartek) – zajęcia otwarte dla wszystkich. Dnia 3 października zajęć nie będzie, od 5.10. (czwartek) wg planu – wtorki zajęcia otwarte, czwartki – grupa dodatkowa. W razie pytań proszę kontaktować się z trenerem Radosławem Zamęckim. 

W związku z zajęciami niektórych klas do godziny 14:10 będziemy się starali przesunąć zajęcia na późniejszą godzinę lub inne dni. Na chwilę obecną zostają podane wyżej terminy.

To, że niektóre dzieci mają zajęcia szkolne w trakcie zajęć judo, nie wynika ze złej woli Dyrekcji szkoły w Rzeplinie, ale nieporozumienia przy ustalaniu terminów. Na chwilę obecną Pani Dyrektor nie ma wpływu na zmianę godzin. Jest to nasz problem organizacyjny, który może być ewentualnie rozwiązany przez Władze Gminy (zakup "kontenerów", które będą służyć jako dodatkowe klasy i pozwolą na zmianę planu lekcji.

Prosimy o cierpliwość, ewentualnie zapraszamy na zajęcia do innej sekcji (wszystkie znajdują się w zakładce nasze sekcje)


 « powrót


 

 
Kontakt z nami

Zabawa z Judo
Radosław Zamęcki
tel: + 48 601-51-80-70
email: kontakt@zabawajudo.pl

dodatkowe informacje dotyczące płatności zamieszczone są w zakładce DO POBRANIA

 

RODO - polityka prywatności

Najnowsza galeria


  Sponsorzy i Partnerzy

 

 

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt
© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio